Smart Shox – нова адаптивна підвіска

Іноваційна, інтелектуальна підвіска Smart Shox для деяких моделей Can-Am Maverick виводить керування мотовсюдиходами на принципово новий рівень!

ЩО ТАКЕ SMART-SHOX

Це самоналагоджувальна підвіска, що складається з регульованих амортизаторів, системи дачиків і бортового керування. Дев'ять датчиків аналізують параметри руху мотовсюдиходу, реагуючи на дії пілота і стан поверхні грунту. Цю інформацію обробляє комп'ютер, який регулює клапани стиснення і відбою амортизаторів з неймовірною швидкістю 200 операцій в секунду! Тобто щосекунди система Smart Shox вносить 200 регулювань підвіски від найм'якішої до найжорсткішої. SMART-SHOX – найвисокопродуктивніша система на ринку.

система Smart Shox в кабіні пілота

ЩО ДАЄ SMART SHOX пілотам

Регулюйте відгук підвіски Smart-Shox, вибираючи один з трьох режимів: "Комфорт", "Спорт" і "Спорт +". Для швидкого переходу між режимами просто натисніть кнопку.

КОМФОРТ – режим для спокійного водіння, плавних входів у повороти. Підвіска тут має найбільший ход, наприклад, під час подорожі.

СПОРТ – це ідеальне налаштування для більшості стілів водіння і рельєфів місцевості. Акцент робиться на прямолінійному водінні і зниженні кріну в поворотах. Це поєднання активного керування і комфорту.

СПОРТ ПЛЮС – це режим агресивного жорсткого водіння на максимальних швидкостях.

Підвищена керованість

Компютер під час руху амортизаторів зчитує рельєф місцевості, коригуючи їх роботу, забезпечуючи максимальний контакт коліс з поверхнею, що в свою чергу покращує керованість, прискорення і гальмування. Безперервні регулювання зі швидкістю у 17 мілісекунд немов "приклеюють" колеса до землі, покращуючи зчеплення.

Зниження кріну в поворотах

Система знижує кріни в поворотах, просадку передньої частини мотовсюдихіду при гальмуванні, і задньої частини при прискоренні. Це дає пілоту більшої впевненості у водінні на будь-якому рельєфі.

система Smart Shox

Підвищення комфорту

Зниження крінів, покращене спрацьовування підвіски на різких поворотах та мінливому рельєфі підвищують комфорт їзди і знижують втому екіпажу. Тобто така підвіска збільшує задоволення від катання на мотовсюдиході.

У 2022 модельному році підвіски з системою Smart Shox отримають мотовсюдиходи, призначені для активного катання і спортивних перегонів, а саме моделі:

Бажаєте завжди першим фінішувати на перегонах? Тоді швидко робіть передзамовлення свого мотовсюдихода, дзвоніть у Мотосалон BRP за тел: (063) 247-95-99.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.