Мотосалон Техніка BRP Гідроцикли Sea-Doo Sea-Doo Wake 170 і Wake Pro 230 – буксирні гідроцикли

Sea-Doo Wake 170 і Wake Pro 230 – буксирні гідроцикли

Ціна: 15 300

Гідроцикл Sea-Doo Wake 170Гідроцикл Sea-Doo Wake Pro 230Гідроцикл Sea-Doo Wake Pro 230

Перетворіть свої вейкбордингові розваги на виставу із спортивно-буксирувальним гідроциклом Wake! Якщо описати трьома словами аквабайки Sea-Doo Wake 170 і Sea-Doo Wake Pro 230, то це будуть – потужність, музика, драйв! :)

Буксирні гідроцикли BRP Sea-Doo Wake

Аквабайк Sea-Doo Wake 170, вид ззаду

ВОДНОБУКСИРНИЙ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ

КОМПЛЕКТАЦІЯ WAKE

За допомогою трьох ексклюзивних функцій, таких як висувний пілон для водних лиж, режим водних лиж і стійка для перевезення вейкборда, ви насолоджуєтеся спортом зі своїм Sea-Doo.

ЗАВЖДИ ПОЧИНАЙТЕ ЯК ПРОФІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ З РЕЖИМОМ ВОДНИХ ЛИЖ

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований запуск для занять воднолижним спортом і вейкбордінгом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 3 інших режимів їзди (прогулянкового, спортивного та режиму економії палива ECO).

ВЕЛИКА ПЛАВАЛЬНА ПЛАТФОРМА гідроциклу WAKE PRO 230

ВІТАЛЬНЯ НА БОРТУ

ВЕЛИКА ПЛАВАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Перший гідроцикл, який дозволяє спокійно відпочивати на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона забезпечує ідеальні умови для підняття на борт, відпочинку й підготовки для занять воднобуксирними видами спорту. А, знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

водонепроникна аудіосистема гідроциклу

Музика на борту

Аудіосистема преміум-класу BRP Audio

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку розваг, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

герметичний відсік гідроциклів Sea-DooЗБЕРІГАТИ СУХИМ ТА ЗАРЯДЖАТИ

Герметичний відсік для телефону

Водонепроникний кофр для телефону з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзарядження ваших приладів (телефонів та екшн-камер), а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

* В стандартній комплектації лише на моделях серії Limited.

підніжка гідроциклу Sea-Doo WakeЗістрибнути і повернутися

Підніжка для підйому з води

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

корпус гідроциклу Wake
РЕВОЛЮЦІЙНА СТІЙКІСТЬ

КОРПУС ST³

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

багажник гідроциклу Wake

ОРИГІНАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ДОСТУПУ

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, що ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

мотор гідроциклів Sea-DooБільше потужності на воді

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Перевірений часом двигун Rotax з нагнітачем наддуву і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) відтепер у версії нового покоління. Цей новий двигун оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному і забезпечує кращі, ніж у попередника, характеристики швидкості й потужності, не поступаючись останньому й щодо економії палива.

тормозна система гідроциклуЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії третього покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

система охолодження гідроциклу WakeЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Гідроцикли Sea-Doo Wake – характеристики і комплектація

ГідроциклWake Pro 230 – ціна: €19400Wake 170 – ціна: €15300
Специфікації
Кількість місць3
Вантажність272 кг
Потужність230 к.с.170 к.с.
Витрати палива43 л31 л
КолірБірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red)
Пасажиромісткість
Кількість місць3
Вантажомісткість272 кг
Двигун
Двигун Rotax® 1630 ACE 230 – чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр, оснащений технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE™), цей потужний двигун із нагнітачем наддуву, що не потребує технічного обслуговування, і зовнішнім проміжним охолоджувачем оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, забезпечуючи суттєве зниження витрат на паливо. Rotax® 1630 ACE 170
Система впускуЗ наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачемБез наддуву
Робочий об'єм1630 куб. см
Замкнена система охолодженняЗастосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
Система реверсуЕлектронна система iBR®
СтартерЕлектричний
Тип паливаАІ-95
Система iTC™Система інтелектуального керування дроселем. Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO®, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш приємисте управління, краща маневреність і зручніше керування судном.
Навчальний ключ системи iControl®Система інтелектуального управління iControl® з функцією "Навчальний ключ"®. Програмований "навчальний ключ" дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія.
Система шумозниження D-SEA-BEL™Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ОхолодженняЗамкнена система охолодження застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
Розміри
Ємність паливного бака70 л60 л
Д*Ш*В345*125*114 см331*125*113,7 см
Вага (суха)367 кг339 кг
Місткість для зберігання речей98,9 л160,8 л
Корпус
Тип ST³: Установлюючи новий стандарт керованості в бурхливих водах, корпус ST³™ повністю оновленої ширшої конструкції забезпечує кращі в галузі характеристики стійкості як у стані спокою, так і під час руху на високій швидкості; до того ж, він спеціально допрацьований для покращення ходових якостей у відкритому морі.
 • Збільшена видовжена платформа;
 • Глибокий V-подібний корпус, як у суден для плавання в бурхливих водах і відкритому морі;
 • Стійкий і передбачуваний у поводженні.
GTI:
 • платформа середнього розміру;
 • помірний V-корпус;
 • чутливий і спритний.
Характерні властивості
Система інтелектуального управління iControl®"Мозок", "комп’ютер", який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
Прогулянковий/спортивний режимМожливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати, натиснувши кнопку перемикання, забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
Режим економії палива (ECO)Ця функція системи iTC™ автоматично визначає найекономічніший режим відбирання потужності й оптимізує оберти двигуна для забезпечення найбільшої економії палива.
Система ErgoLock™Сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.
РЧ-ключ системи D.E.S.S.Протиугінна система D.E.S.S.™ з РЧ ключем завдяки застосуванню радіочастотної технології та шарнірній конструкції ключа забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.
Приладова панельІнтерактивний багатофункціональний цифровий інформаційний центр (приладова панель): круїз-контроль, режим повільного руху, установки системи VTS™, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, індикатори прогулянкового й спортивного режимів і режиму економії палива ECO®, індикатор переднього ходу-нейтральної передачі-заднього ходу (F-N-R) тощо.
Відкидна підніжка для підйому на бортНова підніжка для підняття на борт. Нова глибша і ширша конструкція для простішого й швидшого підняття на борт з води.
Багажне відділенняПереднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу. Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця.
Кофр для телефонуВодонепроникний кофр для телефону – герметичний та ударостійкий кофр для телефону
Система швидкого кріплення LINQСистема швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ™ – елементи ексклюзивної системи швидкого кріплення допоміжного приладдя на платформі для стрибків у воду забезпечують легке встановлення аксесуарів для зберігання й перевезення різноманітних речей.
Інші
 • Рукоятки керма з упором для руки;
 • Спонсони;
 • Амортизатори;
 • Ширококутні дзеркала;
 • Рознімне (2-секційне) сидіння;
 • Вбудовані швартовні качки;
 • Велика платформа для стрибків у воду;
 • Кермо з регулюванням кута нахилу;
 • Килимки в нішах для ніг;
 • Килимок на платформі для стрибків у воду з логотипом Sea-Doo;
 • Поручень для підняття на борт на задній платформі;
 • Ремені сидіння;
 • Паливозаливна горловина швидкозачинюваної конструкції;
 • Подвійні зливні пробки;
 • Промивальний комплект;
 • Шнур аварійної зупинки з поплавцем;
 • Посібник для водія, навчальне відео та буклет.
СидінняСидіння Ergolock™ – сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.
Водометний рушій
Система iBRЯк першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії 3-го покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR® дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, який суттєво спрощує причалювання.
Імпелер з неіржавкої сталіМає конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.
Комплектація
Режими буксирування воднолижникаЦя вдосконалена функція системи iControl™ дозволяє регулювати інтенсивність розгону під час запуску залежно від рівня підготовки водія й конкретного виду воднобуксирного спорту, забезпечуючи також підтримання постійної швидкості руху. Вона передбачає 5 профілів прискорення для забезпечення якомога кращих ходових якостей для занять воднобуксирними видами спорту.
Висувний пілон для водних лиж з кріпленнями LinQ™Можливість застосовування вищих точок буксирування завдяки висувній конструкції, що також забезпечує легке й швидке встановлення й складання пілона для водних лиж, коли він не використовується. Крім того, він оснащений поручнем для спостерігача й відділенням для зберігання буксирного каната.
Знімна стійка для перевезення вейкбордаСпрощує перевезення вейкборда до місця відпочинку/занять спортом.
Високоефективна система диферентування (VTS™)Принцип роботи система диферентування VTS™ полягає в регулюванні кута нахилу сопел для зміни характера ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS™ передбачає запрограмовані позиції для швидкого регулювання кута диференту, які активуються за допомогою регуляторів на рукоятках керма.
Кольорисиньо-жовтий (Malibu Blue & Neon Yellow)
Опції/аксесуари
Інші
 • Аудіосистема преміум-класу BRP Audio;
 • М'які наколінники;
 • Лоток-організатор багажного відсіку;
 • Передній багажний лоток;
 • USB-підзаряджувач;
 • Холодильна шафа з кріпленнями LinQ™;
 • Паливна каністра з кріпленнями LinQ™;
 • Додаткова стійка для перевезення вейкборда;
 • Демпфер (для каната для буксирування воднолижників);
 • Глибиномір;
 • Водонепроникна сумка;
 • 12-вольтна розетка з установчим комплектом;
 • Набір засобів безпеки;
 • Пристібні кранці з установчим комплектом;
 • Shock Tube;
 • X-пакет модуль (час/відстань до випорожненя баку, макс./середня швидкість/обороти, таймер кола та температура двигуна);
 • Система швартування Sea-Doo Speed Tie™;
 • Трюмний насос;
 • Пісковий якір;
 • Вогнегасник;
 • Причіп Move;
 • Чохол для гідроциклів.
Гарантія
Базова24 місяці для особистого використання;
4 (чотири) місяці для комерційного / прокатного використання

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.