Maverick X3 X RS Turbo RR

Ціна: 30 400

Maverick X3 X RS Turbo RR hyper-silver-intense-blue-manta-greenСтворений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами).

183 см завширшки для забезпечення найкращих експлуатаційних показників

Ось що трапляється, коли наші інженери та гонщики потребують розширення горизонтів можливостей: модель Maverick X3 X rs Turbo RR з шириною кузова 183 см оснащено підвіскою TTX з геометрією перегонового типу, яка добре узгоджується з високоефективними амортизаторами, колісними дисками й шинами, обраними для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Предмети в дзеркалі знаходяться далі, ніж здається

Переможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий зустріти вашу праву ногу.

Блоковний передній диференціал з технологією SMART-LOK

Новий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok™* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш тип їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.
* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Покращена динаміка повітряних потоків

Нові вдосконалення двигуна від низу до верху включають збільшену ємність системи охолодження, більш зносостійкі поршні, новий проміжний охолоджувач та повітрозабірник з більшою пропускною здатністю. Що це означає? Надійність має бути останнім, про що вам потрібно думати, коли ви використовуєте все те, на що здатний Maverick X3.

Надзвичайно ефективна й легковага рама

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що? А те, що крутильна жорсткість такої рами на 53% краща, а вага на 20% легша, ніж у моделі найближчого конкурента.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска із найбільшою в галузі довжиною ходу, як на перегоновій вантажівці

Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Багатофункціональна цифрова приладова панель із дисплеєм діагоналлю 7,6 дюймів

Коли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok† з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Низькі сидіння, впевнена посадка

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидінням на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

Неповторна індивідуальність торгової марки Can-Am з досвідом наступного покоління

Потужність Maverick X3 походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик. Маємо ось такий підсумок: з новими поршнями, новим проміжним охолоджувачем, більшим турбокомпресором Rotax і оптимізованим повітрозабірником моделі Maverick X3 з турбонаддувом мають не тільки кращі робочі характеристики, але й кращий захист від перегріву двигуна, відрізняючись надзвичайною надійністю в екстремальних умовах експлуатації. Додайте сюди ще преміум-комплектацію X та фірмове світлодіодне освітлення Can-Am.

Надміцні 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками з 30-дюймовими шинами MAXXIS BIGHORN† 2.0

Продовжуйте впевнено рухатися вперед з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 30-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення пересіченої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачепи й ненаправлений малюнок протектора для забезпечення більш плавної їзди.

Амортизатори FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою

Модель Maverick X3 X rs Turbo RR оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою (передні) та кращими в своєму класі амортизаторами FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Дверцята на чверть прорізу, повний дах, повний захист днища з високомолекулярного поліетилену і 4-точкові ремні безпеки з наплічниками

Для забезпечення додаткового захисту X3 MAX X rs Turbo RR оснащений ременями безпеки з чотирма точками кріплення та наплічниками, має повний дах та повний захист днища з високомолекулярного поліетилену, щоб ви могли безпечно розважатися на складному рельєфі.

Технічні характеристики і особливості Maverick X3 X RS Turbo RR

Двигун

Тип 195 к.с., трициліндровий двигун з турбонаддувом Rotax ACE (покращена ефективність згоряння) 900 см³, рідинне охолодження із вбудованим проміжним охолоджувачем та високопродуктивним повітряним фільтром
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Варіатор з системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з посиленою вентиляцією, L/H/N/R/P
Приводний механізм Передній диференціал, що блокується з ексклюзивною технологією Smart-Lok*. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2×4 заблокований передній диференціал/4 TRAIL ACTIV (режим їзди складними позашляховими трасами)/4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами)
*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів
Рульове керування з підсилювачем Високомоментна тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Підвіски

Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі як у перегонових вантажівок зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 56 см
Передні амортизатори Комбіновані амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою
Задня підвіска 4-важільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях Х (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 61 см
Задні амортизатори Амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою

Гальма

Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 262 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 248 мм з гідравлічними двопоршневими супортами

Шини/колісні диски

Передні шини Maxxis Bighorn 2.0 30 x 9 x 14 дюймів (76 x 23 x 36 см)
Задні шини Maxxis Bighorn 2.0 30 x 11 x 14 дюймів (76 x 28 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві з бедлоками

Розміри

Д х Ш х В 335 x 185 x 174 см
Колісна база 259 см
Дорожній просвіт 41 см
Вага (суха) 738 кг
Рама Двофазна сталь 980
Вантажомісткість 91 кг з системою швидкого кріплення LinQ
Багажний простір Загальний: 9 л
Речовий ящик: 6 л
Центральна консоль: 3 л
Підстаканники: 0,4 л
Ємність паливного баку 40 л

Характерні властивості

Приладова панель Цифрова, з дисплеєм 7,6 дюймів (19 см) завширшки та клавіатурою: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори спортивного режиму/режиму ECO і ременів сидіння, діагностичний центр, годинник
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в центральній консолі
Лебідка Н/Д
Захист Інтегрований передній бампер, дверцята на чверть прорізу, повний дах, чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену та задній буксирний гак
Освітлення Світлодіодні фари й хвостові ліхтарі з унікальними фірмовими світлодіодами Can-Am
Протиугонна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) з кнопкою запуску/вимкнення

Гарантія

Базова 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.