Нова платформа Sea-Doo піднімає якість експлуатації гідроцикла на новий рівень!

гідроцикли Sea-Doo 2018 модельного рокуКомпанія BRP представила інноваційну нову платформу на окремих моделях Sea-Doo 2018 м.р.

  • Додатковий комфорт, вбудована аудіосистема і ще більш продуманий простір для зберігання речей на окремих моделях.
  • Новий корпус визначає галузевий стандарт стійкості як в стані спокою, так і на швидкості.
  • Тримісний Sea-Doo SPARK TRIXX поповнив грайливе сімейство Rec-Lite.

Даллас (Dallas), штат Техас (Texas), 20 вересня 2017 року – компанія BRP оголошує про створення абсолютно нової платформи для окремих моделей в лінійці гідроциклів Sea-Doo 2018 модельного року. Завдяки безперервному прагненню BRP забезпечувати кращий споживчий досвід, ця інноваційна платформа повністю змінює характер їзди і розширює можливості для трюків, які водії можуть здійснювати за кермом свого гідроцикла Sea-Doo. Нова платформа, що визначає галузеві стандарти стійкості та контролю, доступна на семи моделях у сімействі Sea-Doo GTX, RXT і WAKE PRO.

Щоб забезпечити максимальний комфорт для споживачів, новий гідроцикл має "розумне" заднє сидіння з можливістю його реконфігурації, яке перетворює судно в вітальню на борту. Воно швидко перетворюється з тримісної конфігурації в рівний поміст для відпочинку, де дві людини можуть розташуватися один проти одного, щоб разом перекусити. Якщо сидіння зняти, вийде ще більша, рівна задня палуба, яка робить підйом з води на борт легшим і стійкішим. Тепер люди можуть проводити більше часу на воді, щоб розслабитися і досхочу насолодитися навколишньою красою.

Гідроцикли Sea-Doo створені для пригод!

Перша в галузі встановлювана виробником, дійсно водонепроникна аудіосистема Bluetooth служить якісним доповненням до відчуттів, одержуваних на борту гідроцикла. Відтепер водії можуть насолоджуватися улюбленими музичними композиціями, що звучать з цього потужного стереопрогравача, простим натисненням пальця на кнопку, відпочиваючи на задній палубі свого гідроцикла, для повного задоволення. Простір для зберігання речей також оптимізований і дозволяє людям проводити на воді більше часу і розважатися весь день. Він доповнений водонепроникним, ударостійким відсіком для зберігання телефону з зарядним USB-пристроєм, а також переднім відсіком для речей з прямим доступом, без необхідності підніматися з сидіння.

"Ця нова платформа Sea-Doo піднімає гідроцикл на наступний рівень, – заявив Бернард Гай (Bernard Guy), старший віце-президент з глобальної стратегії розвитку продукції BRP. – Все було розроблено геніально і побудовано для поліпшення досвіду, одержуваного нашими споживачами на воді. Їзда на гідроциклі Sea-Doo – це весело, а з цією новою платформою ми перетворюємо веселощі в захват".

Стійкість і контроль платформи

Стійкість і контроль нової платформи починається з більш низького центру ваги, що забезпечує більше впевненості при хвилюванні водної поверхні, на високих швидкостях і з трьома пасажирами на борту (на основі внутрішнього тестування BRP). Платформа також ширша, що полегшує підйом з води на борт і переміщення навколо судна. Об’єднайте це з новим корпусом з глибоким V-подібним дном, який покращує ходові характеристики на хвилях і забезпечує кращий контроль при проходженні поворотів, і ви маєте найкращий з усіх світів у кишені.

Аксесуари з системою швидкого кріплення LinQ Sea-Doo.

Крім нової платформи компанія BRP також представила тримісний Sea-Doo SPARK TRIXX з розширеним сидінням і задньою платформою. Цей гідроцикл забезпечує той же рівень задоволення, що і надзвичайно успішна двомісна модель, випущена в минулому році, але з додатковим пасажиром і можливістю занять водними видами спорту. Виконання трюків – це так просто і так весело на всіх моделях лінійки, що ви ніколи не захочете, щоб день закінчився, бо він прекрасний! Коротше кажучи, це найуніверсальніший гідроцикл початкового рівня, створений на сьогоднішній день.

Додаткові поліпшення є у всьому сімействі Sea-Doo 2018 модельного року, включаючи сегменти Performance, Luxury, Tow Sports і Recreation. Маючи в своєму арсеналі найбільший вибір моделей у галузі, BRP пропонує Sea-Doo на будь-який смак, для будь-яких пригод, за ціною, яка робить це можливим.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.