Мотосалон Техніка BRP Мотовсюдиходи Can-Am (SSV)

Мотовсюдиходи Can-Am – модельний ряд 2021

BRP продовжує підкоряти вершини своїми інноваційними продуктами. Зростання цінності бренду Can-Am сприяє виходу на нові сегменти. Can-Am Commander 2021 року вінчає лінійку позашляхової техніки BRP. — Жозе Буажолі, президент і виконавчий директор BRP Inc.

Мотовсюдихід Side-by-side (SSV) — невеликий, 2- чи 4-місний моторизований позашляховий транспортний засіб, який також називають SSV (Side-by-Side Vehicle — транспорт з поперечною посадкою водія і пасажира).
Більшість SSV стандартної комплектації обладнані дугами безпеки. На багатьох моделях встановлюють жорсткий дах, ремені безпеки і лобове скло, нерідко зі склоочисниками.

Особливості модельного ряду SSV Can-Am 2021 року: більш потужні двигуни 195 к.с. у Can-Am Maverick X3 Turbo RR, ширина рами – 183-188 см. Нові в Україні мотовсюдиходи: Can-Am Commander 100 к.с., Maverick Trail 75 к.с. і Maverick Sport 100 к.с.

Can-Am Commander 2021 – оновлений спортивно-утилітарний позашляховик

Ціна: 22 600

мотовсюдиходCan-Am Commander 2021 рокуОригінальний Can-Am Commander був випущений ще в 2010 році, як перший у світі Side-by-Side мотовсюдиход з поперечною посадкою водія і пасажира. Звичайно, Can-Am розширив цей сегмент за допомогою "спортсменів" Maverick та "робочих коників" Traxter, але Commander залишався майже незмінним з моменту своєї появи. Це все змінилося зараз, оскільки Can-Am Commander 2021 – це новий транспортний засіб з нуля.

Can-Am Commander 2021...

 
 

Maverick DS Turbo 120 к.с.

Ціна: 22 500

синій мотовсюдихід Maverick DS Turbo 120 к.с. 2021 рокусиній мотовсюдихід Maverick DS Turbo 120 к.с. 2021 року

Високі функціональні характеристики спортивного мотовсюдиходу, які вам по кишені: 2-місні моделі Maverick DS Turbo потужністю 120 кінських сил вражають своїми конструктивними особливостями нового покоління, здатними до їзди в будь-яких умовах місцевості, та неперевершеною універсальністю. Цей швидкісний мотовсюдихід з приголомшливою продуктивністю і контролем залишить суперників далеко позаду себе в пилюці

Can-Am Maverick DS Turbo

 
 

Maverick DS Turbo R 172 к.с.

Ціна: 24 450

мотовсюдихід Can-Am Maverick ds turbo червоного кольорумотовсюдихід Can-Am Maverick ds turbo червоного кольору

Гадаєте 120 кінських сил вистачить для покатушок і перегонів? А канадці подумали, що ні, і зробили 172 кінських сили для мотовсюдиходу Can-Am Maverick DS Turbo R! Цей SSV цілковито присвячений контролю, з повністю регульованими амортизаторами FOX 2.5 Podium QC3 Piggyback, з настройками двошвидкісного стиску і відбою спереду і ззаду для забезпечення неперевершеної гнучкості на будь-якій місцевості з будь-яким стилем водіння!

Can-Am Maverick DS Turbo R

 
 

Maverick X DS Turbo RR 195 к.с.

Ціна: 29 700

мотовсюдихід Can-Am Maverick x-ds turbo RR чорного кольоруЦе - найпотужніший двигун у мотовсюдиходній галузі... Так, 195 кінських сил у мотовсюдихода Maverick X-DS Turbo RR - вже не жарти, і підкорити такого неабиякого залізного бігового коня може далеко не кожен!

Can-Am Maverick X-DS Turbo RR

 
 

Maverick X mr Turbo RR 195 к.с.

Ціна: 30 700

Відтепер з переднім блоковним диференціалом з технологією Smart-Lok і спеціальною настройкою всіх компонентів для долання найважчих перешкод в умовах вологого ґрунту, цей мотовсюдихід є найширшим у сімействі Maverick, оснащений підвіскою з довжиною ходу 56 см і 30-дюймовими (76 см) армованими шинами ITP Cryptid для забезпечення оптимальних ходових якостей під час їзди по бруду.

Maverick X mr Turbo RR

 
 

Maverick X RS Turbo RR 195 к.с.

Ціна: 31 000

Maverick X RS Turbo RR triple blackСтворений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами).

Maverick X RS Turbo RR

 
 

Maverick X RS Turbo RR Smart Shocks 195 к.с.

Ціна: 33 000

Maverick X RS Turbo RR SAMaverick X RS Turbo RR SA

Створений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами).

Maverick X RS Turbo RR SAS

 
 

Maverick X-RC Turbo RR 195 к.с.

Ціна: 34 000

Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR 2021Can-Am Maverick X3 X-RC Turbo RR вид ззаду

Born to Rock – з таким гаслом інженери Can-Am, захоплені ідеєю Rock Climbing (скелелазіння), додали літери RC до назви моделі X rc Turbo RR – мотовсюдиходу для перегонів не тільки звичайною місцевістю, а й горами і скелями завдяки спеціально розробленій системі блокування переднього диференціалу Smart-Lok, підвіскам з регульовамини амортизаторами Fox Podium, 15-дюймовим алюмінієвим колісним дискам і 32-дюймовим шинам Maxxis Liberty. Якщо ви обожнюєте мчати вперед широкими просторами, а випробовувати свою машину на стійкість для вас – звичайне діло, то Maverick X rc Turbo RR – саме те, що вам потрібно.

Maverick X3 X-RC Turbo RR

 
 

Maverick MAX X-rs Turbo RR – незабутні враження позашляхової їзди

Ціна: 33 200

Мотовсюдихід MAVERICK MAX X RS TURBO RRМотовсюдихід MAVERICK MAX X-RS SA TURBO RR

Створений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами). І має аж 4 сидіння.

Maverick X3 MAX – який він?

 
 

Мотовсюдихід Maverick Trail – гайда на природу!

Ціна: 16 500

Мотовсюдихід Maverick Trail у кольорі Octane Blue (синій)Ну, що, зустрінемося на стежці!

Перший мотовсюдихід Can-Am з кузовом завширшки 127 см. Ми взяли найкращі атрибути нашої відзначеної нагородами лінійки, від малопотужних двигунів Rotax V-Twin до провідних аксесуарів LinQ, і втілили їх в комплектації мотовюдихода, розмір якого дозволяє їздити по стежках. Дозвольте вашим думкам вийти за рамки листка технічних характеристик, коли сядете за кермо, і ви побачите: Maverick Trail насправді також зручний. В електронному листі неможливо описати все, на що здатний абсолютно новий Maverick Trail, ось тут і стане в нагоді наш сайт.

Can-Am Maverick Trail

 
 

Maverick Sport – спортивний мотовсюдихід шириною 60 дюймів

Ціна: 18 900

Maverick Sport BASE 1000 Maverick Sport DPS 1000R Maverick Sport X RC 1000R

Зустрічайте новий Maverick Sport! Головна особливість моделей Sport – ширина у 60 дюймів (152 см). На будь-якому бездоріжжі новий Maverick Sport подарує вам незабутні відчуття, які ви захочете випробовувати знову і знову.

Особливості: двигун Rotax 1000R V-Twin (100 к.с.), передній самоблокований диференціал Visco-Lok QE, динамічний підсилювач рульового управління (DPS), 12-дюймові литі диски із 27-дюймовими покришками Maxxis Bighorn, сидіння Ergoprint, сталевий бампер, захист днища, розширювачі арок і низькопрофільні двері в стандартній комплектації.

Мотовсюдихід Can-Am Maverick Sport...

 
 

Современные мотовездеходы

Постепенно мотовездеходы завоевывают все большую популярность. Эта техника обладает идеальными характеристиками для езды по пересеченной местности и уникальной конструкцией, обеспечивающей надежную защиту. Мощность также находится на высоком уровне в большинстве моделей.

Особенности мотовездеходов

Эти транспортные средства напоминают собой квадроциклы, но с наличием специального места для посадки. В этом случае пассажир будет размещаться сбоку от водителя. Верхние дуги в конструкции повышают уровень безопасности во время езды. Также они защищают от воздействия со стороны ультрафиолетовых излучений и осадков. Современные мотовездеходы купить вполне реально по адекватным ценам, если обратиться в специализированный интернет-магазин. Можно рассчитывать на доступ к большому ассортименту, в котором найдется много интересных моделей. Отличаются они ценой, мощностью, габаритами и некоторыми другими особенностями.

Такая разновидность техники обладает уникальными свойствами для перемещения практически по любым типам поверхности. Можно проехать по асфальту, грунту, песку, снегу и многим другим местам. Многие производители стараются обеспечить свою технику максимальными показателями мощности и проходимости. Пригодится такая техника не только для развлечений, но и в разнообразных серьезных сферах, например, в лесопромышленности, сельском хозяйстве и т.д. Есть спортивные модели, которые используются для проведения разнообразных соревнований. Современные производители предлагают и детские модели, которые дополнительно оснащены эффективными средствами безопасности, обладают соответствующими размерами.

Постепенно мотовездеходы в Украине становятся все более востребованными по объективным причинам. Это идеальная техника для езды практически по любой местности. Дополнительной причиной роста популярности считается адекватная стоимость. Большинство производителей старается предложить клиентам нормальную стоимость на все основные модели. Если выбрать наш интернет-магазин, можно рассчитывать на идеальные финансовые условия и другие преимущества. К достоинствам качественной оригинальной техники можно отнести:

  • Уникальные показатели проходимости;
  • Повышенный уровень прочности, надежности;
  • Простоту в обслуживании и т.д.;

Сфера применения очень обширная, что также относится к преимуществам.

Купить мотовездеход в Киеве

Приобрести его не составит никакого труда, как в столице, так и в других городах, если обратиться в проверенное место. Интернет-магазин готов предложить хороший ассортимент, только проверенных производителей, официальную гарантию качества и прочие достоинства.

С нами купить мотовездеход сможет любой желающий фактически под любые потребности. Клиенты получают все для комфортного обслуживания. Техника, представленная в ассортименте, сделана по всем стандартам, отличается безупречной надежностью и другими положительными характеристиками. Профессионалы помогут в результате консультации подобрать наилучшую модель под свои запросы.

 
 

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.