Can-Am Maverick виграв перегони Red Bull SSV в Катарі


3000 глядачів, 26 учасників, 16 фіналіслів і тільки 1 переможець – Яссім Аль-Емаді (Jassem Al Emadi ) на мотовсюдиході Can-Am Maverick X3 X-DS. Яссім Аль-Емаді був проголошений завойовником дюн на Can-Am Maverick XDS, після того як вирвав перемогу у жорсткій конкуренції зі своїми суперниками, продемонструвавши чудові навички маневрування й швидкості в перегонах Red Bull Qaher El T3ous T3 SSV (мотовюдиходи), в Сілайн (Sealine) 3 березня 2017 р.

У перегонах T3 SSV, де боротьба відбувалася майже на рівних, натовп ревів від збудження, коли авто за автом підстрибували в повітря – їх водії змагалися між собою за титул. Мубарак Ель-Хулаіфі (Mubarak El Khulaifi) виринув другим, у той час як Саад Ель-Кораліні (Saad El Qoraini) прийшов третім (за кермом мотовсюдихода Can-Am Maverick X3).

Перегони Red Bull Qaher El T3ous, що в перекладі означає "завойовник дюн", запропонували, хоч і з викидом адреналіну, але все ж таки безпечну площину для учасників. У змаганнях, які пройшли на спеціально підготовленому, унікальному треку з розміром 200 м х 200 м, взяли участь 16 катарських суперників. Справжнім викликом для водіїв стало проходження незвичайного маршруту, адже учасники повинні були подолати різні складні перешкоди, включаючи стрибки, яму з водою, каміння, круті повороти і дюни.

Дистриб’ютор BRP Qatar Speed Marine був одним із спонсорів заходу. Фото: © Наїм Чідіак.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.