BRP Клуб презентував нові снігоходи Ski-Doo 2019 модельного року


Інноваційні рішення SKI-DOO прокладають шлях до надзвичайних вражень від їзди снігом з новим турбо-дигуном, більшою кількістю моделей снігомобілів на платформі REV GEN4 і вдосконаленим шоломом.

Багато моделей снігоходів Ski-Doo 2019 року, зокрема моделі Renegade і Grand Touring, будуть зібрані на надзвичайно маневреній платформі REV Gen4 й оснащені новими 2-тактними та 4-тактними потужними турбонаддувними двигунами. Врешті, такі новинки від Ski-Doo чекають на власників снігомобілів 2019 року:

  • 4-тактні двигуни Rotax установлено на високоманевреній платформі REV Gen4;
  • Двигун Rotax 900 ACE пропонується в турбонаддувній (Turbo) конфігурації власної збірки;
  • Потужний двигун Rotax 600R E-TEC відтепер передбачено на більшій кількості моделей;
  • Новий шолом OXYGEN встановлює новий стандарт характеристик та функціональних якостей.

Новий Орлеан (New Orleans), Луїзіана (LA), 19 лютого 2018 року – компанія BRP зміцнює свої позиції як найпопулярнішого виробника снігоходів у світі, анонсуючи впровадження ще більшої кількості найкращих у галузі технологій. Зокрема, компанія BRP запроваджує свою визнану платформу Ski-Doo REV Gen4 для всіх моделей з 4-тактними двигунами, щоб водії могли насолоджуватися оптимальною якістю їзди на снігоходах Ski-Doo, до того ж маючи найбільший вибір можливих конфігурацій двигунів. Марка Ski-Doo також анонсує вихід оптимізованого відповідно до потреб водіїв турбонаддувного двигуна Rotax 900 ACE Turbo, розширення кількості моделей, оснащених двигунами 600R E-TEC, і появу в асортименті абсолютно нового захисного шолома марки OXYGEN.

"Випуск цих нових виробів є ще однією демонстрацією невтомних прагнень компанії BRP, спрямованих на покращення якості їзди за рахунок упровадження оригінальної інноваційної продукції світового класу, – зазначив Марк Р. Лакруа (Marc R. Lacroix), директор з питань глобального маркетингу продукції Ski-Doo та Sea-Doo компанії BRP. – Відтепер покупці снігоходів марки Ski-Doo користатимуться перевагами розширеного вибору двигунів, встановлюваних на платформі REV Gen4, а також матимуть можливість придбати снігоходи, оснащені 4-тактними моделями двигунів Rotax ACE або екологічно чистими 2-тактними моделями двигунів E-TEC з потужністю в діапазоні від 95 к.с. до 165 к.с.".

4-тактні двигуни на платформі REV Gen4

В основу платформи REV Gen4 снігоходів Ski-Doo покладено керованість та маневреність транспортного засобу. Відтепер цими перевагами зможуть скористатися водії, яким потрібен снігохід з 4-тактним потужним двигуном, який, до того ж, пропонується в двох можливих варіантах на вибір споживача: Rotax 900 ACE та Rotax 900 ACE Turbo. Починаючи з цієї осені, популярні моделі снігоходів Renegade та Grand Touring, а також деякі моделі серії Expedition також пропонуватимуться в конфігураціях на платформі REV Gen4 з двигунами ACE. Навіть одну з моделей серії Renegade X-RS буде оснащено турбонаддувним двигуном.

Двигуни 900 ACE Turbo

Спеціалісти Rotax знов випробовують свою інженерну майстерність, випускаючи свій перший турбонаддувний двигун власного проектування та збірки – 150-сильний 900 ACE Turbo. Все в цьому двигуні орієнтовано на потреби водія: надзвичайна надійність, покращена паливна економічність і виняткова чутливість до відкриття дросельної заслінки. Цей двигун є не просто стандартною моделлю 900 ACE з додаванням турбонаддуву, адже він складається з понад 24 унікальних деталей, кожну з яких розроблювали спеціально для цієї конфігурації.

Більше снігоходів з двигунами 600R E-TEC

Випуск популярної моделі снігоходів Ski-Doo MXZ 600R E-TEC був лише початком переможної ходи нових двигунів 600R E-TEC. Створені, щоб вражати водіїв надзвичайною чутливістю до відкриття дросельної заслінки та високими показниками питомої потужності на одиницю ваги, двигуни 600R відтепер пропонуються також на моделях MXZ, Summit, Renegade і Grand Touring.

"Модельний ряд снігоходів Ski-Doo 2019 року чітко орієнтований на задоволення потреб покупців снігоходів, – констатував Лакруа (Lacroix). – Впровадження 4-тактних двигунів, встановлюваних на платформі REV Gen4, і пропозиція двох нових двигунів для снігоходів у різних сегментах дають споживачам можливість вибору різних варіантів комплектації, дозволяючи обрати модель, яка найкраще відповідає власному стилю їзди".

Захисні шоломи OXYGEN

Покращення якості їзди не лише за рахунок удосконалення робочих характеристик машини є однією з центральних концепцій компанії BRP протягом багатьох років. Абсолютно нова лінійка шоломів OXYGEN спеціально створена для шанувальників зимної їзди, характеризуючись простотою використання, зменшуючи втому та забезпечуючи покращений захист для водія. Цей шолом забезпечує найбільше коло огляду в горизонтальній та вертикальній площині, не запотіває й позбавляє необхідності використання маски для захисту обличчя, а його легковага конструкція з композитного матеріалу M-Forge® дозволяє водіям почуватися комфортно хоч цілими днями їзди.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.