Мотосалон Техніка BRP UTV Can-Am Traxter Can-Am Traxter HD10 X-mr – літаємо по багнюці :)

Can-Am Traxter HD10 X-mr – літаємо по багнюці :)

Ціна: 22 800

Мотовсюдихід-утилітарник Traxter X mr HD10 у сіро-червоному забарвленніНу, що, позанурюємося?!

З часом випуску першого Тракстера дещо змінилося – утилітарники стали потужнішими, комфортнішими, то чого б на гарного "робочого коня" не почепити "брудні" шини з крутими грунтозачепами? Сказано – зроблено. Отримали вже знайомий нам Traxter з шинами ITP Cryptid. Тепер болото – не виклик, а так... забава... :)

Мотовсюдиходи Can-Am Traxter – ціни Мотосалону BRP в Києві

МотовсюдихідКолірПотужність, к.с.Ціна, євро
Traxter Xmr HD10металік "Рідкий Титан" і "Червона Магма" (Liquid Titanium & Magma Red)8222 800
Traxter DPS HD9зелений (Tundra Green)6518 350
Traxter MAX DPS HD9зелений (Tundra Green)6520 050
Traxter XT HD10сріблястий (Hyper Silver)8221 100
Traxter PRO DPS HD10зелений (Tundra Green)8221 300

двигун мотовсюдиходу Traxter X-mr

Rotax HD10 V-Twin

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10 потужністю 82 к.с. створений спеціально для виконання тяжких робіт і прекрасно зарекомендував себе як надійний помічник в умовах "брудової їзди". Чому? Крутильний момент. У 2021 році цей двигун стає ще більш приємистим і потужнішим (попередні роки він був 72-сильним) завдяки повністю новій конфігурації диференціала, яка робить цю силову установку Rotax відверто непереможною.

Передній диференціал, що блокується

система Smart-Lok блокування переднього диференціала мотовсюдиходу Traxter X-mr

Технологія SMART-LOK™

Ексклюзивна технологія Smart-Lok™* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В "інтелектуальному режимі" система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Це забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях. Встановлення її на мотовсюдиходах Traxter X mr як раз і дозволяє долати будь-які перешкоди й зберігати повний крутильний момент аж до фінального переможного реву глушника.

*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Шноркельні повітрозабірники варіатора та двигуна система шноркелів повітрозабірників двигуна мотовсюдиходу Traxter X-mr

Ковток свіжого повітря

Зі шноркельними повітрозбірниками варіатора та двигуна мотовсюдихід Traxter X-mr зберігає ходові якості у глибшій воді й більш екстремальних умовах, коли бруд і пил є справжньою проблемою. Більш високе розташування повітрозбірників забезпечує більш ефективне долання водних перешкод, дозволяючи цьому оптимізованому для їзди мулистими місцями мотовсюдиходу та його відважним водіям залишати інші мотовсюдиходи далеко позаду в бризках брудної води.

30-дюймові шини ITP Cryptid на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках

антибрудні шини мотовсюдиходу Traxter X-mr

З протектором, оптимізованим для брудової їзди

Бажаєте вирватися вперед прямо на старті? Ці 30-дюймові шини ITP Cryptid на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках зберігатимуть ідеальне зчеплення з поверхнею на всьому вашому шляху, починаючи з вдалого ривка на старті, й аж до того моменту, коли ви заглушите двигун у кінцевому пункті, незалежно від того, чи вам доводиться мчатися через глибокі промивини, чи долати довгі дистанції.

Передні та задні вигнуті важелі

удосконалена конструкція важелів мотовсюдиходу Traxter

Оптимізована колія

Наявність вигнутих важелів, алюмінієвого захісту порогів та бризковиків забезпечує додатковий захист на випадок перешкод і непередбачених обставин, які б легко вивели з ладу будь-який інший слабший мотовсюдихід. На більш високих швидкостях удосконалена геометрія конструкції забезпечує прекрасне зчеплення з поверхнею та оптимальну керованість.

Легко пристосовуваний багажний простір

кабіна мотовсюдиходу Тракстер

Оптимізований багажний простір

Відкрита передня панель містить зручний знімний водонепроникний інструментальний бокс на 6 л (не має аналогів у галузі), який дозволяє користувачам ретельно й упорядковано зберігати необхідні інструменти та приладдя під час поїздок. Також передбачене багажне відділення під передньою панеллю з внутрішньою сумкою (23 л), що ідеально підходить для перевезення невеликих предметів першої необхідності. Разом зі знімним водонепроникним багажним відділенням під сидінням загальна місткість багажних відділень на мотовсюдиходах Traxter становить 61 л.

лебідка мотовсюдиходу TraxterЛебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, встановлена на передньому бампері

Потужна тяга

Обмірковуючи, що ще ми могли б зробити для господарів мотовсюдиходів Traxter, ми вирішили, що деякі додаткові можливості ніколи не будуть зайвими. У поєднанні з рештою удосконалень на мотовсюдиходах Traxter X mr ця лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, роликовим тросоукладником, переднім і заднім анкерними гаками для витягування дозволяє з легкістю долати перешкоди, виконувати рятувальні місії і найважчі завдання.

Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO з подушками

3-місне сидіння VERSA-PRO підвищеного комфорту мотовсюдиходу Тракстер

Не вставайте

Обговорюючи "пом’якшення салону" мотовсюдиходів Traxter для більш комфортної рекреаційної їзди, наші інженери дійшли висновку, що це потребуватиме забезпечення набагато більшої безпеки для пасажирів, що й призвело до створення повністю оновлених багатомісних нерознімних сидінь VERSA-PRO. Додаткові бокові подушки та змінений профіль сидінь допомагають зберігати абсолютний контроль і повною мірою насолоджуватись усіма функціями мотовсюдихода. До того ж, тепер багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO матиме елементи оздоблення конфігурації X.

Нова цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів і вбудованим багажним відсіком.

приладова панель кабіни мотовсюдиходу Traxter

ГАРАНТІЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ВАМ НАДІЙНИЙ ТИЛ

РАЗОМ У МАЙБУТНЄ

Усе вищезазначене, а також низька вартість експлуатації, простота технічного обслуговування й гарантія строком на 1 рік дозволяють максимально скоротити простій та проводити більше часу за кермом транспортного засобу. Мотовсюдиходи Traxter мають просту в обслуговуванні конструкцію й оснащені надійними двигунами Rotax, які здатні витримувати тривалі навантаження.

Відеоогляд Can-Am Traxter X-mr

Специфікації мотовсюдиходу Can-Am Traxter HD10 X-mr

Двигун HD10

Тип 82 к.с., здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax® 976 см³ з рідинним охолодженням і повітрозабірником двигуна стратегічного розташування
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC™) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Трансмісія PRO-TORQ з системою швидкого спрацьовування (QRS), електронною системою захисту приводного ременя та посиленою вентиляцією зі стратегічним розташуванням повітрозбірника варіатора і вихлопної труби, Extra-L / H / N / R /P (з ультранизькою знижувальною передачею)
Привідний механізм Передній диференціал, що блокується з ексклюзивною технологією Smart-LokTM*. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2x4 заблокований передній диференціал/4 MUD (режим брудової їзди)/ 4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами).
* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.
Сприяння керуванню Система автоматичного контролю стійкості на схилі (HDC). Режими їзди економічний/робочий/звичайний.
Рульове керування з підсилювачем Динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Підвіска

Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі вигнутої конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості, довжина ходу 25,4 см
Передні амортизатори Двотрубні газонаповнені амортизатори
Задня підвіска Посилена торсійна задня підвіска на поздовжніх A-подібних важелях (TTA-HD) з вигнутими нижніми важелями та зовнішнім стабілізатором поперечної стійкості, довжина ходу 25,4 см
Задні амортизатори Двотрубні газонаповнені амортизатори

Гальма

Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 220 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 220 мм з гідравлічними однопоршневими супортами

Шини/колісні диски

Передні шини ITP Cryptid 30 x 9 x 14 дюймів (76 x 23 x 36 см)
Задні шини ITP Cryptid 30 x 11 x 14 дюймів (76 x 28 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві

Розміри

Д х Ш х В 329 x 163 x 208 см
Колісна база 211,5 см
Кліренс 38,1 см
Вага (сухого) 770 кг
Каркас Ухвалений згідно ROPS (промисловий стандарт на пристрої для захисту від перевертання) профільований каркас. Сертифікати ISO 3471 та OSHA. 
Розмір кузова 96 x 138 x 30 см
Вантажомісткість 454 кг
Навантаження на задній борт 113 кг
Місткість багажних відділень Загальна: 61,3 л
Під передньою панеллю: 22,3 л
Знімний водонепроникний короб для багажу під пасажирським сидінням: 21 л
У передній панелі: 7,7 л
Знімний водонепроникний ящик для інструментів: 6,3 л
Підлокітники і підстаканники: 3,5 л
Тягове зусилля буксування 1134 кг
Корисне навантаження 680 кг
Ємність паливного баку 40 л
Кількість місць 3

Характерні властивості

Приладова панель Цифрова на 7,6 дюймів з клавіатурою: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори режимів ECO/робочого/звичайного, ременів сидіння й повного приводу, діагностичний центр, годинник, напруга акумулятора, температура двигуна
Акумуляторна батарея 12 В (30 амп./год.)
Магнето 650 Вт
Прилади Дві розетки постійного струму типу запальнички: одна в консолі (20 А) й друга в багажному відділенні під передньою панеллю (20 A)
Освітлення 140 Вт корисної потужності освітлення від чотирьох 35-ватних фар: передніх фар зі світловідбивачами для забезпечення широкого кола огляду і світлодіодних хвостових ліхтарів з ефектом галогенного світла
Лебідка Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом і роликовим тросоукладником зміненого розташування
Сидіння Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO з подушками для додаткової бокової опори: відкидні пасажирські сидіння і регульоване водійське сидіння з гачками-защіпками в нижній частині, зміцненою шкіряною обшивкою конфігурації X і профільованими кутами для зручної посадки та виходу з кабіни
Захист Зміцнений передній сталевий бампер, повний захист днища, алюмінієві відбивачі каміння, бризковики
Тип зчіпного пристрою Приймальний зчіпний пристрій 5 см
Кермо Рульова колонка з регульованим кутом нахилу

Гарантія

Заводська 2 роки

Defender Xmr Mud Riding

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.