Мотосалон Техника BRP UTV Can-Am Traxter Мотовсюдихід Traxter HD5 додає споживацької цінності!

Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Мотовсюдихід Traxter HD5 додає споживацької цінності!

Ціна: 12 900

Новий надійний, функціональний та універсальний мотовсюдихід Can-Am Traxter HD5 додає цьому модельному ряду позашляховиків марки Can-Am надзвичайної вантажомісткості й корисної вантажопідіймальності вкупі з високою споживацькою цінністю для відповідної аудиторії.

Основні переваги:

  • Надзвичайна споживацька цінність в утилітарно-рекреаційному сегменті.
  • Зручна адаптивність та універсальність як для виконання тяжких робіт, так і для розважального використання під час відпочинку.

Із випуском нового мотовсюдихода Traxter HD5, компанія BRP розширила свій модельний ряд утилітарно-рекреаційних позашляховиків Can-Am Traxter.

Відтепер платформу Traxter реалізовано й у середньолітражному виконанні, що характеризується високими ходовими якостями і споживацькою цінністю, водночас зберігаючи фірмову надійну, функціональну та універсальну конструкцію, характерну для всіх моделей Traxter.

"Мотовсюдихід Can-Am Traxter HD5 забезпечує функціональність повнорозмірного позашляховика і неперевершену універсальність за доволі привабливою ціною, – пояснив Марк-Андре Дюбуа (Marc-André Dubois), Директор з глобального маркетингу позашляхових транспортних засобів Can-Am. – Додавання практичних конфігурацій Traxter HD5 допоможе нам розширити родину мотовсюдиходів Traxter відповідно до ринкового попиту, а також збільшити присутність і вплив марки Can-Am в утилітарно-рекреаційному галузевому сегменті, який користується надзвичайною популярністю серед споживачів".

НАДІЙНИЙ

Traxter HD5 так само надійний, як і його більші родичі. Двигун Rotax HD5 відкалібровано для забезпечення надзвичайної потужності і крутильного моменту для роботи на фермі, в полі чи на природі. Цей унікальний двигун не вимагає введення до експлуатації й не потребує жодного технічного обслуговування протягом 1-го року, що еквівалентно 200 мотогодинам або 3000 км пробігу. До того ж, ця модель має напрочуд надійну безступеневу коробку передач (варіатор CVT), оснащену функцією гальмування двигуном, захистом повідного ременя й оптимізованою для важких робіт знижувальною передачею в стандартній комплектації.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ

Traxter HD5 має тривку та надійну високоміцну ходову частину з низьколегованої сталі, передню підвіску на подвійних A-подібних важелях, унікальну зміцнену торсійну задню підвіску на подовжніх A-подібних важелях (TTA-HD), а також передні та задні двотрубні газонаповнені амортизатори з ходом 25,4 см. Мотовсюдихід Can-Am HD5 також має кліренс майже 27 см, передній диференціал із системою автоматичного блокування Visco-Lok і перемиканням між режимами їзди з приводом на 2 або 4 колеса (2WD/4WD) та 25-дюймові (63,5 см) шини Maxxis на 12-дюймових колісних дисках, що забезпечує чудові ходові якості в умовах бездоріжжя. Крім того, мотовсюдихід Traxter HD5 оснащений ще низкою функціональних характеристик, зокрема, тягловим зусиллям до 680 кг і корисною вантажопідіймальністю 544 кг. Надміцний кузов відрізняється зручною адаптивністю й має номінальну вантажну місткість 272 кг, а також конструкцію із самоскидною платформою і повнофункціональний задній відкидний борт. До того ж, ці мотовсюдиходи отримали найбільший у галузі паливний бак місткістю 40 л, а це означає, що Ви можете зробити більше важливих справ, не витрачаючи зайвого часу на дозаправлення.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ

Простора та зручна кабіна має повністю функціональну та комфортну конструкцію зі зміщеними вперед опорними стійками, відкритою конфігурацією приладової панелі й багатомісним нерознімним сидінням VERSA-PRO (як у вантажних автомобілів), яке розраховано на розміщення до 3 дорослих осіб та ще й відкидається, додаючи вільного простору в кабіні. В конфігурації Traxter DPS HD5 місткість багажних відділень кабіни сягає 39,5 л із підстаканниками, відділенням під передньою панеллю й водонепроникним інструментальним боксом, що не має аналогів у галузі. Утилітарності додає й конструкція кузова з інтегрованими елементами системи швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, вмонтованими гачками-фіксаторами й кріпильними точками, а також багато канавок для зручного встановлення розділових панелей кузова.

Мотовсюдиходи Traxter HD5 пропонуються у двох конфігураціях – базовій та DPS, трьох варіантах забарвлення, включаючи опційне камуфляжне покриття Mossy Oak Break-Up Country, що наноситься методом занурення у водний розчин.

Родина мотовсюдиходів Traxter є також надзвичайно адаптивною: ми пропонуємо цілий асортимент із 160 оригінальних аксесуарів Can-Am, які забезпечують чисельну кількість варіантів індивідуальної доукомплектації транспортних засобів залежно від власних потреб.

Отже, надійні, функціональні та універсальні мотовсюдиходи Traxter HD5 характеризуються неперевершеною споживацькою цінністю, пропонуючи повнорозмірний "будинок на колесах", оснащений сучасними функціями високого рівня комфорту та зручності, спрощуюючий виконання найважчих робіт.

Мотовсюдихід Traxter HD5 – опис і комплектація

Двигун
Двигун HD5
Тип 38 к.с., здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax® 427 см³ з рідинним охолодженням
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC™) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Безступінчаста трансмісія PRO-TORQ (CVT), P/R/N/H/L, стандартне гальмування двигуном
Привідний механізм Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco-Lok
Сприяння керуванню Система автоматичного контролю стійкості на схилі
Рульове керування з підсилювачем Тільки в конфігурації Traxter DPS HD5
Підвіска
Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі, довжина ходу 25 см
Передні амортизатори Двотрубні газонаповнені амортизатори
Задня підвіска Посилена торсійна задня підвіска на поздовжніх A-подібних важелях (TTA-HD) з зовнішнім стабілізатором поперечної стійкості, довжина ходу 25 см
Задні амортизатори Двотрубні газонаповнені амортизатори
Гальма
Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 220 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 220 мм з гідравлічними однопоршневими супортами
Шини/колісні диски
Передні шини Maxxis M923J 25 x 8 x 12 дюймів (64 x 20 x 31 см)
Задні шини Maxxis M924J 25 x 10 x 12 дюймів (64 x 25 x 31 см)
Колісні диски 12-дюймові сталеві
Розміри
Д х Ш х В 305 x 158 x 192 см
Колісна база 212 см
Дорожній просвіт 27 см
Суха вага 583 кг
Каркас Ухвалений згідно ROPS (промисловий стандарт на пристрої для захисту від перевертання) профільований каркас. Сертифікати ISO 3471 та OSHA.
Розмір кузова 97 x 138 x 31 см
Вантажомісткість кузова 272 кг
Навантаження на задній борт 113 кг
Місткість багажних відділень Загальна: 12 л
Під передньою панеллю (закритого типу): 1 л
У передній панелі: 7 л
Підлокітники і підстаканники: 4 л
Тягове зусилля 680 кг
Корисне навантаження 544 кг
Ємність паливного баку 40 л
Кількість місць 3
Характерні властивості
Приладова панель Багатофункціональна аналогова/цифрова: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори ременів сидіння, діагностичний центр, годинник, автоматичне відключення
Акумуляторна батарея 12 В (18 амп./год.)
Магнітоелектричний генератор 580 Вт
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в консолі (20 А)
Освітлення Чотири 35-ватні фари: передні фари зі світловідбивачами для забезпечення широкого кола огляду і світлодіодні хвостові ліхтарі
Лебідка -
Сидіння Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO: відкидні пасажирські сидіння з гачками-защіпками в нижній частині і профільованими кутами для зручної посадки та виходу з кабіни
Захист Вбудований передній сталевий бампер, центральна плита захисту днища
Тип зчіпного пристрою Приймальний зчіпний пристрій 5 см
Кермо Рульова колонка з регульованим кутом нахилу
Гарантія
Базова 24 місяці для персонального користування
6 місяців для комерційного/прокатного користування.
1 рік без необхідності технічного обслуговування і простота доступу до основних об’єктів технічного обслуговування.

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.