Одяг, аксесуари та запчастини від BRP

аксесуари BRP

Якість, бездоганна інтеграція, справжня трансформація: все це забезпечують аксесуари BRP для вашої мототехніки. Незалежно від того, чи вони для роботи, відпочинку, спорту або навіть полювання, ці аксесуари призначені для того, щоб не тільки бути корисними, але й виглядати чудово, і служити довго. Зробіть свій транспорт унікальним!

Аксесуари для максимально комфортної експлуатації

Оригінальні аксесуари Can-Am зроблять ваші поїздки ще комфортніше і приємніше! Відмінна якість і продумане виконання, яким ви будете насолоджуватися при кожному використанні. При соданія аксесуарів Can-Am використовувався досвід величезного кількість власників техніки Can-Am.

Основний упор при створенні аксесуарів – відмінна якість і чудова сумісність кожного аксесуара з моделлю вашого квадроцикла або мотовсюдихода. Саме це робить наші аксесуари і запасні частини кращими в індустрії!

Багаторічний досвід інженерів Can-Am дозволяє робити аксесуари, які не просто створюють комфорт при експлуатації, а й допомагають добиратися до найскладніших місць навіть в суворих умовах. Саме тому ми приділяємо велике значення надійності і всі оригінальні аксесуари, встановлені у офіційного дилера, покриваються гарантією на 2 роки.

Ви отримуєте набагато більше від вашого квадроцикла Can-Am, коли він оснащується оригінальними аксесуарами Can-Am. І, звичайно ж, це стосується і зовнішнього вигляду, адже квадроцикли та мотовсюдиходи Can-Am з грамотно підібраним комплектом аксесуарів завжди приваблюють погляди! Ми намагаємося відповідати вашим смакам, тому кожен знайде собі гідні варіанти оснащення.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.