Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Гідроцикли – витрати палива

витрати палива на гідроциклахПерші гідроцикли почали випускатися канадською машинобудівною компанією Bombardier з 1968 року. Вони відразу ж сподобалися фанатам відпочинку на воді. Але, як то кажуть: "Любиш кататися на гідроциклі – люби й заправляти його"... Багато клієнтів нашого Мотосалону цікавляться витратами палива гідроцикла, то ж ми й вирішили дати детальну відповіть.

Водний транспорт завжди витрачає більше палива, ніж будь-який наземний, адже відштовхується від рідкої середи – води. Це закон фізики. Тому ясно чого мотори гідроциклів більші об'ємом і потужністю за середній автомобіль.

Витрати бензину на гідроциклі вираховують не в літрах на 100 км, як на автомобілях, а в літрах на 1 годину катання – це на практиці виявляється зручніше. Мабуть це прокатники придумали – знімають же гроші не за кілометри, а за хвилини... Ненажери... :)

Так от, середня витрата палива умовного гідроцикла при прогулянковому режимі катання (touring riding) – 30 літрів на годину. При максимальних навантаженнях на двигун в спортивному режимі погодинна витрата може досягати і 90 л/год. Витрата палива залежить від умов експлуатації і технічних характеристик аквабайка.

Із-за технічних особливостей 4-тактний двигун економічніше 2-тактного ідентичної потужності. Практика користування аквабайками дала нам формулу розрахунку витрат палива гідроциклу: 200 грам палива на годину на 1 кінську силу потужності для 4-тактного двигуна і 350 грам бензину на годину на 1 к.с. для 2-тактного.

Наводимо таблицю витрат палива гідроциклів BRP Sea-Doo за цією формулою для типових потужностей двигунів. Порівняйте ці витрати з конкурентами.

Модель гідроциклаВитрати палива,
літри на годину
BRP Sea-Doo GTX LIMITED 300 60
BRP Sea-Doo GTR STD 215 43
BRP Sea-Doo RXT-X 300 RS 60
BRP Sea-Doo RXT-X AS 260 RS 52
BRP Sea-Doo RXP X 300 RS 60
BRP Sea-Doo GTI 130 26
BRP Sea-Doo GTX LTD IS 260 52
BRP Sea-Doo GTI SE 155 31
BRP Sea-Doo SPARK 2-UP 900 ACE 12
BRP Sea-Doo SPARK 2-UP 900 HO ACE 18
BRP Sea-Doo SPARK 2-UP 900 HO ACE IBR 18
BRP Sea-Doo WAKE 155 31
BRP Sea-Doo WAKE PRO 215 43
BRP Sea-Doo SAR 155 31
BRP Sea-Doo GTX S 155 31

Фактори впливу на витрати палива водного мотоциклу

  • Кількість пасажирів;
  • Параметри двигуна: більший об'єм і потужність – більше витрата;
  • Погодні умови – при сильному зустрічному вітрі, хвилях, більше згорає палива;
  • Спосіб водіння: спокійніше пливеш – більше економиш пальне.

Способи зниження витрат палива

  • Плавний газ і гальмування, без ривків, дбайлива експлуатація;
  • Не перевантажувати гідроцикл зайвими речами і перевозити пасажирів по мінімуму;
  • Стежити за станом двигуна і за всіма параметрами водної техніки. У справному стані пального витрачатиметься набагато менше, і від цього залежатиме безпека екіпажу.

BRP Sea-Doo – найекономічніші гідроцикли

У Флориді у 2010 році відбувся тест-райд гідроциклів. Проходили перевірку моделі: BRP Sea-Doo RXT-X, Kawasaki Ultra 260 X і Yamaha FZS. Експеримент показав, що самі економічні гідроцикли у компанії BRP.

У тестуванні брали участь 3 професійні гонщики: Сирил Лемуан, Жоель Бонту, Жан-Бруно Пасторелло. Проведено 10 тестових заїздів у самих різних умовах. Випробування поводилися кільцевою трасою з буйками. Витрата палива вимірювалася спеціально встановленими датчиками. Розраховувалися витрати палива кожних 100 метрів проїзду.

Найменше бензину витратив гідроцикл Sea-Doo RXT-X, на 2-му місці Ямаха (показник витрати палива на 16% більше лідера) і на 3-му – Кавасакі (пального було витрачено майже на 30% більше в порівнянні з переможцем).

Результат тестування показав, що самі економічні гідроцикли з цієї трійки, це – гідроцикли BRP, вони ще відрізняються і яскравим незвичайним дизайном – зухвалі, маневрені і драйвові.

гидроцикл Sea-Doo RXT-X 260 RS гидроцикл kawasaki Ultra 260x гидроцикл yamaha fzs

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.