Мотосалон Техніка BRP Квадроцикли Can-Am Outlander MAX 1000 LTD – квадроцикл-люкс для комфортної їзди удвох

Outlander MAX 1000 LTD – квадроцикл-люкс для комфортної їзди удвох

Ціна: 18 500

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000RКвадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Моделі квадроциклів Outlander 1000 повністю оновлені за рахунок впровадження провідних в галузі двигунів, що дозволяють справлятися з будь-яким бездоріжжям, а також інновацій, значно підвищують якість їзди, рівень комфорту і точність управління даними транспортними засобами. Принцип оптимізації геометричних параметрів зчеплення з поверхнею дозволяє контролювати небажану поведінку ATV в різних умовах. Опитування водіїв і подальший аналіз їх переваг і побажань в поєднанні з ключовими принципами бренду Can-Am дозволив розробити принципово нові моделі квадроциклів Outlander.

За роки, які Аутлендер присутній на ринку, він здобув собі славу самого дорогого і престижного квадроцикла. Еталон комфорту і драйву! Девіз компанії BRP – "Техніка переваги" – повністю виправданий тисячами власників цього транспортного засобу. BRP – верх технологій, що йдуть на крок попереду конкурентів. Легендарний мотор Rotax, унікальна система повного приводу з автоматичним блокуванням, електропідсилювач з двома режимами роботи, система регулювання жорсткості пневмопідвіски на ходу – це далеко не єдині досягнення компанії.

Повністю споряджений від самого початку. Надзвичайні функціональні характеристики, стиль та універсальність із потужним двигуном 1000R Rotax усередині. Подорожуйте з пасажиром на борту протягом вихідних за будь-яких умов місцевості.

двигун квадроцикла Outlander MAX LTD 1000R

Неймовірний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax потужністю 91 к.с.

По-справжньому повний крутний момент

Повністю новий 91-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 1000R з рідинним охолодженням, чотирма клапанами на циліндр і одинарним верхнім розподільним валом відрізняється своєю, якщо можна так сказати, вишуканою бурхливою силою. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Оптимізовані повітряні потоки

Перероблені вентильовані бокові панелі

Кожна деталь була оглянута та проінспектована на те, чи може вона покращити комфорт для їзди – навіть бічні панелі та внутрішні крила пропонують кращу вентиляцію двигуна та повітряний потік.

Система інтелектуального керування дроселем

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC™) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, робочим і спортивним режимами їзди , система iTC з тросовим приводом, забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню.

дисплей квадроцикла Outlander

Цифрова приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель преміум-класу із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки та підсвічуванням забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов із кнопками для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках.

Повністю модернізовані передня та задня підвіски

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене насамперед на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків удосконаленої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передачі потужності на колеса.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Ергономічні характеристики забезпечення комфорту для пасажира

Максимум можливостей і вільного простору

Як і всі інші характеристики на квадроциклах Outlander, сидіння конфігурації MAX створено не просто так: у поєднанні з ергономічними багатопозиційними ручками керма й високо розташованими підніжками воно забезпечує підвищений комфорт під час тривалих поїздок, а пасажирське сидіння, що складається за лічені секунди, дозволяє значно збільшити вантажомісткість.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Регульовані амортизатори FOX 1.5 PODIUM QS3

Можливість регулювання відповідно до власної манери їзди

Покупці моделі Outlander MAX Limited, безсумнівно, належно оцінять низку інших удосконалень, серед яких варто відзначити встановлення амортизаторів FOX 1.5 Podium QS3 оновленої конструкції у всіх чотирьох кутах. Інженерами Can-Am розроблено спеціальне калібрування амортизаторів для моделі Limited, що забезпечує оптимальний рівень комфорту як для водія, так і для пасажира.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Лебідка WARN на 1588 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1588 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам потрібно буде витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Зачіпляє і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час спуску по схилу.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

26-дюймові шини Maxxis† BIGHORN 2.0 на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках

Колісні диски та шини преміум-класу

Готові до їзди коли і куди вам заманеться, шини Maxxis Bighorn 2.0 забезпечують плавну їзду, передбачувану поведінку на поворотах і максимальну впевненість під час підйому вгору. Їх установлено на міцні й легковагі литі алюмінієві колісні диски оновленої конструкції.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Система GPS Garmin Montana 650T з сенсорним екраном

Впевнено прямуйте обраним маршрутом

Can-Am у співробітництві з провідним виробником систем GPS Garmin оснастила модель Outlander MAX LIMITED вбудованою системою GPS Montana 650T з сенсорним екраном. З камерою 5 мегапікселів, попередньо завантаженими топографічними мапами, 4-дюймовим кольоровим дисплеєм, барометричним висотоміром, 3-координатним компасом, можливістю бездротової передачі даних та іншими функціями ця система виправдає вашу довіру в умовах їзди далеко від торованих шляхів.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R

Стандартні характеристики для виконання важких робіт

Готовий до негайного виконання робіт

З найбільшим у галузі тяговим зусиллям 750 кг, переднім та заднім багажниками з точками кріплення системи LinQ й багатофункціональною приладовою панеллю квадроцикл Outlander стане вашим кращим помічником у виконанні робіт і товаришем у розвагах.

Квадроцикл Outlander MAX LTD 1000R 2020 року - характеристики і специфікації

Двигун
Тип 91 к.с., здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 976 см³ з рідинним охолодженням
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Безступінчаста трансмісія (варіатор), P / R / N / H / L, стандартне гальмування двигуном
Приводний механізм Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE
Рульове керування з підсилювачем Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Підвіски
Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі дугоподібної конструкції з переднім стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 23 см
Передні амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3
Задня підвіска Незалежна торсійна підвіска на поздовжніх важелях (TTI). Довжина ходу 25 см
Задні амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3
Гальма
Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 214 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Один вентильований гальмівний диск 214 мм з гідравлічним двопоршневим супортом
Шини/колісні диски
Передні шини Maxxis Bighorn 2.0 27 x 9 x 14 дюймів (69 x 23 x 36 см)
Задні шини Maxxis Bighorn 2.0 27 x 11 x 14 дюймів (69 x 28 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві
Розміри
Д х Ш х В 239 x 122 x 135 см
Колісна база 150 см
Дорожній просвіт 28 см
Висота сидіння 88 см
Вага (сухого) 408 кг
Вантажомісткість Передній стелаж: 45 кг
Задній стелаж: 90 кг
Багажний простір 21 л
Тягове зусилля буксування 750 кг
Ємність паливного баку 21 л
Характерні властивості
Приладова панель Цифрова з дисплеєм 7,6 дюймів: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик положення передачі, індикатор повного приводу, покажчик температури, покажчик запасу палива в перекладі на відстань, світлові індикатори роботи двигуна, покажчик рівня палива, годинник.
Лебідка Лебідка WARN на 1588 кг з роликовим тросоукладником
Захист Зміцнені передній та задній бампери, вітрові щитки керма, бризковики
Прилади Вбудована/знімна система GPS Garmin Montana 650t з сенсорним екраном, розетка постійного струму типу запальнички в консолі, стандартний роз’єм у задній частині (15 A)
Освітлення 230 Вт від двох 60-ватних прожекторних фар і двох 55-ватних хвостових ліхтарів/стоп-сигналів зі світловідбивачами
Сидіння Система, що дозволяє перетворювати заднє сидіння на багажний стелаж (CRS)
Протиугінна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.)
Гарантія
Базова 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.