Мотосалон Техника BRP Гидроциклы Sea-Doo Sea-Doo GTR-X 230 – найдоступніший Х-гідроцикл

Это круче "ЧЕРНОЙ ПЯТНИЦЫ"!
Благодаря активной поддержке компании-производителя мы снижаем цены!

Sea-Doo GTR-X 230 – найдоступніший Х-гідроцикл

Цена: 15 900

гидроцикл sea-doo gtr x 230гидроцикл sea-doo gtr x 230 Розгін гідроциклу Sea-Doo GTR-X 230 до 96,6 км/год (60 миль/год) – за 5,29 секунди! GTR-X наибільш доступний X-аквабайк! Насолоджуйтесь неперевершеним контролем з системою Ergolock і новим потужним наддувом 230-сильного двигуна Rotax.

Sea-Doo GTR-X 230ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим із Вашим судном, зручно зафіксувавши своє тіло, яке ніби зростається з гідроциклом завдяки вузькому сидінню гоночного типу, нахиленим клинчастим упорам для ніг і системі регульованого ергономічного рульового керування (A.E.S.), що забезпечують відчутне покращення рівня керованості й контролю під час їзди.

Sea-Doo GTR-X 230 боковий вигляд гідроциклуСТВОРЕНИЙ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ!

КОНСТРУКЦІЯ, ВІДЗНАЧЕНА НИЗКОЮ НАГОРОД

Конструкція гоночного типу створювалася спеціально під потреби шанувальників потужної швидкісної їзди. Під час розробки кожного конструктивного елементу наші інженери виходили з того, щоб зробити Вашу їзду якнайшвидшою, більш захопливою і невимушеною. Громадськість зустріла цю конструкцію шквалом схвальних відгуків і захоплення, але насправді (відкриємо Вам таємницю) ми створювали її задля того, щоб здобути славу й перемоги саме для Вас, наші водії!

мотор Rotax 1500 HO ACE гідроциклів Sea-Doo НОВИНКА 2017 РОКУ

ДВИГУН ROTAX 1500 HO ACE

Зустрічайте нове покоління надійних наддувних двигунів Rotax, які відтепер оснащені технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE). Оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, цей новий двигун швидший і потужніший за свого попередника але так само паливоекономічний.

система VTS гідроциклу GTR-X 230ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS)

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування, які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

приладовою панеллю конфігурації X гідроциклу GTR-X 230КОНТРОЛЬ УСІХ ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ "НА ХОДУ", ТОБТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ЇЗДИ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ КОНФІГУРАЦІЇ X З ІНДИКАТОРОМ ТИСКУ НАДДУВУ

З приладовою панеллю конфігурації X Вам достатньо короткого погляду, щоб миттєво переглянути показання спідометра, дізнатися, скільки часу Ви вже у дорозі або перевірити максимальну інтенсивність роботи двигуна, кинувши око на зручний індикатор тиску наддуву.

система iBR на аквабайку GTR-X 230ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху майже на 49 м*, а також підвищення рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

система iTC на аквабайку GTR-X 2303 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

система охолодження двигуна на аквабайку GTR-X 230ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може спричинити механічні пошкодження компонентів, підвищуючи його надійність та надаючи Вам впевненості.

GTR-X 230 – технічні дані і специфікації

Пасажиромісткість

Кількість місць 2
Вантажність 182 кг

Двигун

Двигун Rotax® 1500 HO ACE™
Робочий об'єм 1494 см³
Система впуску З наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачем (інтеркулером)
Охолодження Замкнена система охолодження (CLCS)
Система реверсу Електронна система iBR®
Стартер Електричний
Тип палива З октановим числом 87 (АІ-95)
Система iTC™ Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO®, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш приємисте управління, краща маневреність і зручніше керування судном.
Навчальний ключ системи iControl® Програмований "навчальний ключ" дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія.
Система шумазниження D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
Замкнена система охолодження Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

Розміри

Ємність паливного баку 60 л
Витрати палива 46 л/ч
Довжина 332 см
Ширина 123 см
Вага (сухого) 373 кг
Місткість для зберігання речей 116 л

Корпус

Тип GTI
 • Платформа середнього розміру;
 • Помірно глибокий V-подібний корпус;
 • Надійний і маневрений.
Колір California-Green & Metallic-Black – зелено-чорний

Характерні властивості

Система інтелектуального керування iControl "Мозок", "комп’ютер", який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
Прогулянковий/спортивний режим Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати простим натисканням кнопки перемикання (кнопка "Sport"), забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
Режим економії палива (ECO) Ця функція системи іТС автоматично визначає найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальне число обертів двигуна на хвилину для найбільшої економії палива.
Система ErgoLock ступінчастої конструкції Поєднання вузького сидіння перегонового зразка з системою фіксації колін і нахилених клинчастих упорів для ніг, що дозволяє буквально "намертво" зафіксувати положення стоп під час виконання різких поворотів. Усе зазначене дає можливість швидше долати повороти й проводити на воді значно більше часу завдяки зменшенню навантаження і втоми водія відповідно.
Система регулювання диференту (VTS) Принцип роботи система диферентування VTS™ полягає в регулюванні кута нахилу сопел для зміни характера ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS™ передбачає запрограмовані позиції для швидкого регулювання кута диференту, які активуються за допомогою регуляторів на рукоятках керма.
РЧ-ключ системи D.E.S.S. Завдяки застосуванню радіочастотної технології та шарнірній конструкції ключа, система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.
Система рульового керування з відпущеним дроселем (O.T.A.S.™) -
Приладова панель Установки системи VTS™, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, індикатори прогулянкового й спортивного режимів і режиму економії палива ECO®, індикатор переднього ходу-нейтральної передачі-заднього ходу (F-N-R) тощо.
Інші
 • Рукоятки керма з упором для руки;
 • Спонсони;
 • Амортизатори;
 • Ширококутні дзеркала;
 • Буксирний гак;
 • Килимки в нішах для ніг;
 • Килимок на платформі для стрибків у воду з логотипом конфігурації X;
 • Задні поручні;
 • Ремені сидіння;
 • Паливозаливна горловина вищого розташування;
 • Передній бризковідбивач;
 • Подвійні зливні пробки;
 • Промивальний комплект;
 • Шнур аварійної зупинки з поплавцем;
 • Посібник для водія, навчальне відео та буклет;

Водометний рушій

Система iBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії 3-го покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR® дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів*, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, який суттєво спрощує причалювання.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.
Імпелер з неіржавкої сталі Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Комплектація

Кермо перегонового типу, регульоване по висоті З інтервалом регулювання по висоті до 73 мм наше кермо з телескопічною рульовою колонкою дозволяє водіям, незалежно від їхнього зросту, не втрачати впевненості в будь-яких, навіть найжорсткіших умовах.
Функція контролю під час запуску Високотехнологічна, легка в користуванні система контролю під час запуску, яка активується за допомогою елементів управління на рукоятках керма, здійснює автоматичне регулювання кута нахилу водометного насоса для забезпечення оптимального контролю розгону в будь-яких умовах.
Додаткові функції приладової панелі Покажчик запасу палива в перекладі на час/відстань, покажчик максимальної/середньої швидкості/обертів/хв., таймер тривалості процесу/операції, датчик температури двигуна, приладова панель конфігурації X, нахилені клинчасті упори для ніг
Забарвлення конфігурації X California Green Metallic and Black

Опції/аксесуари

Аксесуари за додатковим замовленням
 • Підніжка для підняття на борт;
 • Глибиномір;
 • Водонепроникна сумка;
 • Передній речовий бокс;
 • 12-вольтна розетка з установчим комплектом;
 • Набір засобів безпеки;
 • Трюмний насос;
 • Пісковий якір;
 • Вогнегасник;
 • Пристібні кранці з установчим комплектом;
 • Причіп Move;
 • Чохол для гідроциклів.

Гарантія

Базова 24 (двадцять чотири) місяці для особистого використання
4 (чотири) місяці для комерційного / прокатного використання

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.