Підкорення гори Гросглокнер 2015

український екіпаж Can-Am Spyder на горі Ґросґлокнер, АвстріяПонад 200 учасників з 18 країн на родстерах Can-Am Spyder прокотилися найвищою брукованою гірською дорогою Австрійськи Альп в рамках заходу "Підкорення гори Гросглокнер", проведеному в Австрії 11-13 червня 2015 року.

З України брало участь 11 екіпажів, 7 з яких поїхали підкорювати Гросглокнер вперше!

"Суть даного заходу полягає в тому, щоб зустрітися з однодумцями і зробити спільно незабутню прогулянку по мальовничому Озерному краю у Верхній Австрії, вінцем якої стане чудова поїздка по Гросглокнерской високогірній альпійської дорозі – однієї з найбільш високогірних мощених доріг у всій Європі. – Відзначив Мілош лазнички (Milos Laznicka), генеральний директор регіонального підрозділу компанії по роботі на ринках Центральної і Східної Європи. – Спільнота любителів їзди на родстерах Spyder в ЄС відрізняється великою згуртованістю і ентузіазмом, і цей захід став для нас чудовою нагодою зібратися разом і обмінятися своїми враженнями і досвідом".

У заході взяли участь понад 200 любителів їзди з 18 країн, включаючи групу з 42 ентузіастів, які прибули з Польщі. Сергій Нєупокєєв з Костроми, щоб приєднатися до заходу, проїхав 3026 км, а Анна-Лена Карлссон (Anna-Lena Karlsson) з шведського Істаду (Ystad) зробила подорож довжиною 1072 км, за що обидва учасники були нагороджені призами, як ті, що подолали найбільшу відстань для участі в заході. Крім того, був вручений приз за найвищі показники лічильника шляху, який виграв Ліф Карлссон (Leif Karlsson) зі Швеції з пробігом 104284 км. Головний приз, надання розкішного родстера Can-Am Spyder RT LTD в користування терміном на один рік, дістався Хейз Селінер (Hazy Seliner) зі Швейцарії.

українські Спайдер на горі Ґросґлокнер в Австрії

Учасникам пощастило відвідати завод Rotax в австрійському Гюнскірхені (Gunskirchen) і на власні очі побачити де компанія BRP виробляє свої знамениті двигуни Rotax. Всі інші заходи спільноти проходили в містечку Альтмюнстер (Altmünster) на озері Траунзее (Traunsee). Захід дав любителям їзди унікальну можливість насолодитися видами прекрасних озер і мальовничих пейзажів, які відкривалися під час руху Гросглокнерською високогірною альпійською дорогою, а також, що теж важливо, оцінити культуру і гостинність місцевих жителів і обмінятися досвідом їзди на родстерах Spyder з іншими власниками.

Пропонуємо також фотозвіт минулорічного підкорення австрійскої вершини командою "Логос-Київ".

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.