Мотосалон Техника BRP Гидроциклы Sea-Doo Sea-Doo Wake 155 і Wake Pro 230 – буксирні гідроцикли

Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Sea-Doo Wake 155 і Wake Pro 230 – буксирні гідроцикли

Ціна: 18 200

Гідроцикл Sea-Doo Wake 155 у кольорі бірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red)Гідроцикл Sea-Doo Wake 155 у кольорі бірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red)Гідроцикл Sea-Doo Wake Pro 230 у кольорі бірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red)

Перетворіть свої вейкбордингові розваги на виставу із спортивно-буксирувальним гідроциклом Wake! Якщо описати трьома словами аквабайки Sea-Doo Wake 155 і Sea-Doo Wake Pro 230, то це будуть – потужність, музика, драйв! :)

Гідроцикл BRP Sea-Doo Wake Pro 230 – буксирний аквабайк спорт-класу

гідроцикл Wake

ВОДНОБУКСИРНИЙ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ

КОМПЛЕКТАЦІЯ WAKE

За допомогою трьох ексклюзивних функцій, таких як висувний пілон для водних лиж, режим водних лиж і стійка для перевезення вейкборда, ви насолоджуєтеся спортом зі своїм Sea-Doo.

Аквабайк Sea-Doo Wake, режим водних лиж

ЗАВЖДИ ПОЧИНАЙТЕ ЯК ПРОФІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ З РЕЖИМОМ ВОДНИХ ЛИЖ

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований запуск для занять воднолижним спортом і вейкбордінгом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 3 інших режимів їзди (прогулянкового, спортивного та режиму економії палива ECO).

плавальна платформа гідроциклу Wake

ВІТАЛЬНЯ НА БОРТУ

ВЕЛИКА ПЛАВАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Перший гідроцикл, який дозволяє спокійно відпочивати на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона забезпечує ідеальні умови для підняття на борт, відпочинку й підготовки для занять воднобуксирними видами спорту. А, знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

водонепроникна аудіосистема гідроциклуМузика на борту

Аудіосистема преміум-класу BRP Audio

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку розваг, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

герметичний відсік гідроциклів Sea-DooЗБЕРІГАТИ СУХИМ ТА ЗАРЯДЖАТИ

Герметичний відсік для телефону

Водонепроникний кофр для телефону з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзарядження ваших приладів (телефонів та екшн-камер), а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

* В стандартній комплектації лише на моделях серії Limited.

підніжка гідроциклу Sea-DooЗістрибнути і повернутися

Підніжка для підйому з води

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

корпус гідроциклу WakeРЕВОЛЮЦІЙНА СТІЙКІСТЬ

КОРПУС ST³

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

багажник гідроциклу WakeОРИГІНАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ДОСТУПУ

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, що ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

мотор гідроциклів Sea-DooБільше потужності на воді

ДВИГУН ROTAX 1500 HO ACE

Перевірений часом двигун Rotax з нагнітачем наддуву і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) відтепер у версії нового покоління. Цей новий двигун оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному і забезпечує кращі, ніж у попередника, характеристики швидкості й потужності, не поступаючись останньому й щодо економії палива.

тормозна система гідроциклуЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії третього покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

система охолодження гідроциклу WakeЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Гідроцикли Sea-Doo Wake – характеристики і комплектація

ГідроциклWake Pro 230 – ціна: €18200Wake 155 – ціна: €15700
Специфікації
Кількість місць3
Вантажність272 кг
Потужність230 к.с.155 к.с.
Витрати палива43 л31 л
КолірБірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red)
Пасажиромісткість
Кількість місць3
Вантажомісткість272 кг
Двигун
Двигун Rotax® 1500 HO ACE™ – чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр, оснащений технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE™), цей потужний двигун із нагнітачем наддуву, що не потребує технічного обслуговування, і зовнішнім проміжним охолоджувачем оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, забезпечуючи суттєве зниження витрат на паливо. Rotax® 1503 NA 4-TEC
Система впускуЗ наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачемБез наддуву
Робочий об'єм1494 куб. см
Замкнена система охолодженняЗастосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
Система реверсуЕлектронна система iBR®
СтартерЕлектричний
Тип паливаАІ-95
Система iTC™Система інтелектуального керування дроселем. Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO®, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш приємисте управління, краща маневреність і зручніше керування судном.
Навчальний ключ системи iControl®Система інтелектуального управління iControl® з функцією "Навчальний ключ"®. Програмований "навчальний ключ" дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія.
Система шумозниження D-SEA-BEL™Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ОхолодженняЗамкнена система охолодження застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
Розміри
Ємність паливного бака60 л
Довжина345 см336,8 см
Ширина125 см123,1 см
Вага (суха)370 кг326 кг
Місткість для зберігання речей102,5 л116,6 л
Корпус
Тип ST³: Установлюючи новий стандарт керованості в бурхливих водах, корпус ST³™ повністю оновленої ширшої конструкції забезпечує кращі в галузі характеристики стійкості як у стані спокою, так і під час руху на високій швидкості; до того ж, він спеціально допрацьований для покращення ходових якостей у відкритому морі.
 • Збільшена видовжена платформа;
 • Глибокий V-подібний корпус, як у суден для плавання в бурхливих водах і відкритому морі;
 • Стійкий і передбачуваний у поводженні.
GTI:
 • платформа середнього розміру;
 • помірний V-корпус;
 • чутливий і спритний.
Характерні властивості
Система інтелектуального управління iControl®"Мозок", "комп’ютер", який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
Прогулянковий/спортивний режимМожливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати, натиснувши кнопку перемикання, забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
Режим економії палива (ECO)Ця функція системи iTC™ автоматично визначає найекономічніший режим відбирання потужності й оптимізує оберти двигуна для забезпечення найбільшої економії палива.
Система ErgoLock™Сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.
РЧ-ключ системи D.E.S.S.Протиугінна система D.E.S.S.™ з РЧ ключем завдяки застосуванню радіочастотної технології та шарнірній конструкції ключа забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.
Приладова панельІнтерактивний багатофункціональний цифровий інформаційний центр (приладова панель): круїз-контроль, режим повільного руху, установки системи VTS™, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, індикатори прогулянкового й спортивного режимів і режиму економії палива ECO®, індикатор переднього ходу-нейтральної передачі-заднього ходу (F-N-R) тощо.
Відкидна підніжка для підйому на бортНова підніжка для підняття на борт. Нова глибша і ширша конструкція для простішого й швидшого підняття на борт з води.
Багажне відділенняПереднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу. Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця.
Кофр для телефонуВодонепроникний кофр для телефону – герметичний та ударостійкий кофр для телефону
Система швидкого кріплення LINQСистема швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ™ – елементи ексклюзивної системи швидкого кріплення допоміжного приладдя на платформі для стрибків у воду забезпечують легке встановлення аксесуарів для зберігання й перевезення різноманітних речей.
Інші
 • Рукоятки керма з упором для руки;
 • Спонсони;
 • Амортизатори;
 • Ширококутні дзеркала;
 • Рознімне (2-секційне) сидіння;
 • Вбудовані швартовні качки;
 • Велика платформа для стрибків у воду;
 • Кермо з регулюванням кута нахилу;
 • Килимки в нішах для ніг;
 • Килимок на платформі для стрибків у воду з логотипом Sea-Doo;
 • Поручень для підняття на борт на задній платформі;
 • Ремені сидіння;
 • Паливозаливна горловина швидкозачинюваної конструкції;
 • Подвійні зливні пробки;
 • Промивальний комплект;
 • Шнур аварійної зупинки з поплавцем;
 • Посібник для водія, навчальне відео та буклет.
СидінняСидіння Ergolock™ – сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.
Водометний рушій
Система iBRЯк першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії 3-го покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR® дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, який суттєво спрощує причалювання.
Імпелер з неіржавкої сталіМає конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.
Комплектація
Режими буксирування воднолижникаЦя вдосконалена функція системи iControl™ дозволяє регулювати інтенсивність розгону під час запуску залежно від рівня підготовки водія й конкретного виду воднобуксирного спорту, забезпечуючи також підтримання постійної швидкості руху. Вона передбачає 5 профілів прискорення для забезпечення якомога кращих ходових якостей для занять воднобуксирними видами спорту.
Висувний пілон для водних лиж з кріпленнями LinQ™Можливість застосовування вищих точок буксирування завдяки висувній конструкції, що також забезпечує легке й швидке встановлення й складання пілона для водних лиж, коли він не використовується. Крім того, він оснащений поручнем для спостерігача й відділенням для зберігання буксирного каната.
Знімна стійка для перевезення вейкбордаСпрощує перевезення вейкборда до місця відпочинку/занять спортом.
Високоефективна система диферентування (VTS™)Принцип роботи система диферентування VTS™ полягає в регулюванні кута нахилу сопел для зміни характера ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS™ передбачає запрограмовані позиції для швидкого регулювання кута диференту, які активуються за допомогою регуляторів на рукоятках керма.
КольориБірюзово-блакитний і червоний (Teal Blue Metallic Lava Red) і графічні прикраси конфігурації Wake
Опції/аксесуари
Інші
 • Аудіосистема преміум-класу BRP Audio;
 • М'які наколінники;
 • Лоток-організатор багажного відсіку;
 • USB-підзаряджувач;
 • Холодильна шафа з кріпленнями LinQ™;
 • Паливна каністра з кріпленнями LinQ™;
 • Додаткова стійка для перевезення вейкборда;
 • Демпфер (для каната для буксирування воднолижників);
 • Глибиномір;
 • Водонепроникна сумка;
 • 12-вольтна розетка з установчим комплектом;
 • Набір засобів безпеки;
 • Трюмний насос;
 • Пісковий якір;
 • Вогнегасник;
 • Пристібні кранці з установчим комплектом;
 • Причіп Move;
 • Чохол для гідроциклів.
 • Додаткова стійка для перевезення вейкборда;
 • Shock Tube;
 • Глибиномір;
 • X-пакет модуль (час/відстань до випорожненя баку, макс./середня швидкість/обороти, таймер кола та температура двигуна);
 • Система швартування Sea-Doo Speed Tie™;
 • Водонепроникна сумка;
 • Передній багажний лоток;
 • 12-вольтна розетка з установчим комплектом;
 • Набір засобів безпеки;
 • Трюмний насос;
 • Пісковий якір;
 • Вогнегасник;
 • Пристібні кранці з установчим комплектом;
 • Причіп Move;
 • Чохол для гідроциклів.
Гарантія
Базова24 місяці для особистого використання;
4 (чотири) місяці для комерційного / прокатного використання

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.