Гідроцикл GTX LTD здобув рекордну нагороду за інновації від NMMA

нагорода за інновації для гідроцикла GTX LTDГідроцикл GTX Limited 2018 року здобув для Sea-Doo рекордну 8-му нагороду за інновації від американської національної асоціації суднобудівників (NMMA).

Торговельна марка Sea-Doo здобула рекордну восьму нагороду за інновації від Американської національної асоціації суднобудівників (NMMA) на Міжнародній виставці маломірних човнів 2018 року у Майамі за свій гідроцикл GTX Limited.

Цією нагородою відзначають виробників, які збагачують суднобудівну галузь новими та інноваційними виробами. Розкішна флагманська модель GTX Limited установлює новий стандарт гідроциклів преміум-класу з розширеними функціональними характеристиками, що суттєво покращують якість їзди.

"Гідроцикл Sea-Doo GTX Limited був найінноваційнішим продуктом з тих, що ми побачили на Міжнародній виставці маломірних човнів у Майамі цього року, – зазначила Сусана Прохазка (Zuzana Prochazka), співголова суддівської комісії конкурсу. – Поєднання відділення для багажу зі зручним доступом, ергономічних характеристик водійського простору та аксесуарів системи LinQ робить його оптимальним гідроциклом для відпочинку та пригод".

"Торговельна марка Sea-Doo має багату історію інноваційного розвитку в галузі проектування, конструкторських і технологічних рішень, яка почалася ще 50 років тому, коли ми представили громадськості модель, яка була першим гідроциклом у світі – прокоментував Марк Р. Лакруа (Marc R. Lacroix), директор з питань глобального маркетингу продукції Sea-Doo та Ski-Doo компанії BRP.

"Для нас велика честь отримати нашу 8-му нагороду за інновації від NMMA. Ця нагорода є гідною відзнакою нашого неспинного прагнення до виробництва найкращих у галузі інноваційних виробів, які дозволяють нашим покупцям утекти від нудної повсякденної рутини й поринути у світ пригод".

Нова революційна платформа гідроцикла Sea-Doo GTX Limited гарантує якість їзди преміум-класу. Він просто переповнений унікальними інноваційними рішеннями, включаючи три характеристики, які запропоновано вперше в галузі: багажне відділення, яке має конструкцію, що забезпечує зручний доступ із сидячого положення, водонепроникну аудіосистему з підтримкою технології Bluetooth і заднє сидіння, що трансформується. До того ж, гідроцикли GTX Limited мають найкращі в галузі характеристики стійкості та керованості для забезпечення найвищого рівня комфорту як під час їзди на високих швидкостях, так і в стані спокою.

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.