Maverick X-RC Turbo RR 195 к.с.

Ціна: 34 000

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2021Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR вид ззаду

Born to Rock – з таким гаслом інженери Can-Am, захоплені ідеєю Rock Climbing (скелелазіння), додали літери RC до назви моделі X rc Turbo RR – мотовсюдиходу для перегонів не тільки звичайною місцевістю, а й горами і скелями завдяки спеціально розробленій системі блокування переднього диференціалу Smart-Lok, підвіскам з регульовамини амортизаторами Fox Podium, 15-дюймовим алюмінієвим колісним дискам і 32-дюймовим шинам Maxxis Liberty. Якщо ви обожнюєте мчати вперед широкими просторами, а випробовувати свою машину на стійкість для вас – звичайне діло, то Maverick X rc Turbo RR – саме те, що вам потрібно.

Випробуйте свій характер і нарешті підкоріть останній кілометр: Maverick X rc Turbo RR – це найкращий мотовсюдихід у заводській комплектації для рок-кроулінгу, який залишає суперників біля підніжжя скелі. Чотириланкова підвіска TTX з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль і передній подвійний А-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості як на перегонових вантажівках.

Рама завширшки 183 см для найкращих експлуатаційних характеристик

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020Наскільки наші інженери розширили горизонти можливостей? З кузовом 185 см завширшки цей Maverick збільшує свою геометрію перегонового типу завдяки високоефективній підвісці, колісним дискам і шинам, обраним для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Найпотужніший у галузі 195-сильний двигун ROTAX® ACE з турбонаддувом

двигун Rotax 195 к.с.Переможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий зустріти вашу праву ногу.

Система блокування переднього диференціала з технологією SMART-LOK

Новий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш тип їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.
* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і чутливості двигуна до відкриття дросельної заслінки, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерне для двигуна Rotax ACE ревіння під час випуску відпрацьованих газів.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

трансмісія maverick x3 x-rcКомпактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою довжиною ходу

ПІДВІСКА TTX Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Кабіна ERGO-LOK з регульованими сидіннями

КАБІНА ERGO-LOK
Ви знайдете все на своїх місцях, від педалей нового розташування, яке забезпечує зручніше педальне керування під час руху по нерівній місцевості, до плаского рульового колеса з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

Захист, як на гоночних авто

Висувні 4-точкові ремені безпеки у стандартній комплектації. Напівдверцята й алюмінієвий дах у стандартній комплектації. Передній і задній буксирні гаки й захисна контактна труба в районі лобового скла також входять до стандартної комплектації для забезпечення повної безпеки під час дослідження незнайомої місцевості та їзди по валунах на межі можливостей.

ДНК CAN-AM з дизайном нового покоління

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020Потужність Maverick X-RC походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик. Маємо ось такий підсумок: з новими поршнями, новим проміжним охолоджувачем, більшим турбокомпресором Rotax і оптимізованим повітрозабірником моделі X-RC з турбонаддувом мають не тільки кращі робочі характеристики, але й кращий захист від перегріву двигуна, відрізняючись надзвичайною надійністю в екстремальних умовах експлуатації. Додайте сюди ще преміум-комплектацію X та фірмове світлодіодне освітлення Can-Am.

32" шини MAXXIS LIBERTY НА 15" литих алюмінієвих дисках

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020Поряд з іншими вдосконаленнями конструкції Maverick X-RC, 41-сантиметровий дорожній просвіт, досягнутий завдяки більшим 32-дюймовим шинам Maxxis Liberty, є одним з найважливіших. Нещодавно розроблені міцні 15-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками надійно тримають ваші шини на місці після того, як вони спустили, а ви збираєтеся випробувати можливості X-RC на дуже нерівній поверхні.

Амортизатори FOX 2.5 PODIUM PIGGYBACK QS3 з регулюванням стиску

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020
Модель Maverick X rc оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою та кращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 PODIUM RC2 з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Багатофункціональна цифрова панель приладів з 7,6-дюймовим дисплеєм

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2020Коли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Високоефективна лебідка

Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, розташована на передньому бампері, дає силу вибратися самій – і витягнути ваших суперників – з багнюки.

Технічні параметри мотовсюдиходу Maverick X-RC Turbo RR

Колір
сірий з червоним (Chalk Grey Magma Red)
Двигун3-циліндровий двигун з турбонаддувом Rotax ACE (покращена ефективність згоряння) 900 см³, рідинне охолодження із вбудованим проміжним охолоджувачем та високопродуктивним повітряним фільтром
Потужність195 к.с.
Подача паливаСистема інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
ТрансмісіяВаріатор з системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з посиленою вентиляцією, L/H/N/R/P
ПриводПередній диференціал, що блокується з ексклюзивною технологією Smart-Lok*. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2 × 4 заблокований передній диференціал/4 ROCK (режим їзди скелястою місцевістю)/ 4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами).
*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів
Рульове керуванняВисокомоментна тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Передня підвіскаПодвійні A-подібні важелі дугоподібної конструкції (як у перегонових вантажівок) зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 56 см
Передні амортизаториКомбіновані амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою
Задня підвіска4-важільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях Х (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості та нижніми важелями дугоподібної конструкції. Довжина ходу 61 см
Задні амортизаториАмортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою
Передні шиниMaxxis Liberty 32 x 10 x 15 дюймів (81 x 25 x 38 см)
Задні шиниMaxxis Liberty 32 x 10 x 15 дюймів (81 x 25 x 38 см)
Колісні диски15-дюймові литі алюмінієві з бедлоками
Розміри
Д * Ш * В342 x 185 x 174 см
Колісна база259 см
Кліренс41 см
Суха вага822 кг
РамаДвофазна сталь 980
Вантажомісткість91 кг з системою швидкого кріплення LinQ
БагажникиЗагальний: 9,4 л, речовий ящик: 6,2 л, центральна консоль: 2,8 л, підстаканники: 0,4 л
Властивості
Приладова панельЦифрова, з дисплеєм 7,6 дюймів (19 см) завширшки та клавіатурою: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори спортивного режиму/режиму ECO і ременів сидіння, діагностичний центр, годинник
ПриладиРозетка постійного струму типу запальнички в центральній консолі
ЛебідкаЛебідка на 2041 кг з синтетичним тросом
ЗахистПередній бампер, напівдверцята, алюмінієвий дах, захисні каркасні труби, чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками, захист порогів з надвисокомолекулярного поліетилену, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену із захисними плитами в місці розташування диференціала та під бампером і захисними щитками важелів передньої та задньої підвіски, передній і задній буксирні гаки
ОсвітленняСвітлодіодні фари й хвостові ліхтарі з унікальними фірмовими світлодіодами Can-Am
Протиугінна системаРадіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) з кнопкою запуску/вимкнення
Заводська гарантіяОбмежена гарантія BRP на 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.