Мотосалон Техника BRP Мотовездеходы Can-Am (SSV) Can-Am Maverick X3 X rc Turbo R – Born to Rock!

Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Can-Am Maverick X3 X rc Turbo R – Born to Rock!

Цена: 29 500

Born to Rock – з таким гаслом інженери Can-Am, захоплені ідеєю Rock Climbing (скелелазіння), додали літери RC до назви моделі X3 X rc Turbo R – нового мотовсюдиходу для перегонів не тільки звичайною місцевістю, а й горами і скелями завдяки спеціально розробленій системі блокування переднього диференціалу Smart-Lok, підвіскам з регульовамини амортизаторами Fox Podium, 14-дюймовим алюмінієвим колісним дискам і 30-дюймовим шинам Maxxis Liberty. Якщо ви обожнюєте мчати вперед широкими просторами, і випробовувати свою машину на стійкість для вас звичайне діло, то Maverick X3 X rc Turbo R – саме те, що вам потрібно.

Мотовсюдихід Maverick X3 X rc TURBO R у кольорі чорно-синій металік (Carbon Black & Octane Blue)Мотовсюдихід Maverick X3 X rc TURBO R у кольорі чорно-синій металік (Carbon Black & Octane Blue)Мотовсюдихід Maverick X3 X rc TURBO R у кольорі чорно-синій металік (Carbon Black & Octane Blue)

Maverick X3 X rc Turbo R їде скелями

Оптимальні функціональні характеристики з шириною 183 см

Розширюємо межі можливого

Наскільки далеко наші інженери пішли у розширенні горизонтів можливостей? Маючи ширину 183 см, модель X3 X rc Turbo R характеризується геометрією перегонового типу, максимально оптимізованою завдяки високоефективній підвісці, колісним дискам і шинам, обраним для забезпечення абсолютної керованості та контролю. Якщо ви обожнюєте мчатися вперед широкими просторами, а випробувати свою машину на стійкість для вас звичайне діло, то ця конфігурація – саме те, що вам потрібно.

двигун Rotax ACEНайкращий в галузі 172-сильний двигун Rotax® ACE з турбонаддувом і проміжним охолодженням

Приголомшлива потужність

Зустрічайте короля двигунів для мотовсюдиходів! Створений із застосуванням найточніших інженерних інструментів, трициліндровий двигун Rotax ACE є справжнім лідером у галузі. Маючи потужність 172 кінські сили* при 7250 об./хв. й 168 Нм крутильного моменту при 6500 об./хв., він забезпечує просто неймовірну швидкість за будь-яких умов місцевості. Розкажіть друзям: розгін від 0 до 96 км/год. за якихось 4,4 секунди*.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

smart-lok система блокування переднього диференціалаПередній диференціал, що блокується

Технологія Smart-Lok

Ексклюзивна технологія Smart-Lok™ від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення дуже важкої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В "інтелектуальному режимі" система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Ніколи раніше водіям не пропонували максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях, що забезпечують оптимальну посадку й відчуття впевненості під час їзди, а також небачено швидкий розгін, притаманний лише мотовсюдиходам Maverick X3 X rc Turbo R.

Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

рух повітря у двигуні RotaxУдосконалена динаміка повітряних потоків

Вітер, який працює

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і приємистості, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерний для двигуна Rotax ACE рикаючий звук під час випуску відпрацьованих газів.

рух повітря у двигуні RotaxНадефективна та легковага рама

Каркас, створений з розумом

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що це означає? На 53% краща крутильна жорсткість і на 20% легша вага, ніж у моделі найближчого конкурента.

Maverick X3 X rc - трансмісія з системою QRS-X

Трансмісія з системою QRS-X

Без розриву потоку потужності

Компактний високоефективний варіатор із системою QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим ременем на сьогоднішній день все ще залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Maverick X3 X rc - підвіска TTX

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу та вигнутими нижніми ланками

Неймовірна підвіска

Чотириланкова торсійна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації Х (ТТХ) від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три ланки, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею протягом їзди, навіть у режимі подовженого ходу підвіски. І що в результаті? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Maverick X3 X rc - кабіна Ergo-Lok з регульованими сидіннями

Кабіна Ergo-Lok з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках

Орієнтований на водія

Все на своїх місцях, від педалі акселератора і гальм центрального розташування, як у спортивних автомобілів, до плаского рульового колеса перегонового типу з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

захист мотовсюдиходу Maverick X3 X rc

Захист як у перегонових авто

Безпеку гарантовано

Висувні прив’язні ремені з кріпленням у 4 точках у стандартній комплектації. Напів-дверцята і алюмінієвий дах у стандартній комплектації. Передні та задні буксирні анкери та брус для захисту від лобового зіткнення також входять до стандартної комплектації для забезпечення повного захисту під час випробувань і підкорення скелястої місцевості на межі можливостей.

освітлення мотовсюдиходу Maverick X3 X rc

ДНК торгівельної марки Can-Am у поєднанні з дизайном нового покоління

Відверто несамовитий

Джерелом несамовитої енергії мотовсюдихода є суміш орієнтованих на потужність механічних і структурних елементів дизайну, від фірмових світлодіодних ліхтарів до високотехнологічної кабіни. Більш того, для такого богатирського мотовсюдихода як Maverick X3 X rc Turbo R дизайнерами був обраний футуристичний яскраво-блакитний колір забарвлення.

шини мотовсюдиходу Maverick X3 X rc30-дюймові шини Maxxis Liberty з високоеластичного матеріалу

Для жорстких випадків

З огляду на інші вдосконалення на моделях Maverick, новітні 30-дюймові шини Maxxis Liberty на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках з бедлоками можуть сприйматися як незначне покращення, але агресивний малюнок протектора та надміцна конструкція роблять їх ключовим фактором безпрецедентного розширення можливостей мотовсюдиходів X3 в умовах найбільш перетятої місцевості.

підвіски мотовсюдиходу Maverick X3 X rcПовністю регульовані амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром і перепускним клапаном

Удосконалена підвіска

Мотовсюдиходи Maverick X3 X rc оснащені повністю регульованими комбінованими амортизаторами FOX 2.5 Podium RC2 PHG Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (передні) та найкращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 Podium RC2 HPG з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (задні) для забезпечення найточнішої роботи підвіски.

днище мотовсюдиходу Maverick X3 X rcПлити захисту днища з високомолекулярного матеріалу для максимального захисту

Задоволення від суворих умов

Повний комплект захисного приладдя, від захисних плит днища з високомолекулярного матеріалу і відбивачів каміння з надвисокомолекулярного матеріалу до захисту диференціала і захисних щитків підвіски з високомолекулярного матеріалу; тобто, мотовсюдиходи X rc Turbo R мають високомолекулярні захисні елементи вдосконаленої конструкції саме там, де вони найбільше потрібні.

лебідка мотовсюдиходу Maverick X3 X rcВисокоефективна лебідка

Легко витягне з будь-якої халепи

Лебідка на 2000 кг з синтетичним тросом, встановлена на передньому бампері, надає мотовсюдиходу X rc достатню силу, щоб витягнути і себе, і своїх суперників із найтяжчих пасток, що трапляються на пересіченій місцевості.

Maverick X3 X rc TURBO R – характеристики і комплектація

Двигун Rotax ACE
Тип 172 к.с., трициліндровий двигун з турбонаддувом Rotax ACE (покращена ефективність згоряння) 900 см³, рідинне охолодження з проміжним охолоджувачем та високопродуктивним повітряним фільтром Donaldson
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC™) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Варіатор з системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з посиленою вентиляцією, L / H / N / R / P
Привідний механізм Передній диференціал, що блокується з ексклюзивною технологією Smart-LokTM*. Справжня 4-діапазонна система контролю тяги: 2 × 4 заблокований передній диференціал/4 ROCK (режим їзди скелястою місцевістю)/ 4 TRAIL (режим їзди позашляховими трасами).
Рульове керування з підсилювачем Високомоментна тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS™)

Підвіска

Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі вигнутої конструкції (як у перегонових вантажівок) зі стабілізатором поперечної стійкості/довжина ходу 56 см
Передні амортизатори Комбіновані амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою
Задня підвіска 4-ланкова торсійна підвіска на поздовжніх важелях Х (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості та вигнутими нижніми ланками, довжина ходу 61 см
Задні амортизатори Амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою

Гальма

Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 262 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Два вентильованих гальмівних диска 248 мм з гідравлічними двопоршневими супортами

Шини/колісні диски

Передні шини Maxxis Liberty 30 x 10 x 14 дюймів (76 x 25 x 36 см)
Задні шини Maxxis Liberty 30 x 10 x 14 дюймів (76 x 25 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові алюмінієві з бедлоками

Розміри

Д х Ш х В 338 x 183 x 170 см
Колісна база 259 см
Дорожній просвіт 38 см
Вага (сухого) 794 кг
Каркас Двофазна сталь 980, суцільнозварна
Вантажомісткість 91 кг з системою швидкого кріплення LinQ™
Багажний простір Загальна: 9 л
Речовий ящик: 6 л
Центральна консоль: 3 л
Підстаканники: 0,4 л
Ємність паливного баку 40 л

Характерні властивості

Приладова панель Багатофункціональна аналогова /цифрова: спідометр, тахометр, одометр, лічильники щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатори спортивного режиму/режиму ECO™, ременів сидіння й повного приводу, діагностичний центр, годинник, автоматичне відключення
Лебідка Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом
Захист Передній бампер, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного матеріалу із захисними плитами в місці розташування диференціала та під бампером, напівдверцята, повний алюмінієвий дах, відбивачі каміння з надвисокомолекулярного матеріалу, прив’язні ремені з кріпленням у 4 точках і м’якими наплічниками, брус для захисту від лобового зіткнення й захисні щитки важелів передньої та задньої підвіски з високомолекулярного матеріалу
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в центральній консолі
Освітлення Світлодіодні фари й хвостові ліхтарі з унікальними фірмовими світлодіодами Can-Am
Протиугонна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.™) з кнопкою запуску/вимкнення двигуна

Гарантія

Базова 24 місяці для персонального користування
6 місяців для комерційного/прокатного користування

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.