Мотосалон Техніка BRP Мотовсюдиходи Can-Am (SSV) Maverick MAX X-rs Turbo RR – незабутні враження позашляхової їзди

Maverick MAX X-rs Turbo RR – незабутні враження позашляхової їзди

Ціна: 33 200

Мотовсюдихід MAVERICK MAX X RS TURBO RRМотовсюдихід MAVERICK MAX X-RS SA TURBO RR

Створений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами). І має аж 4 сидіння.

Мотовсюдихід Maverick MAX X rs Turbo RR - ціни Мотосалону BRP Логос-Київ

Модель SSVКолірПотужність, к.с.Ціна, євро
Maverick MAX X rs Turbo RRчорний (Triple Black)19533 200
Maverick MAX X rs Turbo RR Smart Shocks"Пустельна засмага", чорний і червоний (Desert Tan, Carbon Black, Can-Am Red)19534 950

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

"Ландшафтний" режим: 183 см завширшки для забезпечення найкращих експлуатаційних показників

Ось що трапляється, коли наші інженери та гонщики потребують розширення горизонтів можливостей: модель Maverick X3 X rs Turbo RR з шириною кузова 183 см оснащено підвіскою TTX з геометрією перегонового типу, яка добре узгоджується з високоефективними амортизаторами, колісними дисками й шинами, обраними для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Зустрічайте ваш RR: предмети в дзеркалі знаходяться далі, ніж здається

Переможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий прийняти вашу праву ногу.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Технологія Smart Lok: революція у силі зчепленні на будь-якій місцевості

Новий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok™* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш стиль їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях, забезпечуючи оптимальне розташування та почуття впевненості, яке дозволяє гнати Maverick X3 MAX X rs швидше, ніж будь-коли.
* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Покращена динаміка повітряних потоків

Нові вдосконалення двигуна від низу до верху включають збільшену ємність системи охолодження, більш зносостійкі поршні, новий проміжний охолоджувач та повітрозабірник з більшою пропускною здатністю. Що це означає? Надійність має бути останнім, про що вам потрібно думати, коли ви використовуєте все те, на що здатний Maverick X3.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Широка, міцна й легковага рама

Наші інженери по праву пишаються тим, що Maverick X3 MAX має надлегку, жорстку раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. Вона не тільки достатньо міцна для того, щоб підвіска могла творити свою магію, але й дає можливість найефективніше приборкувати 195 кінських сил і тримати пасажирів на своїх місцях.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Захист від тряски: підвіска із найбільшою в галузі довжиною ходу, як на перегоновій вантажівці

Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 56 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Багатофункціональна цифрова приладова панель із дисплеєм діагоналлю 7,6 дюймів

Коли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok † з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Низькі сидіння, впевнена посадка

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидінням на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

ДНК торгової марки Can-Am з дизайном нового покоління

Енергія Maverick X3 MAX X rs походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик, а також від його фірмового світлодіодного освітлення Can-Am та удосконаленої кабіни. Проектувальники наділили найкращий у лінійці Maverick X3 X rs неперевершеним зовнішнім виглядом, то ж обирайте колір на свій смак: Gold & Can-Am Red або Triple Black або Platinum Satin або Triple Black & Can-Am Red (Smart-Lok).

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Надміцні 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками з 30-дюймовими шинами Maxxis Bighorn† 2.0

Продовжуйте впевнено рухатися вперед з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 30-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення пересіченої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачепи й ненаправлений малюнок протектора для забезпечення плавної, керованої їзди.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Амортизатори FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою

Модель Maverick X3 X rs Turbo RR оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX† 3.0 PODIUM RC2† Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою (передні) та кращими в своєму класі амортизаторами FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Мотовсюдихід MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR

Захист

Дверцята на чверть прорізу, повний дах, повний захист днища з високомолекулярного поліетилену (ВМПЕ) й 4-точкові ремені безпеки з наплічниками. Для забезпечення додаткового захисту X3 MAX X rs Turbo RR оснащений ременями безпеки з чотирма точками кріплення та наплічниками, має повний дах та повний захист днища з високомолекулярного поліетилену, щоб ви могли безпечно розважатися на складному рельєфі.

Специфікації мотовсюдиходів Maverick MAX X rs Turbo RR і Maverick MAX X rs Turbo RR Smart Shocks

Модель SSV Мотовсюдихід MAVERICK MAX X RS TURBO RR
Maverick MAX X rs Turbo RR
Мотовсюдихід MAVERICK MAX X-RS SA TURBO RR
Maverick MAX X rs Turbo RR Smart Shocks
Колір
чорний (Triple Black)
"Пустельна засмага", чорний і червоний (Desert Tan, Carbon Black, Can-Am Red)
Потужність195 к.с. / 183 Н•м
Захист Дверцята на 1/4
Повний дах
Зміцнений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену
Блокування переднього диференціала Система блокування переднього диференціала з технологією Smart-Lok
Двигун
Тип 195 к.с., трициліндровий двигун з турбонаддувом Rotax ACE (покращена ефективність згоряння) 900 см³, рідинне охолодження із вбудованим проміжним охолоджувачем та високопродуктивним повітряним фільтром
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Варіатор з системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з посиленою вентиляцією, L/H/N/R/P
Приводний механізм Передній диференціал, що блокується з ексклюзивною технологією Smart-Lok*. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2x4 заблокований передній диференціал/4 TRAIL ACTIV (режим їзди складними позашляховими трасами)/4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами).
*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів
Рульове керування з підсилювачем Високомоментна тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Підвіски
Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі як у перегонових вантажівок зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 56 см
Передні амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою FOX 2.5 PODIUM Piggyback з перепускним клапаном і технологією Smart-Shox, у якій використовується клапан DDA (регулювання динамічного демпфування)
Задня підвіска 4-важільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях Х (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 56 см
Задні амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з виносним резервуаром з перепускним клапаном, з двошвидкісним регулюванням стиску і відбою FOX 3.0 PODIUM з виносним резервуаром з перепускним клапаном і технологією Smart-Shox, у якій використовується клапан DDA (регулювання динамічного демпфування)
Гальма
Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 262 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 248 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Шини/колісні диски
Передні шини Maxxis Bighorn 2.0 30 x 9 x 14 дюймів (76 x 23 x 36 см)
Задні шини Maxxis Bighorn 2.0 30 x 11 x 14 дюймів (76 x 28 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві з бедлоками
Розміри
Д х Ш х В 419 x 185 x 174 см
Колісна база 343 см
Дорожній просвіт 41 см
Вага (сухого) 843 кг 851 кг
Рама Двофазна сталь 980
Вантажомісткість 68 кг з системою швидкого кріплення LinQ
Багажний простір Загальний: 11,4 л. Речовий ящик: 6,2 л. Центральна консоль: 4,1 л. Підстаканники: 1,1 л.
Ємність паливного баку 40 л
Характерні властивості
Приладова панель Цифрова, з дисплеєм 7,6 дюймів (19 см) завширшки та клавіатурою: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори спортивного режиму/режиму ECO і ременів сидіння, діагностичний центр, годинник
Лебідка Н/Д
Захист Інтегрований передній бампер, дверцята на чверть прорізу, повний дах, чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену та задній буксирний гак
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в центральній консолі
Освітлення Світлодіодні фари й хвостові ліхтарі з унікальними фірмовими світлодіодами Can-Am
Протиугінна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) з кнопкою запуску/вимкнення
Гарантія
Заводська 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.