BRP представила нову, повністю цифрову приладову панель на родстерах Can-Am Spyder 2018 р.в.

нова цифрова панель на трициклах SpYder Завжди з думкою про споживача, фахівці компанії створили цю оригінальну приладову панель, яка вперше в мотоциклетній галузі забезпечує доступ до сторонніх додатків для смартфонів за допомогою встановлення віддаленого з’єднання системи ConnectTM від BRP. Крім того, система також оснащена технологією Bluetooth, що дозволяє водіям виводити контент зі своїх пристроїв з підтримкою Bluetooth безпосередньо на дисплей родстера Can-Am Spyder. Таким чином, тепер водії зможуть управляти своїми навігаційними програмами, програванням візуального контенту і відтворенням музики безпосередньо з приладової панелі родстера Can-Am Spyder, що дозволяє максимально підвищити рівень комфорту і якості їзди по відкритим трасах. Ця приладова панель пропонується на всіх моделях Can-Am Spyder RT 2018 року випуску, а також на моделях Can-Am Spyder F3-T і F3 Limited 2018 модельного року.

Підвищення якості їзди на родстерах CAN-AM SPYDER з новою приладовою панеллю, яка передбачає можливість встановлення з’єднання зі смартфоном

  • Нова цифрова приладова панель з повнокольоровим дисплеєм на більшості моделей родстерів Can-Am Spyder.
  • Можливість встановлення з’єднання зі смартфоном для забезпечення повної інтеграції віддалених додатків під час їзди.
  • Нові варіанти забарвлення в темний і хромовий кольори на окремих моделях.

Даллас (Dallas), штат Техас (Texas), 20 вересня 2017 року – компанія BRP представила нову, повністю цифрову приладову панель на більшості моделей родстерыв Can-Am Spyder 2018 р.в. Завжди з думкою про споживача, фахівці компанії створили цю оригінальну приладову панель, яка, вперше в мотоциклетній галузі, забезпечує доступ до сторонніх додатків для смартфонів за рахунок встановлення віддаленого з’єднання за допомогою системи ConnectTM від BRP. Крім того, система також оснащена технологією Bluetooth, що дозволяє водіям виводити контент зі своїх пристроїв з підтримкою Bluetooth безпосередньо на дисплей родстера Can-Am Spyder. Таким чином, тепер водії зможуть управляти своїми навігаційними програмами, програванням візуального контенту і відтворенням музики безпосередньо з приладової панелі родстера Can-Am Spyder, що дозволяє максимально підвищити рівень комфорту і якості їзди по відкритим трасах. Ця приладова панель пропонується на всіх моделях Can-Am Spyder RT 2018 р.в., а також на моделях Can-Am Spyder F3-T і F3 Limited 2018 модельного року.

"Можливість установлення з’єднання є критично важливою характеристикою їзди майбутнього, в зв’язку з чим ми зосередили всю увагу на поліпшенні споживчих характеристик родстерів Can-Am Spyder за рахунок впровадження нових технологічних рішень, – відзначив Жозе Перро (Josee Perreault), старший віце-президент з Can-Am Spyder. – Новаторські інноваційні розробки, покладені в основу конструкції цієї приладової панелі, відкривають водіям прямий доступ до інформаційного простору, дозволяючи отримувати те, що потрібно, і коли це потрібно".

Система є надзвичайно зручною і простою у використанні і значно поліпшує якість їзди, а наявність нового координатного маніпулятора, змонтованого поруч з лівою ручкою керма, дозволяють здійснювати управління основними функціями, не відриваючи рук від керма і не відволікаючись від ситуації на дорозі. Дисплей з великим подвійним екраном розміром 4,3 дюйма (11 см) забезпечує оптимальний огляд з усіх можливих кутів, уможливлюючи безперервний контроль таких даних як рівень палива і швидкість транспортного засобу. В протилежному сегменті екрана можуть відображатися сумісні програми, спеціально адаптовані для водіїв родстерів, з максимально спрощеною системою навігації по інтерфейсу.

Першими сумісними додатками (згодом буде додано більше) стали:

  • Genius Maps: вдосконалена платформа GPS-навігації, що не вимагає підключення до мережі Інтернет.
  • Music: додаток зі спрощеним сортуванням композицій з персональних музичних бібліотек для формування оптимальних списків відтворення.
  • AccuWeather: додаток, що дозволяє отримувати прогнози погоди в режимі реального часу, щоб взяти з собою необхідні речі на випадок опадів чи інших погодних змін.
  • Rever: додаток, що дозволяє залишатися на зв’язку з друзями під час їзди, ділитися інформацією про поїздки та нові траси.

"З кожним днем усе більше й більше людей приєднуються до спільноти власників родстерів Can-Am Spyder, – резюмував Перро (Perreault). – Ця нова технологія відкриває принципово інший рівень якості їзди, і я рекомендую всім, хто любить пригоди, хоча б разок покататися на родстері Spyder. Його оригінальна конструкція відрізняється високою стійкістю, завдяки якій управляти цим транспортним засобом може навчитися практично будь-хто, незалежно від наявності або відсутності минулого досвіду їзди на мотоциклах. Зрештою, що може бути краще, ніж мчати по відкритій трасі назустріч вітру?"

Для ще більшого поліпшення якості їзди в 2018 році моделі родстерів Spyder RT будуть оснащені новою аудіосистемою преміум-класу від BRP з 6 динаміками, яка забезпечує ще вищу якість звуку за рахунок збільшення потужності. Крім того, відтепер моделі Spyder F3 Limited і RT Limited можна отримати в персоналізованому темному або хромовому виконанні за додатковим замовленням.

Це будуть моделі, які мають ті ж самі видатні конструктивні особливості, але вигідно відрізняються за своїм стилістичним виконанням. Опційні конфігурації в темному або хромовому кольорах характеризуються оригінальним дизайнерським виконанням опор вітрового скла, передніх коліс, дзеркал, зовнішньої обробки, логотипів, опорних елементів рами та інших компонентів конструкції.

У червні поточного року компанія BRP урочисто анонсувала випуск трьох ювілейних моделей родстерів, присвячених 10-й річниці заснування бренду Can-Am Spyder: Spyder F3-S, F3 Limited і RT Limited. Кожна із зазначених моделей пропонується в кольорах "золото" (Gold) і "воронований металік" (Jet Black Metallic), а родстери F3 Limited і RT Limited будуть також оснащені новою приладовою панеллю з системою BRP Connect. Всі приурочені до 10-ї річниці моделі можна замовити не пізніше 24 жовтня, оскільки їх випуск обмежений кількістю, замовленою до вказаної дати.

Для отримання докладнішої інформації про повний модельний ряд родстерів Can-Am Spyder 2018, включаючи специфікації й технічні характеристики продукції, запрошуємо відвідати наш мотосалон у Києві на вул. Мельникова, 89-А.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.