Українці фінішували 13-ми у ралі Дакар-2022

Українці завершили свою участь у найскладнішому в світі ралі-марафоні Дакар-2022.

Українці Євген Ковалевич та Дмитро Циро стали 12-ми на фінальному етапі Дакар, а в абсолюті SSV посіли 13-ту позицію. Екіпаж №451 Євгена Ковалевича та Дмитра Циро гарно завершив виступ у заліку мотовсюдиходів (SSV), де вони ганялись на техніці Can–Am разом із командою South Racing Can-Am.

На фінальному етапі українці стартували з 8-ї позиції, на якій вони опинились після штрафів двох суперників вчора. Тим не менш, наш екіпаж трохи втратив на перших двох контрольних точках та фінішував 12-м, програвши лідерам у фіналі 17 хв. 07 с. Таким чином, після 12 етапів Євген Ковалевич та Дмитро Циро посіли 13 місце в "абсолюті", чим показали гарний результат на Дакар-2022.

14 січня фінішував ралі-рейд Dakar-2022, в якому взяло участь дві українські команди. Головний марафон світу втретє пройшов територією Саудівської Аравії. Учасники стартували 1 січня у Джидді і зробили 8200-кілометрову петлю дюнами та кам’янистими пустелями. Обидві наші команди подолали усі перепони та дісталися фінішу! Євген Ковалевич і Дмитро Циро на мотовседорожнику Can-Am Maverick X3 стали десятими у своєму класі SSV з 11, що дісталися фінішу.

Українські екіпажі виступили гідно. Сподіваємось, що наступного року результати на Dakar будуть ще кращими.