Maverick X RS Turbo RR Smart Shox

Ціна: 33 500

Maverick X RS Turbo RR SASТі ж самі 200 кінських сил плюс високопродуктивна адаптивна підвіска Smart Shox з регульованими амортизаторами, системою дачиків і бортовим управлінням.

183 см завширшки для забезпечення найкращих експлуатаційних показників

гоночний мотовсюдихід maverick x3 x-rs turbo rrОсь що трапляється, коли наші інженери та гонщики потребують розширення горизонтів можливостей: модель Maverick X rs Turbo RR з шириною кузова 183 см оснащено підвіскою TTX з геометрією перегонового типу, яка добре узгоджується з високоефективними амортизаторами, колісними дисками й шинами, обраними для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Предмети в дзеркалі знаходяться далі, ніж здається

195-сильний гоночний мотовсюдихід maverick x-rs turboПереможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий зустріти вашу праву ногу.

Блоковний передній диференціал з технологією SMART-LOK

мотовсюдихід maverick x-rs долає пісочні дюниНовий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok™* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш тип їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.
* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Покращена динаміка повітряних потоків

мотовсюдихід maverick x3 x-rs швидко їде пустелеюНові вдосконалення двигуна від низу до верху включають збільшену ємність системи охолодження, більш зносостійкі поршні, новий проміжний охолоджувач та повітрозабірник з більшою пропускною здатністю. Що це означає? Надійність має бути останнім, про що вам потрібно думати, коли ви використовуєте все те, на що здатний Maverick Xrs.

Надзвичайно ефективна й легковага рама

легковага рама мотовсюдиходу Maverick XrsМотовсюдиходи Maverick Xrs мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що? А те, що крутильна жорсткість такої рами на 53% краща, а вага на 20% легша, ніж у моделі найближчого конкурента.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Трансмісія QRS-X мотовсюдиходу maverick x-rs turboКомпактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска із найбільшою в галузі довжиною ходу

мотовсюдихід maverick x-rs turbo на трофі-рейдіЧотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Багатофункціональна цифрова приладова панель

цифрова панель приладів мотовсюдиходу maverick x-rsКоли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Низькі сидіння, впевнена посадка

мотовсюдихід maverick x-rs turbo вночі з увімкненими фарамиЗавдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидінням на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

Неповторна індивідуальність торгової марки Can-Am з досвідом наступного покоління

мотовсюдиходи Maverick X-rs і Maverick X-rcПотужність Maverick X-rs походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик. Маємо ось такий підсумок: з новими поршнями, новим проміжним охолоджувачем, більшим турбокомпресором Rotax і оптимізованим повітрозабірником моделі Maverick Xrs з турбонаддувом мають не тільки кращі робочі характеристики, але й кращий захист від перегріву двигуна, відрізняючись надзвичайною надійністю в екстремальних умовах експлуатації. Додайте сюди ще преміум-комплектацію X та фірмове світлодіодне освітлення Can-Am.

Колісні диски і шини

колісні диски і шини мототехніки Maverick X-rsПродовжуйте впевнено рухатися вперед з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 32-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Carnivore. Створені для підкорення пересіченої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачепи й ненаправлений малюнок протектора для забезпечення більш плавної їзди.

Амортизатори

амортизатори на Maverick X rs Turbo RRМодель Maverick X rs Turbo RR оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою (передні) та кращими в своєму класі амортизаторами FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Захист

дверцята Maverick X rs TurboДля забезпечення додаткового захисту X rs Turbo RR оснащений ременями безпеки з чотирма точками кріплення та наплічниками, має повний дах та повний захист днища з високомолекулярного поліетилену, щоб ви могли безпечно розважатися на складному рельєфі.

Технічні характеристики і особливості Maverick X RS Turbo RR Smart Shox

Колір
синій, чорний і сірий металік (Intense Blue, Carbon Black & Chalk Gray)
Двигун
Тип 200 к.с., трициліндровий двигун з турбонаддувом Rotax ACE (покращена ефективність згоряння) 900 см³, рідинне охолодження із вбудованим проміжним охолоджувачем та високопродуктивним повітряним фільтром
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Варіатор з системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з посиленою вентиляцією, L/H/N/R/P
Приводний механізм Передній диференціал, що блокується за ексклюзивною технологією Smart-Lok. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2×4 заблокований передній диференціал/4 TRAIL ACTIV (режим їзди складними позашляховими трасами)/4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами).
Рульове керування з підсилювачем Високомоментна тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Підвіски
Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі як у перегонових вантажівок зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 56 см
Передні амортизатори FOX 2.5 PODIUM Piggyback з перепускним клапаном і технологією Smart-Shox**, у якій використовується клапан DDA (регулювання динамічного демпфування)
Задня підвіска 4-важільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях Х (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 61 см
Задні амортизатори FOX 3.0 PODIUM з виносним резервуаром з перепускним клапаном і технологією Smart-Shox, у якій використовується клапан DDA (регулювання динамічного демпфування)
Гальма
Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 262 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 248 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Шини/колісні диски
Шини Maxxis Carnivore 32×10×14 дюймів (76×25×36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві з бедлоками
Розміри
Д×Ш×В 335×185×174 см
Колісна база 259 см
Дорожній просвіт 41 см
Вага (суха) 747 кг
Рама Двофазна сталь 980
Вантажомісткість 91 кг з системою швидкого кріплення LinQ
Багажний простір Загальний: 9,4 л
Речовий ящик: 6,2 л
Центральна консоль: 2,8 л
Підстаканники: 0,4 л
Ємність паливного баку 40 л
Характерні властивості
Приладова панель Цифрова, з дисплеєм 7,6 дюймів (19,3 см) завширшки та клавіатурою: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори режимів SPORT і ECO, ременів сидіння і повного приводу, індикатори блокування переднього й заднього диференціалів, діагностичний центр, годинник, напруга акумуляторної батареї, температура двигуна, режим DPS, режим підвіски Smart-Shox
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в центральній консолі
Лебідка Н/Д
Захист Інтегрований передній бампер, дверцята на чверть прорізу, повний дах, чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену та задній буксирний гак
Освітлення Світлодіодні фари й хвостові ліхтарі з унікальними фірмовими світлодіодами Can-Am
Протиугонна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) з кнопкою запуску/вимкнення
Гарантія
Заводська 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.