Мотосалон Техніка BRP Снігоходи Ski-Doo Снігохід Ski-Doo FREERIDE 154/165 (165 к.с.)

Снігохід Ski-Doo FREERIDE 154/165 (165 к.с.)

Ціна: 18 850

Снігохід FREERIDE 154/165Маючи ненаситний апетит до драматичних перепадів висоти, стрибків через замети та незгасаюче бажання досягти ще більшого успіху, ніж минулого разу, Freeride 154/165 2020 модельного року створений для тих, хто робить неможливе можливим у світі снігоходів. Freeride – це один із найуніверсальніших снігоходів, який забезпечує маневреність, вражаючі можливості підвіски в екстремальних умовах та надзвичайно чутливу потужність для підкорення будь-якої місцевості. В наявності моделі з системою запуску E-TEC SHOT.

Двигун ROTAX 850 E-TEC

двигун Rotax 850Відчуйте більше потужності. Найпотужніший 2-тактний двигун у галузі. Видає на 10 кінських сил більше, ніж його попередник, але його чутливість – це те, що дійсно вражає. Завдяки новій первинній муфті pDrive його чутливість до відкриття дросельної заслінки зросла на 30% у порівнянні з двигуном 800R E-TEC, забезпечуючи необхідний Вам миттєвий контроль.

Зазначену потужність двигуна було виміряно на динамометричному стенді в оптимальних умовах роботи 2-тактних двигунів.

Система запуску E-TEC SHOT

система запуску двигуна снігоходуНайлегший запуск двигуна здійснюється натисненням на кнопку без збільшення ваги. Після першого запуску з ручного стартера двигун заряджає ультраконденсатор і в подальшому при натисканні на кнопку SHOT на кермі система використовує енергію, накопичену в ультраконденсаторі, щоб перетворити магнето в електродвигун, який обертає маховик, і за допомогою технології E-TEC запускає двигун. Система важить майже на 9 кг менше у порівнянні зі звичайним електричним стартером. Система запуску SHOT можлива тільки завдяки ексклюзивній технології E-TEC, розробленій спеціально для снігоходів Ski-Doo.

Муфта PDRIVE

муфта PDRIVE снігоходу Нова швидка, ефективна і легка муфта pDrive є головним чинником швидкості снігоходів на платформі Rev Gen4. Її рутний момент передається не традиційними ковзними кульками, а швидкими парними роликами, що не створюють тертя. Великі ролики з голчастими підшипниками, широкі противаги та конструкція "вал-на-валу" забезпечують плавність роботи та тривалий строк служби муфти. Вона вирізняється ультра-чутливим перемиканням, вражаючою постійністю обертів і легкою вагою – на 1,3 кг легшою за муфту TRA VII.

Платформа REV Gen4

Платформа REV Gen4 снігоходу 4 покоління платформи REV спроектоване з розрахунку на водіїв з агресивною манерою їзди по трасах з вузькою компактною конструкцією, яка дає водієві більшу свободу руху і більше можливості впливати на поведінку снігоходу. Краще центровані маси (особливо поперечні), легка вага й найкращі в галузі підвіски роблять цей транспортний засіб надзвичайно чутливим у керуванні.

Амортизатори KYB PRO рівня профі

Задній амортизатор KYB PRO Ці амортизатори входять у стандартну комплектацію гоночного снігоходу MXZx 600RS, тому Ви знаєте, що вони надзвичайно ефективні та довговічні й призначені для використання в найважчих умовах керування. Конструкція амортизатора з виносним резервуаром виводить технічні характеристики амортизаторів на новий рівень комфорту й надійності. Для регулювання демпфування стиску досить просто провернути круглу ручку, без необхідності використання інструментів. Регулювання відскоку також є стандартною процедурою.

Підніжки RS - простір для розташування

підніжки RS снігоходу Freeride146 Призначені для агресивної їзди стоячи, вони є більш пласкими майже по всій їхній довжині, ширші та міцні. Товстіший алюмінієвий лист (3 мм проти 1,8 мм) плюс потовщення спереду і ззаду дозволяють цим підніжкам витримувати найжорсткіші приземлення.

Передня підвіска RAS 3 S-38 – точна на трасі, швидкореагуюча на бездоріжжі

Передня підвіска RAS 3 S-38
Вражає найкращий баланс між геометрією підвіски під час її роботи на трасі та в гірській місцевості, а також ширина, яка забезпечує високу точність на трасі та швидке реагування на бездоріжжі. Найсучасніша передня підвіска на A-подібних важелях з нестандартною довжиною ходу для гонщика як по трасі, так і по бездоріжжю. Регульована база лиж для ідеальної їзди.

Задня підвіска tMotion - прокладає новий шлях разом з Вами

Задня підвіска tMotion Підвіска tMotion нахиляється в сторони, зменшуючи зусилля під час заходу в крен, завдяки шарнірному з’єднанню в центральному вузлі між заднім важелем і стабілізатором поперечної стійкості та передніми двійними пласкотрубними важелями. Зростаюча прогресія стиску робить їзду по трасі навіть ще комфортнішою.

Снігохід FREERIDE 154/165

Особливості конструкції гірського снігоходу

Розроблений для гір

Ми вдосконалили конструкцію гірських снігоходів, досягнувши легшої та більш передбачуваної керованості в будь-яких умовах. Вузькі панелі корпусу, нижній піддон, тунель і підніжки розроблені для забезпечення оптимальної взаємодії зі снігом під час маневрування в горах. Відкритий край тунелю усуває спротив.

Снігохід FREERIDE 154/165

Повнорозмірні підніжки

Надійна опора

Жорстка повнорозмірна решітчаста конструкція з пресованого алюмінію з широкими отворами для швидкого видалення снігу та чудового зчеплення. Забезпечує положення на всю ступню для кращого комфорту та контролю, до того ж легша на 0,5 кг.

Снігохід FREERIDE 154/165

Динамічна керованість

Ще впевненіша їзда

Удосконалена конструкція шпинделя лижі і лижного гальма на кріпленнях для більш передбачуваної керованості та впевненої їзди по крутих схилах і нерівній місцевості.

Специфікації снігоходу Ski-Doo FREERIDE 154

ПЛАТФОРМА REV GEN4
ДВИГУН ROTAX 850 E-TEC
ПІДВІСКИ Передня RAS 3/ Задня tMotion
Колір
Двигун
Тип 850 E-TEC® (165 к.с.)
Характеристики двигуна Двотактний, з рідинним охолодженням та електронною системою плавного регулювання випуску Rotax (eRAVE)
Кількість циліндрів 2
Робочий об'єм 849 см³
Діаметр циліндра 82 мм
Хід поршня 80 мм
Максимальна кількість обертів 7900 об./хв.
Сумішоутворення Електронне пряме впорскування палива (E-TEC® ) з додатковими форсунками примусового впорскування
Рекомендований тип палива Неетилований бензин
Мінімальне октанове число 95
Об’єм паливного бака 36 л
Об’єм масляного бака 3 л
Трансмісія
Тип повідної муфти pDrive з регулювальними ґвинтами
Тип веденої муфти QRS (швидкого спрацьовування)
Увімкнення зчеплення Рівень моря: 3300 об./хв.
Число зубців малої зірочки 21
Число зубців великої зірочки 51 (моделі 154 (391 см)); 53 (моделі 165 (419 см))
Число зубців повідної зірочки 6
Діаметр повідної зірочки 164 мм
Гальмівна система Гальма Brembo перегонового типу з трубкою гальмівної системи в обплетенні з неіржавкої сталі
Розміри
Довжина 3312 мм, 3445 мм
Ширина Від 1080 до 1110 мм
Висота 1368 мм
Лижна база 910 або 950 мм
Габаритна довжина лиж 1058 мм
Номінальна ширина гусениці 406 мм
Номінальна довжина гусениці 3912 мм (модель 154); 4178 мм (модель 165)
Висота профілю гусениці 76 мм PowderMax Light з технологією FlexEdge
Підвіска
Передня підвіска RAS 3
Передній амортизатор KYB Pro 36 R Easy-Adjust (легкорегульований)
Макс. довжина ходу передньої підвіски 215 мм
Задня підвіска tMotion
Центральний амортизатор KYB Pro 40 Easy-Adjust (легкорегульований)
Задній амортизатор KYB Pro 40 Easy-Adjust (легкорегульований)
Макс. довжина ходу задньої підвіски 239 мм
Характерті властивості
Рама REV® Gen4 (4 покоління)
Кузов Вузької конструкції
Лижі Pilot DS 3
Сидіння Для їзди глибоким снігом
Кермо Алюмінієве, U-подібної форми із загнутими рукоятками, страхувальним поручнем і прозорими захисними щитками для рук
Висота підйомного блоку 165 мм
Стартер SHOT
Система реверсу Електронна система RER
Важіль газу/рукоятки Стандарт
Приладова панель Компактна
Дзеркала Опція
Вітрове скло Опція
Твердосплавні полози Прямокутні 3/8
Конфігурація твердосплавних полозів 102 мм, зігнуті під кутом 90°
Зчіпний пристрій Опція

Снігохід FREERIDE 154/165

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.