BRP випустить електричну мототехніку

електричні прототипи мототехніки BRPДо кінця 2026 року на дорогах світу з'являться електричні транспортні засоби кожної товарної лінійки BRP, а саме: гідроцикл, трицикл, мотоцикл, мопед, максіскутер, скутер та карт.

електричний гідроцицикл Sea-DooУ вересні 2019 року компанія BRP представила сім концептів електротранспорту, які називала лише джерелом натхнення та платформою для розробок, однак тепер планує поставити на конвеєр. Усі вони будуть в лінійці канадського виробника мототехніки до 2026 року. Для досягнення цієї мети компанія інвестує $300 млн. протягом 5 років у розробку продукції, інфраструктуру, виробниче обладнання та устаткування.

електричний трицикл Can-Am RykerBRP заявляє, що перша модель надійде у продаж протягом 2-х років. Що саме це буде за транспорт - буде сюрприз. Очікується поява і е-версій снігоходів від Lynx та Ski-Doo.

електричний мотоцикл BRPЕлектрична мототехніка BRP комплектовуватиметься моторами Rotax і створюватиметься за сприяння нового центру розвитку електромобілів у Канаді, оснащеним найсучаснішим обладнанням, кількома складними випробувальними стендами та динамометрами, а також ультрасучасною роботизованою виробничою лінією електричних батарей.

електричні скутери BRPГенеральний директор BRP Жосе Буажолі заявив: "Ми завжди говорили, що електрифікація – це не питання "якщо", а питання "коли". Сьогодні ми раді поінформувати про наші плани щодо продукції, яка поліпшить досвід користувачів, пропонуючи нові електричні опції".

електричний трицикл Rykerелектричний трицикл Rykerелектричний трицикл Ryker

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.