Гідроцикл RXT-X і 2 мотовсюдиходи Can-Am Maverick отримали престижну нагороду Good Design

good design awardСідней (Sydney), Австралія, 18 травня 2018 року – компанія BRP отримала три австралійських нагороди Good Design за краще проектування в категорії автотранспортних засобів. Подолавши жорстку конкуренцію в цій категорії, креативність компанії BRP була заслужено оцінена присудженням нагороди трьом її продуктам:

  • мотовсюдиходу Can-Am Maverick X3 MAX – за спортивну ергономіку, відмінну посадку й ідеальні пропорції;
  • мотовсюдиходу Can-Am Maverick Trail – за оптимізовану, прекрасно збалансовану конфігурацію і можливість простого модульного установлення цілого ряду аксесуарів, які не потребують додаткового регулювання;
  • гідроциклу Sea-Doo RXT-X – за інноваційну систему сидінь Ergo Lock, неймовірну ємність багажних відділень, гнучкість планування і загальне відчуття розкоші.

Дені Лапуан (Denys Lapointe), старший віце-президент, підрозділ з дизайну, інновацій та корпоративного іміджу, був присутній на заході й отримав ці нагороди від імені компанії.

Мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 Max отримав золоту медаль Good Design. Почесною золотою медаллю Good Design нагороджують продукти, послуги або проекти, які не просто відповідають критеріям хорошого проектування, але й перевершують їх. Ось лише деякі з коментарів від членів журі...

Can-Am Maverick X3 MAX

мотовсюдихід Maverick X3 MAX

"Дійсно оптимально пристосований до потреб чотирьох пасажирів і містить масу інноваційних рішень. Зовнішній дизайн мотовсюдихода X3 Max вражає з першого погляду – настільки він чітко продуманий та оптимізований. Команда компанії BRP продовжує розширювати межі можливого, створюючи дизайн та інновації світового класу. Чудова робота".

Can-Am Maverick Trail

мотовсюдихід Maverick Trail

"Цей мотовсюдихід просто "нафарширований" інноваційними характеристиками, включаючи укорочені звіси, сидіння з регульованим положенням, прекрасну оглядовість і якість виконання захисної решітки. Бездоганна конструкція до останнього гвинтика. Компанія BRP встановлює новий стандарт якісного дизайну і проектування, і цей транспортний засіб є черговим прекрасним прикладом професійного інженерного мистецтва в його найкращому прояві".

Sea-Doo RXT-X

гідроцикл Sea-Doo RXT-X

"Компанія BRP знову піднімає планку досягнень у проектуванні. Гідроцикл Sea-Doo RXT-X – чудова машина з продуманими конструктивними особливостями, повністю орієнтованими на поліпшення якості їзди та експлуатації для користувача. А деякі раціонально вивірені характеристики цієї моделі, такі як водонепроникне багажне відділення, динаміки, додатковий паливний бак і модульний верхній кофр, просто прекрасні. Обтічна форма і таке характерне для BRP, що тішить око, стилістичне виконання. Приємно познайомитися з новими інноваційними рішеннями від цього кращого в своєму класі бренду, незмінно орієнтованого на пошук все більш досконалих проектно-конструкторських рішень. Молодці! Продовжуйте в тому ж дусі".

"Отримання цих престижних нагород є заслуженим суспільним визнанням результатів творчої праці всіх співробітників наших робочих груп з маркетингу, проектування і дизайну продукції, які виконують основну, невидиму для споживача частину роботи по створенню продукції, що забезпечує найкращу якість їзди для кожного з наших клієнтів", – заявив Дені Лапуан (Denys Lapointe).

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.