Мотосалон Техніка BRP Квадроцикли Can-Am Outlander 650 MAX XT – утилітарно-туристичний квадроцикл

Outlander 650 MAX XT – утилітарно-туристичний квадроцикл

Ціна: 14 100

Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650

Недарма цей квадрік називають утилітарним: повнопривідний мотовсюдихід з багажниками і фаркопом корисний і для туристичних поїздок, і як "гонщик" для кантрі-кросів, а одягни йому комплект гусениць Apache і додай снігоприбиральний ківш – вийде хороший помічник для прибирання снігу.

Яскравий дизайн, в міру зубаста гума, багажники на хвості і передньому щиті, повноцінне пасажирське сидіння для двох! У квадроцикла подовжена база, пасажирське крісло мирно уживається з багажником, а не перекриває його. Крім того, для пасажира передбачені підніжки. Власне, наявність пасажирського місця говорить про те, що квадрік призначений скоріше для покатушек. Чистити сніг у заміського будинку або тягати причіп з дровами теж можна, але частіше хочеться покататися навколо дачі або поїхати на полювання удвох – що може бути краще?!

Квадроцикли Outlander 650 MAX XT 2021 року – ціни Мотосалону BRP

КвадроциклиКолірЦіна, євро
Outlander 650 XTMossy Oak Break-up Country Camo14 200
Outlander 650 XTBoreal Green14 100

Додаткове обладнання відтепер входить у базову комплектацію. Покращений зовнішній захист, модернізовані бампери і лебідка в фабричній комплектації гарантують їх відповідність для подолання викликів протягом ваших наступних пригод.

Rotax 62 к.с. - двигун квадроцикла OUTLANDER MAX XT 650

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax: різні конфігурації на вибір

Напишіть власну історію Rotax

Відтепер офіційна пропозиція двигунів включає здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів найпотужніший в галузі 91-сильний Rotax 1000R, 62-сильний Rotax 650 або 78-сильний Rotax 850 з V-подібним розташуванням циліндрів – то ж вибір за вами! Водночас конструкція квадроциклів Outlander забезпечує передачу всього доступного крутного моменту на землю, високу чутливість механізму відкриття дросельної заслінки, характерне ревіння під час запуску й більш ніж достатню потужність. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

динамічна система рульового керування квадроцикла OUTLANDER

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Передня та задня підвіски квадроциклів OUTLANDER

Передня та задня підвіски повністю переробленої конструкції

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

лебідка квадроциклу OUTLANDER MAX XT

Лебідка WARN на 1588 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1588 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор) квадроциклів OUTLANDER

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Зачіпляє і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час їзди вниз схилом.

Система інтелектуального керування дроселем квадроциклів OUTLANDER

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, робочим і спортивним режимами їзди, система iTC дроселя з тросовим приводом забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню – стандартна функція для всіх комплектацій моделей 850 та 1000R.

шини ITP Terracross - шини квадроциклів OUTLANDER MAX XT

26-дюймові шини ITP Terracross і 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски

Колісні диски та шини преміум-класу

Маючи функціональні характеристики, що не поступаються їхньому чудовому зовнішньому погляду, 14-дюймові (36 см) литі алюмінієві колісні диски зі зменшеною непідресореною вагою та підвищеною міцністю оснащені зносостійкими 26-дюймовими (66 см) 6-шаровими шинами ITP Terracross з малюнком протектора, що забезпечує комфортну їзду й міцне зчеплення з поверхнею в умовах позашляхової їзди.

Цифрова приладова панель квадроциклу OUTLANDER MAX XT 650

Цифрова приладова панель із дисплеєм 4,5 дюймів

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте, вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель із дисплеєм 4,5 дюймів підсвічується, забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов і має кнопки для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках – стандартна функція для всіх комплектацій моделей 850 та 1000R.

Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650

Різні варіанти забарвлення (включаючи "камуфляж") й зносостійке покриття

Колір чи камуфляж?

Навіть елементи зовнішнього оздоблення виконані на совість: міцні панелі з висококласного фарбованого пластику надають квадроциклам Outlander чудовий зовнішній вигляд й здатність успішно протистояти зносу та пошкодженням. До того ж, завдяки унікальній технології виробництва, ці пластикові панелі надовго зберігають покриття і є стійкими до подряпин. А пропоноване за додатковим замовленням камуфляжне покриття Mossy Oak Break-Up Country преміум-класу, яке наносять за технологією вологого занурення, має розкішний зовнішній вигляд і такі ж чудові характеристики. Іншими словами, ви отримаєте саме те, на що очікували!

Квадроцикл OUTLANDER MAX XT 650

Стандартні характеристики для виконання важких робіт

Готовий до негайного виконання робіт

З найбільшим у галузі тяговим зусиллям 750 кг, переднім та заднім багажними стелажами з точками кріплення системи LinQ й багатофункціональною приладовою панеллю квадроцикл Outlander стане вашим головним помічником під час виконання робіт і відпочинку.

Квадроцикл BRP Can-Am Outlander MAX 650 XT – характеристики і специфікації

Колір Камуфляж Камуфляж "дубове листя"
Зелений (boreal green)
Двигун
Тип 59 к.с., здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 650 см³, з рідинним охолодженням
Система подачі палива Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)
Трансмісія Безступінчаста трансмісія (варіатор), P / R / N / H / L, стандартне гальмування двигуном
Приводний механізм Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE
Рульове керування з підсилювачем Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Підвіски
Передня підвіска Подвійні A-подібні важелі дугоподібної конструкції з переднім стабілізатором поперечної стійкості. Довжина ходу 23 см
Передні амортизатори Мастильні
Задня підвіска Незалежна торсійна підвіска на поздовжніх важелях (TTI). Довжина ходу 25 см
Задні амортизатори Мастильні
Гальма
Передні гальма Два вентильованих гальмівних диска 214 мм з гідравлічними двопоршневими супортами
Задні гальма Один вентильований гальмівний диск 214 мм з гідравлічним двопоршневим супортом
Шини/колісні диски
Передні шини ITP Terracross 26 x 8 x 14 дюймів (66 x 20 x 36 см)
Задні шини ITP Terracross 26 x 10 x 14 дюймів (66 x 25 x 36 см)
Колісні диски 14-дюймові литі алюмінієві
Розміри
Д х Ш х В 239 x 122 x 135 см
Колісна база 150 см
Дорожній просвіт 28 см
Висота сидіння 88 см
Вага (сухого) 375 кг
Вантажомісткість Передній стелаж: 45 кг
Задній стелаж: 90 кг
Багажний простір 21 л
Тягове зусилля буксування 750 кг
Ємність паливного баку 20,5 л
Характерні властивості
Приладова панель Багатофункціональна цифрова: спідометр, тахометр, одометр, лічильники Прилади щоденного пробігу й мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик положення передачі, індикатор повного приводу, діагностичний центр, годинник
Лебідка Лебідка WARN на 1588 кг з роликовим тросоукладником
Захист Посилені передній і задній бампери, ручки керма з вітрозахисними щитками, підкрилки
Прилади Розетка постійного струму типу запальнички в консолі, стандартний роз’єм у задній частині (15 A)
Освітлення 230 Вт від двох 60-ватних прожекторних фар і двох 55-ватних хвостових ліхтарів/стоп-сигналів зі світловідбивачами
Сидіння Система, що дозволяє перетворювати заднє сидіння на багажний стелаж (CRS)
Протиугінна система Радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.)
Гарантія
Базова 2 роки

Can-Am

логотип can-am

Купити квадроцикли Can-Am у мотосалоні BRP Логос-Київ.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакти

Мотосалон BRP "Логос-Київ"
Київ, вул. Юрія Іллєнка, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Олексій Штам

Мапа сайту

Напишіть вігук про мотосалон Логос-Київ.