BRP: НАША СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ – ВЕСЬ СВІТ

логотип BRPДля нас немає нічого ціннішого, ніж Ваш вільний час. Тому, основним своїм завданням BRP вважає пошук нових більш досконалих шляхів, які дозволили б Вам наповну насолодитися улюбленими видами мотоспорту. Від снігу та води до розваг на дорогах і бездоріжжі, наша пристрасть до пригод стимулює розробку інноваційних рішень, які дозволяють нашим клієнтам отримувати максимум від занять мотоспортом. Ми цінуємо землю і воду, які є нашою сферою діяльності, і вважаємо своїм обов'язком забезпечувати їх захист.

Наше бажання викликати у клієнта хвилювання і захоплення завжди йде рука об руку з підвищеною увагою до відповідальності водія і, перш за все, до питань забезпечення індивідуальної безпеки, таким чином, щоб кожна прогулянка дарувала найприємніші і захоплюючі відчуття, які надовго запам'ятовуються. Адже вільний час завжди має бути найкращим часом в житті...

Філософія BRP

1.
Інновації у нас "в крові" – це частина нашої ДНК. Компанія BRP незмінно дотримується свого головного зобов'язання перед клієнтами: ми прагнемо, щоб вони все своє життя мали можливість насолоджуватися найунікальнішими враженнями і досвідом, що дарується неухильно розширюваним асортиментом нашої продукції, що включає вироби найвищої якості. Для нас жити згідно з цим зобов'язанням – значить зосередити всі свої зусилля на створенні і конструкторській розробці технологій, які будуть все більш і більш ефективними, ощадливими, чистими і не завдаватимуть шкоди довкіллю.

2.
Ми безперервно займаємося розробкою інноваційних рішень. Впровадження новітніх конструкторських і технологічних доробок є пріоритетним при створенні всіх ліній продукції і допоміжних пристосувань і аксесуарів від BRP. Три оснащені за останнім словом техніки відділення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт використовують всі ресурси, працюючи вдень і вночі для збереження лідерства компанії BRP в галузі випуску продукції для автомотоспорту. І це лідерство буде збережене і зміцнене!

3.
Максимально технологічне оснащення. Наша пристрасть до інновацій не слабшає і по відношенню до аксесуарів та супутніх товарів. Наші конструктори використовують унікальні технологічні процеси, матеріали та текстури, встановлюючи вищі стандарти комфорту, зносостійкості, водо- і повітропроникності, ізоляційних якостей.

квадроцикли can-amКвадроцикли Can-Am
мотовсюдиходи can-amМотовсюдиходи Can-Am
трицикли can-amТрицикли Can-Am
снігоходи ski-dooCнігоходи Ski-Doo
гідроцикли Sea-DooГідроцикли Sea-Doo

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.