Кораблі BRP патрулюватимуть акваторію Філіппін

Кораблі BRP патрулюватимуть акваторію Філіпін

Компанія OCEA побудувала морський патрульний корабель BRP Gabriela Silang для філіппінської берегової охорони. Судно призначене для виконання місій берегової охорони у водах філіппінського архіпелагу.

Він може проводити операції з нагляду за ексклюзивною економічною зоною, протидіяти контрабанді та незаконній імміграції. Здійснювати місії проти піратства та протидії торгівлі людьми, пошуку і порятуноку постраждалих.

На судні може розміститися 40 членів екіпажу, а також є 26 додаткових місць для додаткового персоналу. Автономність плавання становить п’ять тижнів.

Кораблі BRP патрулюватимуть акваторію Філіпін

У 2018 році філіппінська берегова охорона отримала два патрульних катери BRP Malamawi (FPB 2403) та BRP Kalanggaman (FPB 2404). Будівництво плавзасобів здійснювалось в рамках підписаної у вересні 2014 року угоди, якою передбачено купівлю 4 швидкісних патрульних катерів та одного 82-метрового патрульного корабля. Контракт передбачає п’ятирічне технічне обслуговування, поставку запасних частин (з розрахунком на п’ть років експлуатації) та підготовку екіпажів. Вартість угоди – близько $98 млн.

Короткі технічні характеристики патрульного катеру:
Довжина: 23,6 метрів
Ширина: 5,8 метрів
Швидкість: до 28 вузлів
Дальність плавання: 600 миль на швидкості 12 вузлів
Екіпаж: 12 осіб.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.