Мотосалон Техніка BRP Гідроцикли Sea-Doo Гідроцикли Sea-Doo GTI 130 і GTI SE 170 – прокатники будуть задоволені! :-)

Гідроцикли Sea-Doo GTI 130 і GTI SE 170 – прокатники будуть задоволені! :-)

Ціна: 14 000

2012: Найкращий дизайн на Australia International Design Award.

2011: "Гідроцикл року" онлайн-порталу PWCToday.com.

2011: Нагорода за іновації у категорії "Гідроцикли" від Асоціації виробників водної техніки.

2011: Найкращий гідроцикл категорії "Дизайн" за версією "Trailer Boats Magazine".

гідроцикл GTI SE 170гідроцикл GTI 130гідроцикл GTI 130 л.с.

Все ще один з найекономічніших способів порадувати свою сім'ю поїздкою на воді. Такі характеристики, як гальмо (система iBR™) і функція "Навчальний ключ", забезпечать повну впевненість і контроль при експлуатації судна, а конструкція корпусу значно підвищує стійкість і полегшує підйом на борт з води.

Гідроцикли Sea-Doo GTI SE – ціни Мотосалону BRP Логос-Київ

МодельОпис і комплектаціяПотужність, л.с.Ціна, €
GTI SE 170 Audio IDF 3 місця, Rotax® 1630, iBR, IDF, аудіосистема, колір: кораловый з чорним (Coral Blast & Eclipse Black) 170 17 900
GTI SE 170 3 місця, Rotax® 1630, iBR, колір: жовтий з білим (Neon Yellow & Ice Metal) 130 16 250
GTI STD 130 3 місця, Rotax® 1630, iBR, колір: білий з блакитним (White & Reef Blue) 130 14 000

 

Технічні характеристики, опис і комплектація гідроциклів Sea-Doo GTI SE

Кіл-ть місць 3
Потужність, л.с. 130 / 170
Двигуни Rotax® 1630 на GTI 130 і Rotax® 1630 HO ACE на GTI SE 170 – 4-тактні, 3-циліндрові двигуни, які забезпечують стабільно високі ходові характеристики гідроцикла як в прісній, так і в солоній воді, мають підвищений крутний момент на низьких оборотах і поліпшені силові характеристики по всьому діапазону обертів і при всіх положеннях дросельної заслінки; більше 10 років визнані експертами найнадійнішими і економічними на ринку.
Багатоточкова система впорскування палива Більш ефективний контроль викидів і потужності відпрацьованих газів по всьому швидкісному діапазону, зниження шкідливих викидів в атмосферу і зниження витрат палива.
Система iTC (інтелектуальне управління дросельною заслінкою) Ця технічно досконала система управління дросельною заслінкою з електронним управлінням дозволяє легко починати при відчалюванні завдяки тому, що старт здійснюється на нейтральній передачі. Крім того, вона оснащена такими функціями, як круїз-контроль, програмований в залежності від конкретного типу їзди, режим прогулянки/спорту і система диферентування, кожну з яких можна регулювати відповідно до вашого стилю водіння, в результаті досягається більша маневреність і зручність управління гідроциклом.
Інтелектуальна система управління "Навчальний ключ" Програмований "Навчальний ключ" дозволяє обмежити продуктивність різних робочих параметрів гідроцикла в залежності від рівня підготовки водія. У системі передбачені два заданих профілі регулювання, в кожному з яких можна підігнати більш точні параметри за допомогою кнопок вибору налаштувань режиму.
Система D-Sea-Bel™ Комбінована система, що складається з ряду резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, що робить водні мотоцикли Sea-Doo одними з найбільш тихих на воді.
Закрита система охолодження Використовує охолоджуючу рідину для підтримки ідеальної температури двигуна, схожу на радіатор в автомобілі. Крім того, система захищає двигун від корозійної солоної води і бруду.
Водоповітряний сепаратор Забезпечує максимальний потік повітря в двигун при одночасному зниженні проникнення води
Герметична цифрова система запалювання Забезпечує оптимальний розряд для підтримки постійної іскри, що сприяє максимальній ефективності при роботі
Обмежувач швидкості Виключає перевищення двигуном допустимого обмеження швидкості
Пристрій попередження Подає водієві попереджувальні сигнали про перегрів двигуна і вихлопної системи, а також про стан інших параметрів управління двигуном і несправностей в системі
Кнопка пуску/зупинки на рульовій ручці Двигун можна запустити і зупинити за допомогою єдиної простої у використанні кнопки управління
Система захисту від перекидання (T.O.P.S.™) Захищає двигун у разі перекидання
Система впуску Без нагнітача, діаметр дросельної задухи 60 мм
Охолодження Замкнений контур
Тип палива Мінімум AI-95, рекомендований AI-98
Габарити (Д*Ш*В), см 332 * 125 * 114
Маса, кг 335
Вантажопідйомність, кг 272
Ємність паливного бака, л 60
Місткість багажних відсіків, л 152,8
Водомет Алюмінієвий, одноступеневий, осьового типу, з великою маточиною і 10 лопатями статора
Трансмисія iBR™ (інтелектуальне гальмування і реверс). Як єдина в світі система гальмування на воді, iBR забезпечує до 30 м більше зменшення гальмівного шляху, ніж будь-який інший водний мотоцикл, і все це простим поштовхом важеля. І при електронному реверсному управлінні досягається рівень маневненості, що значно спрощує швартування.
Система регулювання триму Високоефективна електрична система VTS
Запалювання Цифрове, індуктивне
Тип ходової частини Стійкий до пошкоджень корпус Polytec™ GEN 2, що складається з поліпропілену і армованого композитного скловолокна, вторсировини, призначеної для корпусів гідроциклів і палуб суден; корпус підтримує цілісність гідроциклів в суворих умовах.
Прогулянковий/спортивний режим Можливість вибору між двома типами прискорення для різних стилів водіння. Режим "Прогулянковий", встановлений за замовчуванням, забезпечує більш поступову криву прискорення для більш спокійної їзди, яка ідеально підходить для оздоровчих прогулянок і плавання з двома пасажирами на борту. Спортивний режим легко активується за допомогою кнопки регулювання. Цей режим забезпечує повне прискорення для більш агресивного розгону.
Еко-режим Остання функція iTC™, яка автоматично визначає найбільш економічний режим відбору потужності та встановлює оптимальну швидкість для максимальної економії палива.
Пасажирське сидіння Зручне ергономічно оформлене сидіння з привабливим зовнішнім виглядом і максимальним простором для розміщення трьох пасажирів.
Багатофункціональний 4,5-дюймовий цифровий дисплей (приладова панель) Відображає 23 ключові функції управління, включаючи індикатор рівня палива, тахометр, спідометр, режим Touring/Sport, лічильник мотогодин, компас
Пасажирське сидіння Зручне ергономічно оформлене сидіння з привабливим зовнішнім виглядом і максимальним простором для розміщення трьох пасажирів.
Дросельна рульова система (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове зусилля рульового управління з випущеним важелем акселератора, дозволяючи водієві підтримувати і покращувати маневреність судна.
Кодована система безпеки (D.E.S.S.™) Перша в галузі цифрова кодована антиугонна система.

гідроцикл GTI 130

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.