Мотосалон Техника BRP Трициклы SpYder, Ryker

Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Трицикли BRP Can-Am Ryker — новинка-2019, Can-Am Spyder — родстери 2018 року

Трицикл Can-Am Ryker дійсно зробив переворот у галузі триколісного транспорту. Він доступний — невелика ціна і легке керування завдяки технології twist-and-go (поверни ручку газу і рушай). Він забавний завдяки інноваційній їзді, яка вселяє впевненість у собі; він має понад 75 тисяч способів персоналізації для водія, включаючи установлення знімного допоміжного обладнання.

BRP знають, що дух братерства Spyder є надзвичайно важливим для райдерів. 2017 рік був настільки вдалим для Spyder завдяки випуску моделей F3-T і F3 Limited, що компанія BRP зосередилася на покращенні технологічної складової своїх трайків. Фанів родстерів Can-Am Spyder 2018 модельного року потішать вдосконалені приборні панелі з 4,3-дюймовим повноколірним РК-дисплеєм. З будь-якого кута ліворуч на екрані гонщик чітко побачить рівень палива і швидкість. З іншого боку екрана відображатимуться додатки, спеціально адаптовані до ваших потреб. Тепер можна легко пересуватися по меню, навіть не прибираючи руку з керма завдяки спеціально розробленому джойстику. Ба більше, на моделях 2018 року їздити стане КАЙФОВІШЕ — нова звукова система з 6-спікерів BRP Audio Premium на моделях Spyder RT та Spyder F3 Limited забезпечить вам ще більшу звукову силу та якість!

Can-Am Spyder 2018 модельного року привніс такі особливості:
– Спортивно-круїзні моделі Spyder F3 і Spyder F3-S можуть бути оснащені системою UFit для зручності положення ніг;
– Круїзно-туристичні трицикли Spyder F3-T і Spyder F3 Limited поставляються з настроюваною системою UFit і жорсткими сумками в сидіннях і вітровим склом;
– Для люксових трайків Spyder RT і Spyder RT LTD пропонуються вертикальні сидіння з вбудованими сумочками, багажником і пасажирською спинкою і ще з довгим списком туристичних "штучок-дрючок".

Знову революція у галузі – новий трицикл Can-Am Ryker

Ціна: від 9950

трицикл Ryker

Компанія BRP здійснила переворот серед трициклів, випустивши принципово нову модель CAN-AM RYKER і продовжуючи концентрувати увагу на навчанні водінню.

Трицикл Can-Am Ryker дійсно зробив переворот у галузі триколісного транспорту. Він...

  • Доступний: відносно невелика ціна і легке керування завдяки технології twist-and-go (поверни ручку газу і рушай);
  • Забавний: це інноваційна їзда без компромісів, що вселяє впевненість у собі;
  • Великі можливості модифікації згідно з вимогами користувача: понад 75 тисяч способів персоналізації, включаючи установлення знімного допоміжного обладнання.

Трицикл оснащений двигуном в одному з двох варіантів:

  • двоциліндровий Rotax 600 ACE (47 к.с.) – €9950;
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (77 к.с.) – €11650.
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (77 к.с.) на Ryker Rally Edition – €12950.

Він також має:

  • міцний карданний вал;
  • регульовані кермо і підніжки;
  • автоматичну трансмісію.

Та багато іншого...

Трицикл Can-Am Ryker...

 

Трициклы Spyder F3, F3-S, F3-T, F3-LTD 2018

Цена: 23 700

Езда верхом на новом Spyder F3 благодаря новой системе эргономики UFit превратится в спокойное созерцание мелькающих мимо пейзажей, тогда как прохожие с любопытством будут разглядывать Ваш новый уникальный аппарат! UFit позволит водителю отрегулировать посадку под собственные предпочтения, так чтобы чувствовать себя действительно удобно и непринужденно, полностью наслаждаясь ездой.

трицикл Spyder F3трицикл Spyder F3-Sтрицикл Spyder F3-T LTD синий металлик

Семейство трициклов SpYder F3...

 

Трицикл BRP Can-Am Spyder RT LTD 2018 модельного года

Цена: 28 900

трайк Can-Am Spyder RT LTD бежево-серый хром-металликтрайк Can-Am Spyder RT LTD хром-металлик серый асфальттрайк Can-Am Spyder RT LTD синий металлик хромтрицикл Can-Am Spyder RT LTD жемчужно-белый хром

Для любителей длительных путешествий по хайвею тоже есть свой VIP-класс – это родстер Can-Am Spyder RT-LTD. Этот высокотехнологичный и стильный, уникальный и роскошный трехколесный прогулочный трицикл с необычной компоновкой колес принесет Вам незабываемые впечатления от поездки. Он просто создан для приключений. Будь-то одиночное путешествие или отпуск вдвоем, Spyder RT-Ltd порадует комфортом, удобством и огромным удовольствием от поездки!

Spyder RT Limited 2018 года интегрирован с транспорто-ориентированными приложениями для смартфонов, получил 8 потрясных расцветок, более удобное сидение для преодоления больших расстояний и множество других функций, помогающих для дальних путешествий.

Родстеры SpYder RT Limited...

 

Трициклы BRP Can-Am Spyder RT-S + Special Series

Цена: 27 700

Для моделей трайков серии Spyder RT-S в 2017 модельном году предложены цвета: синий металлик (Orbital Blue Metallic), металлик цвета шампанского (Shampagne Metallic) и жемчужно-белый (Pearl White).

Трайк Spyder RT-S...

 

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.