Мотовсюдиходи Can-Am 2018 створені для любителів стежок, скель і багнюки

мотовсюдиходи Can-Am Maverick Trail 2018 модельного року

У 2018 модельний рік Can-Am приніс гарні новинки...

  • Can-Am увійшов у сегмент їзди по стежках завдяки новим мотовсюдиходам Maverick Trail;
  • Розроблені нові технічні моделі Can-Am Maverick X3 X rc для подолання скель;
  • З’явилися три нових спеціалізованих утилітарних мотовсюдихода Can-Am Traxter.

Даллас (Dallas), штат Техас (Texas), 20 вересня 2017 р. – Компанія BRP, на своєму щорічному дилерському з’їзді в Далласі, штат Техас, представляє чотири нових мотовсюдиходи Can-Am Maverick Trail з шириною кузова 127 см. Тепер люди можуть насолоджуватися напрацюванням моделей Maverick, легко переміщуючись загальнодоступними стежками і забираючись в найвіддаленіші місця. Завдяки інноваційному дизайну і надзвичайній маневреності, машини Maverick Trail розширюють споживчий досвід і дозволяють досліджувати дику природу з упевненістю.

Моделі Can-Am Maverick Trail 2018 м.р. – перші мотовсюдиходи, призначені для їзди по стежках. Maverick Trail з його сміливою спадщиною, отриманою від Can-Am Maverick X3, і його технічно продуманими зручними функціями, призначений для того, щоб дати людям можливість відчути одне з кращих вражень, яке отримуєш від їзди по стежках. Кожна функція призначена для максимального підвищення комфорту споживача, стійкості транспортного засобу і керованості – необхідність для тих, хто шукає день, сповнений пригод.

"Лінійка Can-Am Maverick Trail представляє наш приголомшливий родовід X3 для дослідження стежок", – сказав Бернард Гай (Bernard Guy), старший віце-президент з глобальної стратегії розвитку продукції BRP. – "Люди люблять їздити стежками, тому що це повна пригод втеча в природу, щоб досліджувати нові цікаві місця з друзями, і ці геніальні машини сконструйовані з метою максимального розширення користувацького досвіду".

Однак розвага не закінчується на стежці, оскільки BRP також представила дві нові технічні моделі 2018 модельного року, спеціально розроблені для подолання каменів і скель – 172-сильний Can-Am Maverick X3 X rc TURBO R і 120-сильний Maverick X3 X rc TURBO. Лазіння по сильно пересіченій місцевості є надзвичайно популярним (і його популярність зростає), і BRP вирушила до скель, щоб отримати реальну інформацію від власників до завершення проектування машин. Однією з найважливіших умов отримання найкращого можливого враження від їзди була потреба в повністю блокованому передньому диференціалі. У відповідь команда Can-Am створила технологію під назвою SMART-Lok™, яка являє собою технічно досконалий передній диференціал з автоматичними режимами з електронним управлінням, який повністю блокується "на ходу". Ця розумна технологія підвищує ефективність їзди і покращує силу зчеплення в екстремальних умовах. Smart-Lok™ був розроблений спільно з TEAM Industries, лідером на ринку в області виробництва трансмісій і приводів.

Моделі Maverick X3 X rc, що мають високий дорожній просвіт і великі спеціалізовані шини, спеціально розроблені для максимальної маневреності навіть на низьких швидкостях. Вони також мають конструктивні особливості, що забезпечують максимальний захист, такі як бічний захист порогів, захист передньої і задньої підвісок і захисний кожух переднього диференціала, для посилення охорони від суворої місцевості і скель.

В утилітарному сегменті цієї лінійки BRP додала три нових спеціалізованих комплектації до свого сімейства моделей Can-Am Traxter, кожна з яких призначена для отримання конкретного, поліпшеного досвіду їзди:

  • Traxter X mr HD10 – готовий до бруду мотовсюдихід, спеціально розроблений, щоб впоратися з мулистим ґрунтом з легкістю. Він також оснащений переднім диференціалом SMART-Lok, і, поряд з іншими міцними і продуманими елементами конструкції, має високий дорожній просвіт, щоб люди могли долати суворі навколишні умови.
  • Робочі характеристики Traxter XT-P доведені до рівня лінійки Traxter XT, орієнтованої на інтенсивну експлуатацію, завдяки поліпшеним амортизаторам, кільком режимам їзди тощо. Це ідеальний баланс між продуктивністю, комфортом і зручністю, крім того, модель має більш спортивний вигляд.
  • Traxter MAX LONE STAR HD10 доповнює самовпевнений і твердий характер техаського фермера і завзятого рибалки й мисливця. Це ідеальний інструмент для виконання повсякденних робіт на фермі і придбання, яке виділяє людину з натовпу. Модель пофарбована в глибокий чорний металік, має оздоблення Lone Star і оснащена надміцним сталевим переднім бампером і повним жорстким дахом.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.