Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Третій етап CAN-AM QUEST CUP

Третій етап CAN-AM QUEST CUPУвага любителям квадро-покатушок! Повідомляємо, що 3-й этап Can-Am Quest Cup Kyiv відбудеться 24 червня 2017 у селі Забір'я Київської обл., ул. Гончаренко, 4, "Фиш Парк Забір'я".

Can-Am Quest Cup – захід, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут, любителі квадроциклів і мотовсюдиходів зможуть випробувати себе і свою техніку в цікавому та інтригуючому GPS-орієнтуванні, насолодитися мальовничою природою, поспілкуватися з однодумцями, отримати цінні призи і шанс виграти у фіналі змагань головний приз – новенький квадроцикл Can-Am BRP!

Організатор заходу – Громадське об'єднання "Квадроциклетний клуб !Адреналін".
Генеральний спонсор і партнер – компанія "Логос-Спорт".
Партнери: Мотосалон BRP, BRP-центр Київ, Фиш Парк "Забир'я", РадаБанк, Страхова компанія "Global Garant", мережа автомийок самообслуговування "Car Wash Point", Українські мінеральні води, ALEXX – перший креативний коньяк, Асканія vine – автентичне вино.

Для участі у змаганнях обов'язково надішліть заповнену заявку Руслану Савкіну (тел. 096-430-45-19) на адресу: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

Дивіться відеозвіт 1-го етапу змагань.

Додаткова інформація:

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.