Мотовсюдихід BRP Can-Am Maverick знову перемагає у ралі Дакар

Мотовсюдихід BRP Can-Am Maverick знову перемагає у ралі Дакар Ліма, Перу, 17 січня 2019 року. Мотовсюдихід Can-Am Maverick виграє 41-ше ралі Дакар у Південній Америці і стає переможцем знаменитого ралі-рейду вже другий рік поспіль.

Мотовсюдихід Maverick, популярний серед багатьох гоночних команд, домінував на трасі, адже майже 80% гоночних автомобілів у категорії SxS (мотовсюдиходи з посадкою пліч-о-пліч) були Maverick, чим затвердили лідерство Can-Am у цій категорії. В Can-Am було більше 20 команд, які брали участь у ралі Дакар-2019, в якому гонщики змагалися протягом 11 днів на трасі довжиною в 5000 кілометрів, стартувавши і фінішувавши в Лімі, Перу.

"Вітаємо переможців. Ця чудова перемога і той факт, що багато гоночних команд вирішили вибрати Maverick, щоб підкорити найскладніше і найбільше в світі ралі, є показником того, як невпинне прагнення BRP і Can-Am до інновацій створює кращі в своєму класі продукти", – заявив Олів’є Камю (Olivier Camus), директор з глобального маркетингу, Can-Am Off-road. "Для нас перегони – це захоплюючий випробувальний майданчик для придбання нашими клієнтами найкращого досвіду водіння".

З моменту своєї появи в серпні 2016 року, Can-Am Maverick записав на свій рахунок безліч перемог на гоночній трасі, вигравши чотири великих чемпіонати в Північній Америці, а також кілька перегонів в інших країнах світу, таких як ралі Дакар 2018 року.

"Те, що мотовсюдихід Can-Am Maverick двічі переміг у Дакарі в класі SxS, найскладніших перегонах у світі, є величезним досягненням", – підсумував Камю. "Це наочна демонстрація того, що у нас є лідируюча в галузі платформа, яка дозволяє нашим клієнтам і гонщикам підкорювати найскладніші маршрути. Вітаємо всіх гонщиків і дякуємо за вибір Can-Am Maverick".

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.