Мотосалон Техніка BRP Мотовсюдиходи Can-Am (SSV)

Мотовсюдиходи Can-Am – модельний ряд 2022

BRP продовжує підкоряти вершини своїми інноваційними продуктами. Зростання цінності бренду Can-Am сприяє виходу на нові сегменти. Can-Am Commander вінчає лінійку позашляхової техніки BRP. — Жозе Буажолі, президент і виконавчий директор BRP Inc.

Мотовсюдихід Side-by-side (SSV) — невеликий, 2- чи 4-місний моторизований позашляховий транспортний засіб, який також називають SSV (Side-by-Side Vehicle — транспорт з поперечною посадкою водія і пасажира).
Більшість SSV стандартної комплектації обладнані дугами безпеки. На багатьох моделях встановлюють жорсткий дах, ремені безпеки і лобове скло, нерідко зі склоочисниками.

Особливості модельного ряду SSV Can-Am 2022 року: ще більш потужні двигуни 200 к.с. на Can-Am Maverick X3 Turbo RR, розшишення асортименту Can-Am Commander.

Can-Am Commander – оновлений спортивно-утилітарний позашляховик

Ціна: 15 750

мотовсюдихід Can-Am Commander DPS 700мотовсюдихід Can-Am Commander XTмотовсюдихід Can-Am Commander MAX XT-P

Оригінальний Can-Am Commander був випущений ще в 2010 році, як перший у світі Side-by-Side мотовсюдиход з поперечною посадкою водія і пасажира. Звичайно, Can-Am розширив цей сегмент за допомогою "спортсменів" Maverick та "робочих коників" Traxter, але Commander залишався майже незмінним з моменту своєї появи. Це все змінилося торік, оскільки Can-Am Commander 2021 – це був новий транспортний засіб "з нуля".

Can-Am Commander...

 
 

Maverick DS Turbo

Ціна: 23 300

синій мотовсюдихід Maverick DS Turbo 120 к.с.синій мотовсюдихід Maverick DS Turbo 120 к.с.

Високі функціональні характеристики спортивного мотовсюдиходу, які вам по кишені: 2-місні моделі Maverick DS Turbo потужністю 120 кінських сил вражають своїми конструктивними особливостями нового покоління, здатними до їзди в будь-яких умовах місцевості, та неперевершеною універсальністю. Цей швидкісний мотовсюдихід з приголомшливою продуктивністю і контролем залишить суперників далеко позаду себе в пилюці

Can-Am Maverick DS Turbo

 
 

Maverick DS Turbo RR

Ціна: 25 550

мотовсюдихід Can-Am Maverick ds turbo червоного кольорумотовсюдихід Can-Am Maverick ds turbo червоного кольору

Гадаєте 120 кінських сил вистачить для покатушок і перегонів? А канадці подумали, що ні, і зробили 200 к.с. для мотовсюдиходу Can-Am Maverick DS Turbo RR! Цей SSV цілковито присвячений контролю, з повністю регульованими амортизаторами FOX 2.5 Podium QS3 Piggyback, з настройками двошвидкісного стиску і відбою спереду і ззаду для забезпечення неперевершеної гнучкості на будь-якій місцевості з будь-яким стилем водіння!

Can-Am Maverick DS Turbo R

 
 

Maverick X mr Turbo RR

Ціна: 31 300

Відтепер з двигуном у 200 к.с., переднім блоковним диференціалом з технологією Smart-Lok і спеціальним налаштуванням всіх компонентів для долання найважчих перешкод в умовах вологого ґрунту, цей мотовсюдихід є найширшим у сімействі Maverick, оснащений підвіскою з довжиною ходу 56 см і 30-дюймовими (76 см) армованими шинами ITP Cryptid для забезпечення оптимальних ходових якостей під час їзди по бруду.

Maverick X mr Turbo RR

 
 

Maverick X RS Turbo RR

Ціна: 31 800

Maverick X RS Turbo RR triple blackСтворений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 200 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами) та найдовшим ходом підвіски у 61 см.

Maverick X RS Turbo RR

 
 

Maverick X RS Turbo RR Smart Shox

Ціна: 33 500

Maverick X RS Turbo RR SASТі ж самі 200 кінських сил плюс високопродуктивна адаптивна підвіска Smart Shox з регульованими амортизаторами, системою дачиків і бортовим управлінням.

Maverick X RS Turbo RR SAS

 
 

Maverick X-RC Turbo RR

Ціна: 34 500

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR

Born to Rock – з таким гаслом інженери Can-Am, захоплені ідеєю Rock Climbing (скелелазіння), додали літери RC до назви моделі X rc Turbo RR – мотовсюдиходу для перегонів не тільки звичайною місцевістю, а й горами і скелями завдяки спеціально розробленій системі блокування переднього диференціалу Smart-Lok, підвіскам з регульовамини амортизаторами Fox Podium, 15-дюймовим алюмінієвим колісним дискам і 32-дюймовим шинам Maxxis Liberty. Якщо ви обожнюєте мчати вперед широкими просторами, а випробовувати свою машину на стійкість для вас – звичайне діло, то Maverick X rc Turbo RR – саме те, що вам потрібно.

Maverick X-RC Turbo RR

 
 

Maverick MAX X-rs Turbo RR – незабутні враження позашляхової їзди

Ціна: 34 000

Мотовсюдихід MAVERICK MAX X-RS TURBO RRМотовсюдихід MAVERICK MAX X-RS TURBO RR SAS

Командні змагання будуть з перемогами! А цьому допоможуть: 200 кінських сил, амортизатори FOX 3.0 Podium RC2 та диференціал Smart-Lok з режим Trail Activ для позашляхових трас. Чотири людини будуть задоволені!

Maverick MAX X-RS Turbo RR – який він?

 
 

Мотовсюдихід Maverick Trail – гайда на природу!

Ціна: 16 800

Мотовсюдихід Maverick Trail у кольорі Octane Blue (синій)Ну, що, зустрінемося на стежці!

Перший мотовсюдихід Can-Am з кузовом завширшки 127 см. Ми взяли найкращі атрибути нашої відзначеної нагородами лінійки, від малопотужних двигунів Rotax V-Twin до провідних аксесуарів LinQ, і втілили їх в комплектації мотовюдихода, розмір якого дозволяє їздити по стежках. Дозвольте вашим думкам вийти за рамки листка технічних характеристик, коли сядете за кермо, і ви побачите: Maverick Trail насправді також зручний. В електронному листі неможливо описати все, на що здатний абсолютно новий Maverick Trail, ось тут і стане в нагоді наш сайт.

Can-Am Maverick Trail

 
 

Maverick Sport – спортивний мотовсюдихід шириною 60 дюймів

Ціна: 21 600

Maverick Sport DPS 1000R Maverick Sport Max DPS 1000R Maverick Sport X RC 1000R

Зустрічайте новий Maverick Sport! Головна особливість моделей Sport – ширина у 60 дюймів (152 см). На будь-якому бездоріжжі новий Maverick Sport подарує вам незабутні відчуття, які ви захочете випробовувати знову і знову.

Особливості: двигун Rotax 1000R V-Twin (100 к.с.), передній самоблокований диференціал Visco-Lok QE, динамічний підсилювач рульового управління (DPS), 12-дюймові литі диски із 27-дюймовими покришками Maxxis Bighorn, сидіння Ergoprint, сталевий бампер, захист днища, розширювачі арок і низькопрофільні двері в стандартній комплектації.

Мотовсюдихід Can-Am Maverick Sport...

 
 

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.