Неділя, 21 червня 2020, 13:33
20 червня 2020 року сталося довгоочікуване відкриття сезону гонок на квадроциклах Can-Am Quest Cup! Учасників із Запорізької, Харківської, Полтавської, Київської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської і Миколаївської областей чекали маршрути майже на 19 км складних точок болотах та лісів Полтавщини.
Фанати квадропригод, нарешті дочекалися свого зоряного часу! Любителі квадроциклів і мотовсюдиходів відвідали захоплюючу подорож-змагання, яка подарувала не тільки заряд адреналіну, а й збагатила запасом непідробних емоцій на довгий-довгий час. Водії позашляхової мототехніки перевірили себе і своїх залізних коней на міцність, згуртувались командою, знайшли нових друзів-однодумців і чудово відпочили на природі.
Нагадаємо, що ж таке Can-Am Quest Cup. Це, перш за все – гонка! Перша і єдина в своєму роді, гонка не просто на швидкість, але і на спритність і кмітливість – адже для захоплення всіх контрольних точок це знадобиться. Що-що, а локації організатори вибирають просто майстерно.
Це дивовижне поєднання спортивного азарту і активного відпочинку. Командне змагання, де всі учасники методом жеребкування розподіляються на команди (клас "light") або формуються заздалегідь (клас "sport") робиться для створення командного духу і щоб зрівняти шанси у змаганні. Це одноденна подорож в компанії любителів активного відпочинку в форматі GPS-орієнтування дозволяє поборотися за перше місце і забрати перші призи цього сезону.
Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.
Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.