Can-Am Commander 2021 – позашляховик, на який Ви чекали

Неперевершений позашляховик, на який ви чекали: новий Can-Am Commander 2021 модельного року, створений для тих, хто круто розважається і важко працює.

лінійка мотовсюдиходів-позашляховиків BRP Can-Am Commander 2021
Лінійка Can-Am Commander 2021 м.р. ідеально поєднує в собі технічні характеристики і можливості для розваг та роботи. ©BRP 2021

Компанія BRP вперше увійшла в категорію мотовсюдиходів у 2010 році, коли вивела на ринок свій Can-Am Commander. Пробувши там десять років та отримавши неймовірну кількість нагород, схвальних відгуків і перемог, бренд міцно закріпився як світовий лідер у позашляховому сегменті. І ось тепер, 2021 року, Can-Am повертається до своїх коренів, створивши повністю переосмислений Can-Am Commander – від водія до максимальної універсальності – для тих, хто "круто" розважається і важко працює.

Абсолютно новий Can-Am Commander пропонує новий рівень задоволення від активного відпочинку і піднімає планку вимог до прохідності на будь-якому рельєфі, будь то незвідані стежки, ґрунтові дороги, ранчо або сільськогосподарські угіддя. Закатайте рукави та приступайте до роботи, або ж збирайте речі й вирушайте на полювання чи на улюблене місце риболовлі. Модернізований мотовсюдихід став тихіший і комфортніший, він має достатньо потужності для виконання будь-якої роботи, а його збільшений дорожній просвіт означає, що куди б ви не направлялися, ви дістанетеся туди коротким шляхом.

"Can-Am Commander 2021 модельного року – наш найуніверсальніший мотовсюдихід", – заявила Джулі Турвіль (Julie Tourville), директор з глобального маркетингу Can-Am Off-Road і Marine Group BRP. – "Він зручний і неймовірно приємний у керуванні, водночас міцний і дуже потужний. Модельний ряд, орієнтований у першу чергу на водія і з удосконаленою ходовою частиною, справді найкращий для позашляхового життя. Він створений для приголомшливих вражень від їзди незалежно від застосування".

Справив діло, гуляй сміло.

Can-Am Commander створений для довших поїздок і ширших горизонтів. Незалежно від траси, рельєфу чи стану місцевості, він розроблений таким самим універсальним, як і ви, і справляється з будь-якими труднощами. Існує декілька варіантів виконання салону, які відповідають різним потребам – для двох або чотирьох пасажирів – і широкий спектр додаткових функцій, завдяки чому ваша машина може бути адаптована до будь-яких потреб. До того ж завдяки більш ніж 150 предметам додаткового обладнання, багато з яких оснащені фірмовою технологією швидкого кріплення LinQ BRP, Can-Am Commander має все необхідне для здійснення будь-якої майбутньої подорожі або виконання завдання будь-якої складності.

  • Технічні характеристики: потужний і перевірений 100-сильний двигун Rotax 1000R, максимальний дорожній просвіт для подолання бездоріжжя, тихіша їзда для більшого комфорту та покращена підвіска для кращого відчуття під час керування в різних умовах місцевості.
  • Технологічність: візьміть усе, що вам потрібно, коли вам це потрібно, завдяки буксирувальній потужності понад 900 кг і найбільшому в цьому сегменті кузову, в який можна завантажити понад 270 кг вантажу.
  • Дизайн і ергономічність: впізнаваний зовнішній вигляд Can-Am, завдяки якому ви виділяєтесь серед натовпу, а також покращений комфорт для пасажирів для здійснення довших подорожей.
  • Низька вартість обслуговування: найдовші в своєму класі інтервали технічного обслуговування та зручні точки доступу до компонентів технічного обслуговування для тих, хто любить робити це самостійно.

Бажаєте задати питання про мотовсюдихід-позашляховик Can-Am Commander 2021 дилеру BRP в Києві? Дзвоніть за телефоном: +38 (063) 247-95-99, +38 (063) 247-95-00.

Can-Am Commander 2021 – відео

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.