Знову революція у галузі – новий трицикл Can-Am Ryker

Ціна: від 9950

трицикл Ryker

Компанія BRP здійснила переворот серед трициклів, випустивши принципово нову модель CAN-AM RYKER і продовжуючи концентрувати увагу на навчанні водінню.

Трицикл Can-Am Ryker дійсно зробив переворот у галузі триколісного транспорту. Він...

  • Доступний: відносно невелика ціна і легке керування завдяки технології twist-and-go (поверни ручку газу і рушай);
  • Забавний: це інноваційна їзда без компромісів, що вселяє впевненість у собі;
  • Великі можливості модифікації згідно з вимогами користувача: понад 75 тисяч способів персоналізації, включаючи установлення знімного допоміжного обладнання.

Трицикл оснащений двигуном в одному з двох варіантів:

  • двоциліндровий Rotax 600 ACE (47 к.с.);
  • трициліндровий Rotax 900 ACE (77 к.с.).

Він також має:

  • міцний карданний вал;
  • регульовані кермо і підніжки;
  • автоматичну трансмісію.

Та багато іншого...

Денвер (штат Колорадо), 9 вересня 2018 року – BRP здійснює переворот у категорії триколісних транспортних засобів, оголосивши про запуск абсолютно нової моделі. Can-Am Ryker – це ідеальний вибір для чоловіків і жінок, які жадають неймовірних пригод, а також для тих, кому ще належить відкрити для себе відчуття радості, яке приносить їзда по відкритій усім вітрам дорозі.

трицикл Ryker

Can-Am Ryker – абсолютно нова модель у лінійці дорожніх транспортних засобів Can-Am, яка відтепер складається з родин моделей Can-Am Ryker і Can-Am Spyder. Ryker спроектований таким чином, щоб дати можливість отримати досвід водіння по відкритій дорозі якомога більшій кількості людей, пробивши бар'єр недоступності легкістю керування і низькою купівельною ціною.

"Наші дослідження показали, що тисячі людей у всьому світі з задоволенням їздили б на трициклах, якби вони були більш доступними", – сказав Жозе Перро (Josée Perreault), старший віце-президент підрозділу дорожніх транспортних засобів Can-Am у BRP. "CanAm Ryker ламає цей бар'єр без будь-яких компромісів - він високотехнологічний і містить у собі довгий перелік інноваційних конструктивних особливостей і технологій... До того ж він відмінно виглядає і на ньому дуже весело кататися!"

Can-Am Ryker оснащений двигуном в одному з двох відомих варіантів: двоциліндровим Rotax 600 ACE або трициліндровим Rotax 900 ACE. Він також має міцний карданний вал, який не потребує регулювання, балансування або обслуговування, що знижує експлуатаційні витрати. Водіям також сподобаються регульовані кермо і підніжки, які можна підганяти під власний зріст і переваги за лічені секунди без необхідності використання жодних інструментів або деталей.

трицикл Ryker

Can-Am Ryker, мабуть, найпростіший у керуванні трицикл, створений на сьогоднішній день. Він оснащений автоматичною трансмісією, тому водіям не потрібно перемикати передачі – технологія twist-and-go в дії – ви їдете, просто повертаючи рукоятку газу. Він також має фірмову Y-подібну архітектуру рами Can-Am з двома колесами спереду і одним ззаду, яка, в поєднанні з системою стабілізації транспортного засобу, забезпечує чудову стійкість і гальмування. Сама їзда неймовірно цікава, з чудовою чутливістю транспортного засобу до Ваших дій і низьким центром ваги, який «зв'язує» Вас з дорогою.

"Люди думають, що тут криється якась хитрість або низька купівельна ціна трицикла Ryker – це якийсь трюк, але це не так", – стверджує Перро. "Це просто приголомшлива ціна, яка має вирішальне значення в наших зусиллях по відкриттю нового ринку. Частину цього ринку будуть становити молоді райдери, які хочуть виглядати вражаюче за кермом і мати індивідуальний стиль водіння".

Понад 75 000 способів персоналізації

трицикл RykerІснує понад 75 тис. способів адаптувати Can-Am Ryker під вимоги замовника завдяки наявності унікальних пристосувань, які легко замінюються. В нашому асортименті є також допоміжне приладдя спеціального застосування – для їзди одного водія або удвох із пасажиром, для збільшення місця для зберігання речей і багато іншого. Всі ці пристосування оцінюються відповідно з доступною ціною транспортного засобу.

"Can-Am Ryker покращує враження від водіння, але це також і чудовий шопінг", – заявив Перро. "Ми створили додаток Can-Am Ryker, який використовує технологію доповненої реальності. Це перший подібний додаток, створений BRP, і він абсолютно приголомшливий. Люди можуть підібрати для себе поїздку з урахуванням власних побажань, а потім перетворити її в реальну навколишню дійсність".

З появою Can-Am Ryker і збільшенням попиту на всі дорожні транспортні засоби марки Can-Am, компанія BRP розширила свою популярну програму навчання водінню (REP).

Програма співпрацює з навчальними закладами для водіїв, відкривши курси водіння на 3-колісних транспортних засобах Can-Am. До кінця 2018 року понад 10 000 людей, половина з яких – жінки, закінчать курси водіння Can-Am REP.

трицикл Ryker Rally Edition

Спеціальна серія Can-Am Ryker Rally для ґрунтових доріг

Для людей, які хочуть насолоджуватися не тільки їздою мощеними дорогами, а й відчути прилив захвату, керуючи по ґрунтовці, розроблено універсальну версію Can-Am Ryker Rally. Серія Rally має конструктивні особливості, які роблять транспортний засіб витривалим і здатним, а також дають водіям впевненість у подоланні ґрунтових доріг. До таких особливостей належить режим ралі, який дозволяє водіям "відпустити повіддя" і влаштувати гонки гравієм чи брудом, зберігаючи контроль керування.

Якщо хтось закохався в доступний, забавний і адаптовуваний під вимоги замовника Can-Am Ryker або мріє відкривати для себе нові дороги на Can-Am Spyder, компанія BRP відтепер готова перетворити мрію в реальність.

Can-Am

логотип can-am

Купить квадроциклы Can-Am в мотосалоне BRP Логос-Киев.

Sea-Doo

логотип sea-doo

Google+ Мотосалону BRP Логос-Київ

Ski-Doo

логотип ski-doo

Інстаграм Мотосалону BRP Логос-Київ

Контакты

Мотосалон BRP "Логос-Киев"
Киев, ул. Юрия Ильенко, 89-А
04119
Тел: (063) 247-95-99
Тел: (063) 247-95-00.
Алексей Штам

Карта сайта

Напишите отзыв о мотосалоне Логос-Киев.