Квадроцикли і мотовсюдиходи – який потрібен саме Вам?

Вирішили купити квадроцикл чи мотовсюдихід, але не знаєте який краще обрати? Ми Вам в цьому допоможемо.

мотовсюдихід Maverick Trail 2022 року

Який квадроцикл потрібен саме Вам?

BRP logo
Центр BRP Мотосалон "Логос-Київ"

Спеціалісти з рекреаційної мототехніки дають поради який квадроцикл чи мотовсюдихід краще купити та представляють чотири критерії для вибору 4-колісної техніки.

Утилітарний 2-місний квадроцикл Can-Am Outlander MAX XT-P 850

Утилітарний 2-місний квадроцикл Can-Am Outlander MAX XT-P 850.

Ви маєте пам'ятати той момент, коли вперше побачили потужний 4-колісний транспортний засіб, досить незвичний для наших доріг і позашляхових трас, і промовили про себе: "Я теж такий хочу!"

Потім почали гуглити щось на кшталт квадроцикли Україна, аби дізнатися які саме "квадрики" представлені на українському ринку.

Ми вирішили допомогти Вам в цьому і підготували список критеріїв вибору квадроциклів і мотовсюдиходів.

Перше і найголовніше питання: НАВІЩО Вам потрібен квадроцикл?

Зазвичай покупці прагнуть задовільнити такі потреби...

Розваги – найпоширеніша причина, адже той, хто хоч раз дав драйву квадроциклом по бездоріжжю – знає, як це захоплює. Після купівлі квадроцикла це захоплення прововжується "покатушками вихідного дня" з друзями, підшуковуванням болотистих місць аби позанурювати свого залізного квадро-коня в багнюку, а потім – участю в Квадро-Трофі рейдах.

Теж розваги, але більш туристичні: полювання, риболовля, туризм. Тут потреба в мотовсюдиході чи квадроциклі очевидна – навіть добре тюнінгований позашляховик поступиться у прохідності квадроциклу, тому мисливці, рибалки і туристи пересуваються саме на мотовсюдиходах.

Болотний мотовсюдихід Can-Am Traxter Xmr
Болотний мотовсюдихід Can-Am Traxter X-mr.

Робота. На квадроциклах їздять поліцейські, МНС-ники, лісники, геологи, фермери, працівники турбаз, прикордонники, будівельники та інші. Часом їздити доводиться довго і далеко, ще й складними маршрутами, зазвичай для таких завдань купують потужні квадроцикли з великим кліренсом, нерідко з кабіною. Квадроциклами и мотовсюдиходами також перевозять і вантажі – для цього на моделях Can-Am Traxter і Outlander Max 6×6 є бортовий кузов, інші ж мають фаркоп для причепа.

Квадроцикл для фермерів Can-Am Outlander 570
Квадроцикл для фермерів Can-Am Outlander 570 на 48 к.с.

Мотовсюдихід для перегонів Can-Am Maverick X3 XRS

Мотовсюдихід для перегонів Can-Am Maverick X3 X-RS.

Спорт – дуже популярна причина купити квадроцикл чи мотовсюдихід, яких вже чимало налічується – і для гонок, і для болота, і для кам'янистих стежок і скель. Спортивний квадрик має бути швидким, потужним, керованим і мати гарну прохідність – і за всіма цими параметрами найкращий апарат для спортивних перегонів – це Can-Am Maverick X3.

БЮДЖЕТ

Це другий важливий фактор вибору. Є два дуже гарні українські прислів'я: "Дешева рибка - пагана юшка" і "Скупий платить двічі". Ця народна мудрість на 100% стосується квадроцикла. Адже дешева техніка – не завжди вигідна, що особливо відчуваєш під час гонок чи трофі-рейдів, коли техніка перевертається, загрузає в болоті або коли просто треба замінити якусь деталь чи тюнінгувати квадрик. Взяти дорожчу модель відомого бренду краще за декілька причин:

  • Довговічність: квадроцикл прослужить довше з-за кращої якості матеріалів і виконання;
  • Ремонтопридатність: ремонтувати легше, адже до Ваших послуг ціла дилерська мережа, де нададуть кваліфіковане обслуговування техніки;
  • Тюнінг: також простіше знайти деталі і аксесуари для тюнінга і необхідне обладнання для безпечного катання;
  • Перепродаж: техніку відомого бренду легше і дорожче продати.

ПОПУЛЯРНІСТЬ БРЕНДУ

Ми писали вище в розділі "Бюджет" чому мототехніка відомого бренду краща за конкурентів. Додамо лише наступне: кожен авторизований дилер в любому місті України завжди охотніше візьметься обслуговувати офіційну техніку, адже відомий бренд – це прозорість відношень між покупцем і продавцем, професійний документальний і технічний супровід.

ВАШ ДОСВІД ВОДІННЯ

Їзда позашляховими трасами вимагає підготовки, знань і певного досвіду, адже навіть гонки на швидкість мають бути БЕЗПЕЧНИМИ! Частину цієї безпеки Вам дасть квадроцикл, але здебільшого, саме Ви – водій – маєте убезпечити себе під час їзди.

Тому початківцям ми рекомендуємо менш потужні квадроцикли, а райдери з досвідом знайдуть для себе найпотужніші мотовсюдиходи і для перегонів, і для кам'янистих стежок, і для карабкання скелями.

Це основні фактори вибору, на які варто звернути увагу.

Ми впевнені, що Ви легко зможете купити квадроцикл в нашому Мотосалоні, адже крім професійної консультації ми запропонуємо вам необхідні аксесуари і екіпірування.

Вдалого Вам вибору!

Мотовсюдиходи для перегонів Can-Am Maverick X3

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.