Фотозвіт з 1-го етапу Чемпіонату України з Baja Grand Prix 2020

20 березня 2020 року відбувся 1-й етап Чемпіонату України з Baja Grand Prix 2020.

Фото з Чемпіонату України з квадрогонок Baja Grand Prix 2020 Фото з Чемпіонату України з квадрогонок Baja Grand Prix 2020 Фото з Чемпіонату України з квадрогонок Baja Grand Prix 2020

Відкриття сезону BAJA-рейдів сталося в Олешківській пустелі, а це значить, що видовище було захоплюючим. Цьогоріч змагалися за першість понад 50 екіпажів. Молодий вид спорту ще набирає обертів, але бажаючих брати участь у мотогонці з кожним роком стає все більше. Організатори завжди відповідально підходять до вибору місць покатушок, щоб тримати в тонусі спортсменів і підігрівати інтерес глядачів. Олешківська пустеля – локація для гонок пісчаними дюнами наввипередки з самим вітром, яка не прощає помилок і вчить на особистому досвіді кожного, хто хоч трохи послабив увагу. Деякі змогли персонально переконатися в цьому, але навіть такі труднощі не змогли зупинити наших лихих гонщиків, хто швидко впорався з поломкою і повернувся у стрій. Так само не можемо не відзначити участь прекрасної статі – гонка на мотоциклі для неї була незвичайною і цікавою.

В цьому році всім учасникам було поставлено одне і те ж питання – що ж все таки важливіше: швидкість чи холодний розрахунок? Відповідь була одностайною – звичайно, холодний розрахунок. Саме він допомагав нашим екіпажам протягом трьох днів справлятися з труднощами, які були буквально з перших хвилин гонки. Маленька перешкода у вигляді величезної калюжі, виявилася каменем спотикання для багатьох, але не всіх... Тим, кому удача посміхається, з легкістю перетнули шлях по дотичній і подарували нам класне видовище! Не дивлячись на маленькі інциденти, ця гонка була емоційно насиченою і технічною, гідне відкриття сезону, гідні подарунки від організаторів та партнерів, а так само гідні суперники, які кожен раз роблять гонку незабутньою!

Організатор: квадроциклетний клуб "Адреналін". Генеральний спонсор змагання: Компанія "Логос-Спорт" – ексклюзивний дистриб’ютор продукції BRP в Україні.

Більше фото квадрогонок...

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.