Мотосалон Техніка BRP Трицикли SpYder, Ryker

Трицикли Can-Am Spyder і Ryker 2022 року

Трицикл Can-Am Ryker дійсно зробив переворот у галузі триколісного транспорту. Він доступний — невелика ціна і легке керування завдяки технології twist-and-go (поверни ручку газу і рушай). Він забавний завдяки інноваційній їзді, яка вселяє впевненість у собі; він має понад 75 тисяч способів персоналізації для водія, включаючи установлення знімного допоміжного обладнання.

BRP знають, що дух братерства Spyder є надзвичайно важливим для райдерів. Минулий рік був вдалим для Can-Am завдяки випуску Ryker Rally Edition, тому компанія BRP не тільки зосередилася на покращенні технологічної складової своїх трайків, але й випустила НОВУ спортивну модель Ryker Sport.

Фанів родстерів Can-Am Spyder потішать вдосконалені приборні панелі з 4,3-дюймовим повнокольоровим РК-дисплеєм. З будь-якого кута ліворуч на екрані гонщик чітко побачить рівень палива і швидкість. З іншого боку екрана відображатимуться додатки, спеціально адаптовані до ваших потреб. Тепер можна легко пересуватися по меню, навіть не прибираючи руку з керма завдяки спеціально розробленому джойстику. Ба більше, їздити на трайках стане веселіше — нова звукова система з 6-спікерів BRP Audio Premium на моделях Spyder RT та Spyder F3 Limited забезпечить вам ще більшу звукову силу та якість!

Can-Am привнесе більше цікавостей у трицикли 2022 модельного року:
– Для люксових трайків Spyder RT і Spyder RT LTD пропонуються вертикальні сидіння і ручки з підігрівом, електрорегульоване вітрове скло з пам'яттю налаштувань, подовжені підніжки і ще з довгий список туристичних "штучок-дрючок";
– Вийде НОВА спортивно-круїзна модель Ryker Sport з покращеною підвіскою і новими можливостями ДРИФТУВАННЯ;
– Круїзно-туристичні трицикли Spyder F3 Limited поставляються з налаштовуваною системою UFit, жорсткими сумками в сидіннях і вітровим склом.

Трицикли Can-Am Ryker, Ryker Sport, Ryker Rally

Ціна: 10 450

трицикл Ryker трицикл Ryker Sport трицикл Ryker Rally

Компанія BRP здійснила переворот серед трициклів, випустивши принципово нову модель CAN-AM RYKER і продовжуючи концентрувати увагу на навчанні водінню.

Трицикл Can-Am Ryker дійсно зробив переворот у галузі триколісного транспорту. Він...

  • Доступний: відносно невелика ціна і легке керування завдяки технології twist-and-go (поверни ручку газу і рушай);
  • Забавний: це інноваційна їзда без компромісів, що вселяє впевненість у собі;
  • Великі можливості модифікації згідно з вимогами користувача: понад 75 тисяч способів персоналізації, включаючи установлення знімного допоміжного обладнання.

Трицикл оснащений двигуном в одному з двох варіантів:

  • двоциліндровий Rotax 600 ACE (50 к.с.) – €10450;
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (82 к.с.) – €12150.
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (82 к.с.) на Ryker Sport – €13650.
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (82 к.с.) на Ryker Rally Edition – €15700.

Він також має:

  • міцний карданний вал;
  • регульовані кермо і підніжки;
  • автоматичну трансмісію.

Та багато іншого...

Трицикли Can-Am Ryker...

 

Трицикли Spyder F3, F3-S, F3 LTD 2022 модельного року

Ціна: 19 800

Їзда верхи на новому Spyder F3 завдяки новій системі ергономіки UFit перетвориться у спокійне споглядання пейзажів, повз які Ви їдете, тоді як перехожі з цікавістю будуть розглядати Ваш новий унікальний триколісник! UFit дозволить водієві відрегулювати посадку під власні уподобання, так щоб відчувати себе дійсно зручно і невимушено, повністю насолоджуючись їздою.

трицикл Spyder F3трицикл Spyder F3-S зелено-жовтий металік (Manta Green Metallic)трицикл Spyder F3 LTD червоний металік

Сімейство трициклів SpYder F3...

 

Трицикл BRP Can-Am Spyder RT LTD

Ціна: 30 500

трайк Can-Am Spyder RT LTD червоного кольорутрайк Can-Am Spyder RT LTD хром-металлик серый асфальт

Для любителів тривалих подорожей хайвеями теж є свій VIP-класс – це родстер Can-Am Spyder RT-LTD. Цей високотехнологічний і стильний, унікальний і розкішний триколісний прогулянковий трицикл з незвичайним компонуванням коліс принесе Вам незабутні враження від поїздки. Він просто створений для пригод. Чи то одиночна подорож або відпустка удвох, Spyder RT-Ltd порадує комфортом, зручністю і величезним задоволенням!

Spyder RT Limited 2022 года інтегрований з транспорто-орієнтованими додатками для смартфонів, отримав більш зручне сидіння для подолання великих відстаней і безліч інших функцій, які допомагають для далеких подорожей.

Родстеры SpYder RT Limited...

 

Spyder RT Sea-To-Sky – новий люксовий трицикл

Ціна: 31 950

трицикл туристичний Can-Am Spyder RT Sea-To-SkyЩе ніколи раніше подорожі не були такими комфортними! Надкомфортне сидіння з адаптивним спіненим матеріалом, вишивкою Sea-to-Sky і унікальним візерунком, ексклюзивна обробка і безліч органайзерів і кофрів для зберігання речей і багажу.

Трицикл Spyder RT Sea-To-Sky...

 

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.