BRP – найкращий бренд Канади всіх часів

Компанія BRP названа одним з кращих брендів Канади всіх часівКомпанія BRP названа одним з кращих брендів Канади всіх часів!Це велика честь, що Global News визнала BRP однією з 10 великих канадських брендів. Для більшості канадців назва "Bombardier" асоціюється з літаками та потягами. Але Bombardier Recreational Products (BRP) – виробник популярних снігоходів Ski-Doo, який залишився ближче до скромних починань компанії і історії, яку так багато канадців вивчають у дитячому віці.

Це історія про старого Жозеф-Арман Бомбардьє, який у 1920 році, у віці 15 років, почав проектувати те, що стане значно поліпшеним варіантом незграбного американського прототипу снігохода. Легка машина, яка могла б подорожувати снігом, була необхідна сільським громадам невеликих містечок, де мешкав і Бомбардьє – Валькур, штат Квебек, яке часто опинялося в повній ізоляції протягом зими.

Але лише після того, як син Бомбардьє, Івон, помер однієї такої зими, не маючи можливості отримати стаціонарну допомогу, Бомбардьє розгадав секрет сучасного снігохода: гусениці Caterpillar, як ті, що використовуються на танках. Винахід зірочки – зубчастого колеса, яке обертає доріжку – стало першим кроком до створення компанії, якій судилося стати одним зі світових гігантів транспортного виробництва.

Зірочка присутня на логотипі BRP, яка стала його власною компанією в 2003 році. Ski-Doo, винайдений Бомбардьє у 1959 році, залишається одним з найвідоміших у світі снігоходів.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.